Ttnet mi turkcell superonline mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a ttneti kötüleyen arkadaşlar sızde heraldekı sorun var ben 2 senedır kullanıyorum 8 mgb 7 den aşağıya hıc dusmedı ılk aldığım 1 ay sorun yasadım ama sonra duzeltdıler ve aylık 53 ytl sabıt fıyat oduyorum müşterı hızmetlerıde ne zaman aradıysam cıkdılar ve gayetde güzel arıza kaydı ac ertesı gun geliyorlar 2 senedır ılk 1 ay harıc hıc bı sorun yaşamadım ttnetdende gayet memnunum turksel superonlıneden aradılar gelın bıze bız daha ıyız felan butun sıtelerı dolandım yorumlara bakdım turkcell süper onlıne süper gecıren anladığım kadarıyla oyuzden ttnetden şaşmayın derım

omer_909

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence Ttnet, ama çoğu kişi Superonline diyor.Süperonline hiç denemedim Tavsiye edermisiniz ?

Tommy Vercetti

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,635
Ben geçen çarşamba superonline adsl e başvurdum hemen perşembe günü modemi getirdiler iki gün içindede kurulumu yaparız dediler fakat 8 gün oldu hala gelen giden yok ne yapmam lazım?

keys1903

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Binanızda uydunet varsa hiç birine bulaşmayın....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bir TTNET kullanıcısıyım tayinimiz çıkmadan önce çok memnundum ama şimdi eski yaşadığım şehirdeki performası TTNET den göremiyorum ayrıca ilgi 0

aytena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet... superonline geçmeye çalıştık geçemedik bile...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Turkcell superonline müşteri haklarını hiçe sayan kural, yasa tanımayan bir kurumdur. Engel tanımayanlar kampanyası ile engelilere indirimli, taahüütsüz hizmet sağlayacağını söyleyip engelliyi 24 ay taahhüde sokup anında yapılan iptal istemini, cayma hakkını kullandırtmayan, sözleşme olmadan aboneliğe mahkum eden yazılı ve sözlü onlarca başvuruyu cevaplandırmayan yasal zorunluluğu yerine getirmeyen bir kurumdur. Başınızın ağrımasını istemiyorsanız uzak durun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnetin su anki kampanyası 16 mgbt hız sınırsız int 50 gb akn , ayda 46 tl - yanındada ttnet alo yani ev telefonu oda sabt ucret 7 tl toplam 53 tlden int + telefonu kullanabiliyosun hızıda cok iyi kullanıyorum ben .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
berbat turccel yenı gectım su an cıldırıyorum hersey dondu bpasa bolgesındeyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu şekilde olyo sabit hattınızla birlikte 8 mbit hızında int 59 tl adil kullanım kotası 50 gb 24 ay boyunca 59 tl ödüyosunuz cayma bedeliniz varsa superonline 123 tlsine kadar karşılıyo cayma bedeliniz yoksa 100 dk hediye ediyoruz huvaı modem ucretsiz teslim ediyoruz

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Ol TTNET ' li sat bütün bilgilerini Conilere .
gerçi artık superonline da ele geçirildi durum vahim kardeş
vatanda Dertler Parsel Parsel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun modemden port yönlendirmesi ve wifi kanal ayarından ip atamasına kadar genelde hatalı ayar sonucu oluyor... huawei 5 kuruş etmez çok dandik modemle bu tarz sıkıntılar hep olur... ben ayarlamadan internet hızını kullanamadım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Superonline kullaniyorum cok memnunum hizi gayet güzel hic bi sıkıntı yok derdim gecen sene fakat artik isi biraz daha paraya dokmeye basladilar kotan dolduktan sonra internet vermiyorlar resmen telefonun netinden giriyorum oyunda 180 140 Ping arasi superonlinedan giriyorum daha dogrusu giremiyorum 500 600 ping ardina donup kaliyor kesinlikle ise yaramaz kotaniz dolana kadar gayet iyi ama bizde para cok gibi diosaniz kullanin ama ttnet daha iyi durumda bence artik 144 pye aldim video acmadi arayip 144 de video izleyemiyorum dedim kotan dolmuş dio insan bi utanir 144de video izleyemiyorum diyorlar diye hic 0 hizmet

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
hizmet açısından şiddetle ttnet derim :)

neden diye sorarsan
altyapı türk telekomun ve türk telekomun firması olan ttnet dir süperonline baska bir kuruluşdur türktelekomdan portu kiralar

türk telekom önce kendi firmasındaki müşterilere öncelik verir :D

buda ttnet anlamına gelir.

Ama sen superonlinede alsan ttnetdeki performansın aynısını göreceksin cunku aynı altyapı
sadece faturanı baska sirkete ödeyeceksin o kadar..

25 gb akn ddemişsinde.. 25 gb hemen biter 2-3 bile sürmez
ay boyunca 3 mbps nasıl dayanacaksın?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

pahalı diyorsan fixnet derim :D:D:D

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Superonline iyidir ama 1 portu 10 kişiye satıyor diyorlar bu yüzden abone sayısı çoğaldıkça hız düşmez sabit kalırsa bizim için bir sorun olmayacaktır.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
adı üstünde süperonline :D

sadece sitelerde pilot yerlerde kendi altyapısı var ha iyi o ama adsl de asla süperonline demem asla ..

aslında o pilot yerlerde ttnet fiberde iyi :D hatta dehşet

S

SDN Okuru wc

SDN Okuru
adı üstünde süperonline :D

sadece sitelerde pilot yerlerde kendi altyapısı var ha iyi o ama adsl de asla süperonline demem asla ..

aslında o pilot yerlerde ttnet fiberde iyi :D hatta dehşet
atma be TTNET fiber satmıyor ki çakma fiber vdsl satıyor... dolandırıcı TTNET... sansürcü... :hammer:

metin dr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 yıllık ttnet zulmü sonunda bitti. Ancak oturduğum bölgede başka bir altyapı olmadığı için mecburen ttnet ve türevlerini kullanmak zorundayım..
ttnet altyapısını kullananan turkcell superonline a geçmeyi düşünüyorum..
Kampanyası şu şekilde:
8 mbit sınırsiz tarife (25 gb adil kullanım kotası)
İlk altı ay 9.99 (10 tl). Sonraki aylar 55 tl.
2 yıllık kontrat imzalıyoruz ve airtieis in bir modemini ücretsiz veriyorlar..
kontratı iptal ettiğimiz takdirde indirimli kullandığımız ayların indirim tutarınıda ödüyoruz. örnk: 3 ay kullandık ve iptal ettirdik 45x3=135 tl ödüyoruz ve modemi geri veriyoruz. eğer modemi bozduysak parasını veriyoruz (150 tl).

Sizce turkcell superonline nasıldır?
Önerebileceğiniz başka tarife ve firma varmı?
AKK'li paketten AKK siz pakete geçmek istiyorum. Yok taahhütmüş de geçersem para vermeliymişim. 11 ayın sonun da başka firmanın AKK siz paketine geçeceğim. Bu sayede belki daha anlayışlı olursunuz bir ihtimal. Altı üstü aynı firma içinde paket değiştireceğim. Ama dur daha önce kullandığım 50 liralık paketten 70 liralık pakete çok hızlı bir şekilde geçirmişlerdi. Ondanda 80,90 derken şu an 100 lira para ödüyom ve neymiş AKK siz pakete geçersem cayma pedeli ödermişim. Teşekkürler Turkcell Superonline buraya kadar. Bu arada hız konusunda da 300 kere kafayı yedim ama 3 kere şikayet ettim. Bundan sonra ne içime atacağım, ben çalıcam, el alem oynasın, duymayanlar duysun, rezillik neymiş. Bir de bu telefonda konuşan hizmet veren kişiler maalesef, üzgünüm ve anlıyorum gibi kelimeleri öğrenmeli. Höykürür gibi konuşmamalı. el insaf burdan yola çıkabilirsin kardeşim