Ttnet bu ne iş

Bu konuyu okuyanlar

thenorthstarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba.yaklaşık 2 aydır akk uygulanıyor ama online işlem merkezine giriyorum ve sonuç:

Kullanmakta olduğunuz paket
İŞYERİM NETLİMİTSİZ Başlangıç Paket-7 Ay indirimli İşyerim Paketleri Kmp.
Paketlerinizde yer alan ücretsiz servisler

• 24 Ay Taahhüt 7 Ay indirimli İşyerim Paketleri Kmp.
  • 8 Mbps'ye kadar / Limitsiz ADSL Internet

peki neden akk uygulanıyor.
şuan askerde oldugumdan ilgilenemiyorum ama bir ay kaldı.bu seferde aynı şeyi yaparsa bu ttnet fena kızacam.davaya kadar gider bu iş :sneaky2: :)

thenorthstarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bi eve gitsem ne yapacağımı biliyom onlara.abim aramış yok demişler sizinki kotalı netlimitsiz demişler.bakalım bu ay aynı hatayı yapacaklarmı

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben ttnet kullandığım dönemlerde hızımda çok büyük düşüşler oluyordu. Yani akk ye girmediğim halde youtube dan video bile izleyemiyordum. Tabi bu durum zaman zaman oluyordu çok sık olan bir şey değil. Böyle bir durumda müşteri hizmetlerini arayıp mağduriyetimi dile getirdiğimde bağlantı kontrollerimi yeniden yapıyorlardı. Ve gerçekten etkisi oluyordu. Yani çözümü müşteri hizmetlerinde bir arayın derim :)

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Ben ttnet kullandığım dönemlerde hızımda çok büyük düşüşler oluyordu. Yani akk ye girmediğim halde youtube dan video bile izleyemiyordum. Tabi bu durum zaman zaman oluyordu çok sık olan bir şey değil. Böyle bir durumda müşteri hizmetlerini arayıp mağduriyetimi dile getirdiğimde bağlantı kontrollerimi yeniden yapıyorlardı. Ve gerçekten etkisi oluyordu. Yani çözümü müşteri hizmetlerinde bir arayın derim :)

bende aradım yuaşadığım problem sebebiyle. düzeldi 2saat sonra. ama akşam yine aynı. en kısa sürede değiştireceğim.

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ttnet al yapısı olsada ben smile adsl den memnundum. Eskiden wi-fi yokken kablolu internette ttnet çok kesilirdi. Ama aynı dönemde ben smile kullandım ve 2 yıla yakın kullandım en ufak bir net kopukluğu yaşamadım. O açıdan internet alırsam gene smile adsl den alırım

thenorthstarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnet al yapısı olsada ben smile adsl den memnundum. Eskiden wi-fi yokken kablolu internette ttnet çok kesilirdi. Ama aynı dönemde ben smile kullandım ve 2 yıla yakın kullandım en ufak bir net kopukluğu yaşamadım. O açıdan internet alırsam gene smile adsl den alırım

senin kullandığın d-smartın internetimi.hangi paketi kullanıyorsun fiyat nedir.