TTNET 10 Üzerinden Kaç Verirsiniz ?

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız Kullanıyorum Bu Ay Gelen Fatura 66 tl:hammer:

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Sorun Sizde Halen Bu TTNET denen virüse ve sahtekarlara para ödüyorsunuz.

a89_951c0.jpg

TTNet malumunuz "Türkiye’nin İnterneti" sloganıyla memleketimizi kendisine "Türkiye’nin bir numarası" olduğuna inandırmış; reklam filmlerinde rol verdikleri ünlü starlarla güvenilirliklerine bir cila daha atmış bir şirket...

Gelin görün ki bu "Türkiye’nin İnterneti" sloganıyla kendisine sonsuz derecede güvenen şirket bana 20 saattir bağlantı sağlayamıyor...

’Peki şu an bu yazıyı nereden ve nasıl yazıyorsunuz?’ diye sorarsanız Allah’a çok şükür akıl edip vakti zamanında Vınn satın almıştım da oradan yazıyorum.
"Yedek olur, birine bir şey olursa diğerinden bağlanırım" düşüncesiyle yola çıkıp iki ayrı internet paketi alıyorum. Fakat aynı anda ikisine birden TTNet tarafından bağlantı sağlanamıyor.

İki paketi de aynı hizmeti şu an TTNet’e ödediğim fiyatın yarısını ödeyebileceğim Turkcell Superonline dan değil bu "Türkiye’nin İnterneti" sıfatıyla maruf şirketten almayı tercih ettim...

Şimdi anlıyorum ki bu şirkete güvenerek çok büyük hata etmişim...

Burası malumunuz günde 100 bin kişinin ziyaret ettiği büyük bir internet portalı...

İnternet bağlantısı olmazsa siz değerli ziyaretçilerimize nasıl haber ulaştıracağız?

Velhasıl son 20 saatte geçirdiğim moral bozukluğunu size nasıl anlatsam bilemiyorum...

Bir fatura yatırılmazsa bağlantıyı tamamen kesen bu şirket; benim 20 saattir yaşadığım maddi manevi üzüntüyü nasıl tamir edecek?...

Ay sonunda en yüksek paketin bedeli olan 115 x 2 = 230 TL’yi tahsil ederken hiç mi utanmayacak?..

Nerede bu şirketin genel müdürü? Nerede bu şirketin yöneticileri?
Bu işleri çoluk çocukların elinde bırakmışlar...

Onlarda bozuk plak gibi kendilerine ezberletilenlerden başka bir şey söylemiyor...

Yaptıkları en önemli iş hizmet kalitesi açısından sesimi banda kaydetmekmiş.

Yeterli kaliteli hizmeti veremeyen bu şirketin sesimi banda kaydetmesi ne ifade ediyor anlamıyorum?

Buyurun kaliteyi arttırmanıza yardımcı olacaksa bu yazımı da kayıtlarınıza geçirin...

Dediğim gibi Allah’tan Vınn satın almayı akıl etmişim...

Size Vınn bağlantımla haberleri aktarmaya devam ederken; "Türkiye’nin İnterneti" TTNet den"Teknik ekibimiz çalışmaları sürdürmektedir" mesajını aldım...

Ya Sabır!...
Sacit ASLAN

kaynak :
http://www.sacitaslan.com/20-saattir-yasadigim-ttnet-rezaleti-haberi-76588

li10sKing

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
10 üzerinden -10 veriyorum... kota,upload hızları,ping süreleri, vs. vs...

ProRat`

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
11
0 Bile çok fazlaymış bu şirkete, -∞ Puan veriyorum

blackdown

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1
:D ordaki eksi işaretini görmedim.dedim şaka yapıyor galiba.şimdi dikkat edince gördüm.

TTNET İNTERNET =
B4GCdxd.jpg

Allah belalarını versin paraysa para dedik veriyoruz ama hizmete gelince p... luk diz boyu yeter be 14 Mbit indirme hızı geliyor şu konuya yorum yapmamak için kendimi zor tuttum belkide bu konu yüzünden ban bile yerim ama kesinlikle haklıyım

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
146MB 3 Yil 9 saat :D

Degil dokuz saat, dokuz dakika beklesem cildiririm.

Candy_Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş aynı parayı ödediğimiz hizmette bir adam 3mbit ile bir adam 6 mbit ile bağlanırken herkese aynı adil kullanım kotası uygulayan bir servis sağlayamayıcı hakkında nasıl değerlendirme yapılabilir ki ?

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0

brvl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence 10/7 dir sebebi de düşük upload hızı, fiyatı ve altyapı desteğinin eşit dağılmaması. Mesela ben 16 mbit internetten bile ucu ucuna yararlanabiliyorum. Param olmasına rağmen 100 mbit internet alamıyorum yani. akk olayından ise bu şirketi eleştiremezsiniz bütün mevcut servis sağlayıcılarda bu vardır ve bütün dünya yavaş yavaş bu sisteme geçmektedir. Bilinçli tüketici olalım ne istediğinizi ve ne alabileceğimizi bilelim ki onu elde edebilelim. akk hiçbir zaman kalkmayacak ama bütün herkese 100 mbit internet ulaşabilir fiyatlar özel iletişim vergisi kaldırılırsa düşebilir. O yüzden suçlu devlettir her yere fiber döşemek için izin ve destek vermeli vergileri kaldırmalı internet artık bir lüks değil bir ihtiyaçtır.

Promet

Asistan
Reaksiyon puanı
9
buda benden gelsin :) puan vermiyorum ama akk ya karşıyım.

3126846469.png

NikeSteeL

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
131
akk ve fiyat yüzünden 10/3

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ıspartanın neresinde fiber var :D

Bu Resmin neresinde Isparta Var :)

Yok Eğer "ISP" Yazan yeri Diyorsan :) O Isparta Demek Değil . "Internet Service Provider" Türkçesi "İnternet Servis Sağlayıcısı :)"

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bazı arkadaşların hızları gerçekten muhteşem.. Birgün o hızları bende görebilecek miyim acaba??. Ölmez sağ kalırsak belki görürüz ben ümitliyim..:D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
3121221854.png

evet varsa daha kötüsü çıksın karşıma :) ayın 24 üne ait bir rekor

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126

akk faciası ile turkcell 3g'nin altına düştü t.superonline...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

3127750481.png