TTnet Motorola Xoom Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

fermuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk Telekom çok yakında Motorola Xoom Kampanyası‘nı duyuracak. Motorola Xoom Kampanyası ile henüz Türkiye’de satışa başlanılacak olan bu ürünü taksitli olarak alma şansına sahip olacaksınız.
1 Haziran 2011 tarihi itibariyle Türk Telekom ve TTNET aboneleri 55TL ödeyerek 36 ay taksitle (1980 tl) Motorola Xoom 32 GB Wi Fi+ 3G Tablet bilgisayara sahip olabilecek.
MOTOROLA-XOOM-BANNER.jpg

Motorola Xoom Tablet Bilgisayar Teknik Özellikler
-NVIDIA Tegra 2, 1GHz dual-core işlemci
-32GB Hafıza
-10.1 inç widescreen HD (1280×800) ekran
-Çoklu dokunmatik kapasitif ekran
-720p HD video desteği
-HDMI-out desteği, mini USB desteği
-Android 3.0 İşletim Sistemi
-Adobe Flash Player desteği
-Önde 2MP web kamera, 3G ve video chat destekli
-Arkada 5MP web kamera, fotoğraf ve 720p HD video, Led flasş destekli
-Oyun konsollarına benzer oyun performansı
-Dahili gyroscope, barometre, dijital pusula, accelerometer ve ışık sensörleri
-3D Google Maps 5.0 desteği
-Mobile hotspot desteği ile erişim noktası olarak kullanılabilme
-10 saate kadar kesintisiz video oynatabilme
-802.11a/b/gn wireless, Bluetooth v2.1 wifi
-249.1mm x 167.8mm x 12.9mm
-708gr

Türk Telekom Motorola Xoom Ön Talep Formu:
http://www.telekombasvurum.com/turk-telekom-ttnet-motorola-xoom-kampanyasi.html

turktelekom-motorola-xoom-tablet-bilgisayar.jpg

MOTOROLA-XOOM-BANNER.jpg

Kaynak: http://www.telekombasvurum.com/resim/MOTOROLA-XOOM-BANNER.jpg

reelist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldukça şık ve ince bir tasarıma sahip.Motorola'nın telefonları zaten dayanıklılık ve malzemeye çok önem veriyor.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
iyide tablette 3g olduğu yazmıyor..Bunu aldıktan sonra ttnet sana bunun yanında bedava 3g internet veremicek ki..İnternete bağlanabilmek için wifi ye muhtaçsın..Bu yüzden telekom gibi rezil bir şirketten 2 milyara böyle bir tablet alınmaz..Kimbilir altında neler vardır o sözleşmenin..Bunun yerine alışveriş sitelerinde faizsiz 12 taksitle satılıyor 1400 tl ye gidin ordan alın derim..

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iyide tablette 3g olduğu yazmıyor..Bunu aldıktan sonra ttnet sana bunun yanında bedava 3g internet veremicek ki..İnternete bağlanabilmek için wifi ye muhtaçsın..Bu yüzden telekom gibi rezil bir şirketten 2 milyara böyle bir tablet alınmaz..Kimbilir altında neler vardır o sözleşmenin..Bunun yerine alışveriş sitelerinde faizsiz 12 taksitle satılıyor 1400 tl ye gidin ordan alın derim..

Motorola Xoom 32 GB Wi Fi+ 3G Tablet bilgisayar yazıyor ama 3g yokmu demek yani bu?

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Motorola Xoom 32 GB Wi Fi+ 3G Tablet bilgisayar yazıyor ama 3g yokmu demek yani bu?

Bilmiyorum 3g var mıdır yok mudur..Benimde isteğim olmasından yanadır.. Fakat 3g seçeneği çok önemli bir seçenektir..Sadece başlıkta +3g yazmışlar ve geçiştirmişler..Eğer 3g olsaydı özellikler kısmına koca koca harflerle yazarlardı bunu satmak için..Bu tabletin türkiyede satışının yapıldığı hiçbir yerde 3g özelliği olduğunu görmedim.bu modelin Türkiyede şuanda hiçbir 3gli seçeneği yok bildiğim kadarıyla..Ama yakın zamanda geleceği söylenmişti.umarım bu modelde o sonradan gelen 3g li olanlardandır..

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
fiyatı çok pahalı ama özellikleri çok güzel.çin malı alıp bi denememi yapayım.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
evet fiyatı gerçekten çok yüksek. bakalım bu fiyata rağmen alan müşteriler çıkacak mı ?

arda2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence büyük bir beğeni kazanabilir. Üstelik o kadar güzel bir dizaynı var ki. Özellikleri de çok makul. Örneğin Android işletim sistemli, 3G, Wi-Fi ve Bluetooth 2.1 bağlantıları; seçime bağlı LTE (4G) bağlantısı desteği bundan daha iyi ne olabilir ki.

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fiyat ve ağırlık açısından zorlu bir tablet PC olmuş malesef.

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ağırlık hariç tasarımı felan güzel olmuş tabletin ama taksitli fiyatı çok pahalı geldi bana. gerçi peşin fiyatı da pek ucuz değil 1630 tl az para değil.

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bencede taksitli fiyatı çok pahalı... öde öde bitmez yaaa...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
geçen gün metroda bir adamda vardı....çok kaba bir tablet ben hiç beğenmedim....

Son mesajlar