TTNET hakkında yapılan yorumlara gelin bakalım

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
TTNET'i seven var mı ülkede? Bir şirketten bu kadar nefret edilip yine de o şirkete mecbur bırakılmak nedir ya?

Buradaki yorumları okuyun lütfen: Türkiye İnternet Ucuzlayacak mı? 2016 - ShiftDelete.Net

Herkes TTNET'in nasıl bir şirket olduğunu çözmüş resmen ama yine de hiçbir yerde hiçbir kıpırdama yok. Teknoloji de özellikle de internette bu kadar geri kalmamıza sebep olan bir şirkete artık müdahale vakti gelmemiş midir? Devlet ne yapıyor?

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Şirketin politikası şu an net olarak kullanıcıyı memnun etmek, altyapıyı güçlendirmek, daha iyi bir hizmet vermek değil sadece para kazanmak. Türk Telekom'un satışı bariz bir hataydı. Hemde wahtsapp'ın 19 milyar dolara satıldığı dünyada koca şirket 6.5 milyar dolara satılmıştı.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Her neyse. Yapacaklarını yaptılar. Yine biz mağduruz.
Mağdursanız süperonline adsl var geçin yani ttnet'ten daha iyidir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

En azından teknik desteği ve sundukları çözümleri çok iyi.

MR.Anonymous

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Mağdursanız süperonline adsl var geçin yani ttnet'ten daha iyidir.

En azından teknik desteği ve sundukları çözümleri çok iyi.

Ben zaten superonline fiber kullanıyorum.[emoji4] Superonline adsl TTnet altyapısını kullandığı için fark olmaz. İyi destek verseler ne olacak altyapı olmadıktan sonra.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
16 mbit'lik tarifedeyim ama gördüğüm hız 8-9 mbit. 16 mbit alan da aynı faturayı ödüyor, benim gibi 8mbit alan da. Bir gün telefon açsalar, size vadettiğimiz hızı sunamadık, o yüzden siz de faturanızın yarısını ödeyin, deseler?

Nerdeee.

Yıllardır şikayet ediliyor ama nasıl cevap veriyorlar? 1 Ocak'tan geçerli ücret güncellemeleriyle. :-)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben zaten superonline fiber kullanıyorum.[emoji4] Superonline adsl TTnet altyapısını kullandığı için fark olmaz. İyi destek verseler ne olacak altyapı olmadıktan sonra.
Şöyle bir olay yaşadık;

Arkadaşım ttnet kullanıcısydı hat kaldırmıyor dediler 3 mbps internet zor alıyordu birde günde 7-8 kere kopması cabasıydı, süperonline adsl'ye geçti şuan download yaparken 1mbps'i görüyor.

Ama birşey dikkatimi çekti sanki fiber internetin akk'si daha hızlı tükeniyor adsl kullanırken bu kadar hızlı bitmiyordu.

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Şöyle bir olay yaşadık;

Arkadaşım ttnet kullanıcısydı hat kaldırmıyor dediler 3 mbps internet zor alıyordu birde günde 7-8 kere kopması cabasıydı, süperonline adsl'ye geçti şuan download yaparken 1mbps'i görüyor.

Ama birşey dikkatimi çekti sanki fiber internetin akk'si daha hızlı tükeniyor adsl kullanırken bu kadar hızlı bitmiyordu.

ADSL yavaş olduğundan akk de yavaş biter. :)

MR.Anonymous

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Şöyle bir olay yaşadık;

Zaten öyle olması gerekiyor. Daha hızlı veri indirirsen daha hızlı biter. Ama aslında ikiside aynı şey.

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Devlet yapıyor zaten yapacağını ben şuan gayet memnunum zaten tarihte belirtildiği gibi nisan mayıs gibi çok büyük değişiklikler olur.