TTnet Crysis2 cd-key göndermiyor!

Bu konuyu okuyanlar

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
online işlem merkezinden 2012-03-09 11:53:18 tarih ve saatinde crysis2 oyununu 12 taksitli olarak faturama yansıması için başvuruda bulundum ,12 taksitli uygulamanın bittiğini ve yeni ödeme sistemine geçildiğini uyarısı aldım.bunun üzerine 10 dk sonra iptal işlemi başvurusu yaptım.
Mayıs ayında faturaları kontrol ettiğimde Nisan 2012 döneminde oyun bedelinin 1 taksitte fatura yansıdığı farketttim.

müsteri hizmetlerini aradım,durumu anlattım tahsil edilen geri ödenemiyeceği ve elinize ulaşmayan cd-keyler için form doldurmam gerektiğini söyledi.hakkınızın öldüğü gibi bir diyalog gelişti. ısrarım üzeri tekrar inceleyeceklerini ... derken konuşma kesildi.

başvuruda bulundum 10dk sonra iptal işlemi gerçekleştirdim hadi onuda geçtim.bedeli tahsil edildi neden cd-key gönderilmiyor. burada yerine getirilmeyen bir taahhüt var.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Yerine getirilmeyen taahhüt var ancak sizde verdiğiniz taahhütü yerine getirmeyi kabul etmemişsiniz. Şöyle ki almış olduğunuz oyunun cd-key'i elinize ulaşmış olsaydı oyunu oynamaya hemen başlayabilecek ve taahhütü iptal ettiğiniz için Ttnet bu tutarı sizden temin edemeyecekti. Bildiğim kadarıyla zaten cd-key'lerin ulaşması 24 saati bulabiliyor.

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iptal etmemdeki neden su andan itibaren 12 ay taksitli ödeme sisteminin bittiği yeni ödeme sistemine geçtiği yazdı. arkası gelmedi. işleminiz dikkate alındı su şekilde elinize geçecek dense zaten iptal işlemine girmiyecem.
başkalarından öğrenerek googleda arama yaparak öğrendim email geldiğini.madem bitti bu uygulama kaldır sistemden , simdi giriyorum online işlemlerine oyunla ilgi hiçbirşey yok.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Uygulama almadığım için bilmiyorum tam olarak nasıl bir şey var ancak şu güne kadar lisanslı olarak ilk olarak aldığım bilgisayardaki windows'u format atana kadar, elime ulaşan bazı programları lisanslı kullandım. Böyle lisans isteyen oyunları da tabi ki crack'ledim. Ama iyi bir şey mi değil. Oyunlarda bir yerden sonra sarmıyor zaten paraya yazık.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
sonra niye kopya oyun oynuyonuz diye kızıyorlar :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Oyun için ne kadar yansıttılar faturanıza?

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
60tl yansıttılar. zaten oyunları genelde lisanslı oynamıyorum ama online oynamak istiyorsanız bu iş böyle. allahtan olmadı diyip bi daha başvuruda bulunnamışım.aklımda street fighter x tekken vardı şimdi ttnetin yeni playstoresinde almaya düşünüyordum .indirimli fiyatı suan 60 tl . bu sartlarda biraz zor.
diğer sitelerden alışkanlık oldu kimseyle görüsmeden internetten sipariş ,dene olmadıysa değiştir,kargoyla gelsin, herşeyi internet üzerinden halledebiilyorsun.
ttnet biraz çalışması lazım kontrolünde değil gibi online alış veriş işi.
bunların sistemi sanki bizim vurda kırtasıyeye yada markete girersin ya abi 20TL kontör yükle msn'den cep telefonu numarasını göndeririler ya ona benziyor :laugh: ağlanacak halime gülüyorum.
internetten o kadar alış veriş yaptım ilk defa başıma geldi. "neyse kapı hala açık . kendileri kaybeder.":tt2:

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilk defa müşteri hizmetlerinden aradılar . suan ki durumu (problemi) özetlediler.inceleyip cd-key gönderilmesi ile ilgili tekrar bilgilendirme yapılacağını bildirdiler.