Ttnet ile hersey mümkün

BlackXr

Profesör
2 Haftadır 1 mbpsye gelmedi hızım böle internet olmaz olsun bu hız testi sitesine girene kadar canim cikti :mad:

Tango

Üyecik
acayip yavaş internetin ben santiralden 4-4.5 km uzakta olmama rağmen 10.9 megabit şaşırtıcı belki adil kullanım kotasına yakalanmıssındır

Tango

Üyecik
fiber değilse gelen kablolar bakır ise oksitlenmiştir belki yağmur filen yağdıysa komşularına sor netiniz hızlımı diye olmassa ttneti ara

hakan1987

Asistan
TELEKOM a şıkayet mesajı at onlar ılgılenıyor bu konuyla alt yapı malum ttnet arasan alt yapı dıcekler

TamerSAY

Üyecik
Akk olması imkansız bence. "Upload" hızına göre kıyaslanınca... Benim internetimde de sıkıntı var. Aramamızı bekleyin diyorlar 1 ay bekliyoruz yoklar. Klasik TTNet. Bir şirketi bir alanda tekel olacak kadar güçlendirirseniz o şirketin bütün dayattıklarına katlanmak zorundasınız. Hizmet 0. Taahhüt bittiği gün görüşeceğiz TTNet ile... Sabret arkadaşım...

BlackXr

Profesör

hız testi açılmıor degerli izleyiciler :) yok abi böyle bişi her bosunamı 60 lira para ödüyoruz :mad:

-MuzaffeR-

Doçent
ttnet te bizi düşünüyor arkadaşlar. 1 mpbs ile hiç birşey yapamayacağımızı bildiği için hızı 1 e düşürüyor ve diyor ki git ders çalış! anasını satayım ya bugün oyundan 30 dan çok düştüm var mı böyle bir şey ya ?

buroodriver

Asistan
2011 in sonuna doğru adamın biri " internet 2012 yılında çökecek" demişti. Hatta gazetelerde haber olmuştu sanırsam . 12 den vurmak bu olsa gerek .

Son mesajlar