TTnet AKK, Minumum Hız 3 Mbit Oldu...

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Vay m.k HD bi resmi bile 30 saniyede açıyo.ulan ttnet sadece gülüyorum kendime bunları çektiğim için :) ilerde çocuklarımıza anlatıcaz biz neti böyle kullanıyoduk diye. ^_^

sezgin91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1mbit nedir yaw, benim zaten en fazla 2mbit destekliyor hattım onun üzerine cıkınca kopmalar oluyor, 8mbit kullanan adamın hızını düşür anlarımda ben zaten sürünüyorum bana niye celme cakıyosun eyy ttnet

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
1mbit nedir yaw, benim zaten en fazla 2mbit destekliyor hattım onun üzerine cıkınca kopmalar oluyor, 8mbit kullanan adamın hızını düşür anlarımda ben zaten sürünüyorum bana niye celme cakıyosun eyy ttnet
Sen attan inip eşeğe binmiş gibi oluyorsun, biz ise otobüsten inip eşeğe binmiş gibi oluyoruz :) Bizim travmamız daha büyük :)

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
ben otobusten insem yine iyi otomobilden dusmuse donuyorum.

kadir_bay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar gerkenten 3-4 e çekiyorlar bende arayacağım çünkü şuan 1 mbps.
arayayım mı

thenorthstarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nedense bende dahil herkes şikayetçi bunlardan ama hiç bizaman bi topluluk oluşturulupta sitem edilmiyor herkes hızı düşsede forumlarda olumsuz yorum yapmaya ve ttneti kullanmaya devam ediyor.şu süperonline bizim buralara da gelse ben ne yapacagımı biliyom :)

CEZALAND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 kbps olan radyoları dinle anca onu çalar :D
bu hız onu bile çalmaz bence :D
1959069343.png

KemalALKIN

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bu hız onu bile çalmaz bence :D
1959069343.png

128 kbps radyo hizmeti hd kalite veriyor sende başka bir sorun vardır bence modem arayüzüne ulaş kesin upload falan değeri düşüktür :D bir ara bendede öyle oldu 1mbit şokunda iken :D (3 ten 1 e)

hot 108 jamz
1power :D

CEZALAND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
128 kbps radyo hizmeti hd kalite veriyor sende başka bir sorun vardır bence modem arayüzüne ulaş kesin upload falan değeri düşüktür :D bir ara bendede öyle oldu 1mbit şokunda iken :D (3 ten 1 e)

hot 108 jamz
1power :D
ayıptır söylemesi arkaplanda diablo indirmesini açık bırakmışım ondan olmuş öyle geç farkettim birde mpqe dosyalarının 2 tanesi hatalı indi 1mbit net ile 6gb boşa girdi :(
2gün sürmüştü o 7gb'ı indirmek :(

elmariacci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 MB/s hiç çekilmiyor gerçektende parasini 8 e gore al sonra hizi al aşağiya olmaz ki boyle iş adaletsizlik işte

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benimkide 1 mb e düştü nasıl bir rezilliktir anlam veremiyorum :cursing:

sercan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam oyunu indirdim hesapladım oyunla 50.1 gb olacaktı kota saolsun ttnet hemen düşürdü hızımızı 1 mbite tek sözüm var Allah belanı versin ttnet

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
tam oyunu indirdim hesapladım oyunla 50.1 gb olacaktı kota saolsun ttnet hemen düşürdü hızımızı 1 mbite tek sözüm var Allah belanı versin ttnet

çok dakikler artık değil mi?

Bu 3 mbit'e düşecek falan da palavra diye düşünüyorum. Tamam 3 elbette 1'den iyidir de bize yine de bunun hep 1'i düşecek superonline fiber gelmediği sürece. Hep 1'ini alıp duracağız.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
nedense bende dahil herkes şikayetçi bunlardan ama hiç bizaman bi topluluk oluşturulupta sitem edilmiyor herkes hızı düşsede forumlarda olumsuz yorum yapmaya ve ttneti kullanmaya devam ediyor.şu süperonline bizim buralara da gelse ben ne yapacagımı biliyom :)

Geçenlerde site kurmuştu grubun biri ne oldu? Ben dediğimde iki gün sonra sesleri kesilir diye inanmamıştınız. Yok işte bunlar da fıs çıktı.

Toplam : 39630 imza toplandı bunları tekil yapsan 5bin imza yoktur.

Merak ediyorsan siteyi buradan buyur.

Demekki milyonlarca kişiden sadece 5binden az bir topluluk memnun değilmiş internet hızından.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
50 gb yeni aştmıştım ki hızım 1 mb oldu. geçen ay 100 gb sonrası düşmüştü. :glare:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
hızım 7.04 mb a çıkmış inanamıyorum ..

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yok arkadaşlar 3 mbsp olmuyo 1 mbps o hızım 3 oldu dıyenlerın bölgesınde çalışma varmış

kadir_bay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ara bize haber ver :D Toplu yüklenme yapalım :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Bilgisayardaki müzikleri tekrar tekrar dinlemekten gına geldi şuan :D

denedim herkesin 3 mbps benimki niye 1 dedim maalesef ay sonunda tekrar hızınız yükselir deyip durdu