TTNet Hız Sorunu.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan juanix
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

juanix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Yaklaşık 3 yıldır TTNet kullanıcısıyım. 3 yıl içerisinde bağlantı hızı güzel denilebilecek kadar iyiydi. Son 3 ayda bağlantı hızı 1mbps. 2.mbps oluyordu önceden 5mbps. altına düşmezdi. TTNeti aradım sorunumu anlattım, direk hatta takın modeminizi dediler, taktım sinyalin daha iyi geldiğini, modeme giden kabloda sorun olduğunu söyledir. Splitter dahil Kabloyu yenisi ile değiştirdim. Hız hala aynı değişen bir şey yok. Hattın girişi ve splitter,telefon üst katta, modeme takılan 2mt. kablo ise aşağıya iniyor. Yani splitter,telefon,hat girisi üst katta modem bağlantısı aşağıya 2mt. bakır kablo ile iniyor. Bu 2mt. kablonun hızımı düşürdüğü söylediler. Fakat ben 3 yıldır böyle kullanıyorum hız son 3 ayda düşmeye başladı.

Şu an bağlantı hızım 0.86mbps.

Sorun bende mi yoksa TTNet'te mi ? :confused1:

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler

cerkes06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı hız sorununu ben de 3 aydır yaşıyorum. 10 defa müsteri hizmetlerini aramışımdır bu yüzden. arıza kaydı yapıyolar gelip bakıyolar ama değişen hicbişey olmuyor. 8mbit internet 1 mbit'i geçmiyordu son 3-4 gündür de 512kbit'i geçmiyor. artık bi çözüm bulunsun buna mağdur oluyoruz

kafadar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı dert bende de var.belki 15 defa müşteri hizmetlerini aradık ttnetdestkle iirtibata geçtik yok kardeşim düzeltmiyorlar.düzeltiliyor iki hafta sonra aynı yerden devam.bıktım valla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bizim internetimizde bugünden beri çok yavaş 0.86 indirme hızımız var bir yardımcı olun