TT netten Super online a geçtim

frhtcvlgll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnetten super online sınırsız 8 mbit tarifesine başvurdum arkadaşlar bugun.5 gün içinde artık ttnet abonesi olmaycağım. Yorumlarınız nelerdir? Sizce iyi mi yaptım yoksa kötü mü?

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
AKK Türkiyedeki tüm internet sağlayıcılarında var.199 Tl lik pakette yok tabii :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Uydunet'te yok.
DJ3D.png

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hayırlı olsun ben de bu hafta uygun bir servis sağlayıcı kamoanyası bulup değiştiriyorum.

AndroidBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
uydunet zaten hep akklı gibi hızlara bak:D

En iyisini etmişin kardeşim bende ttnet aboneliğimi iptal ettireceğim

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
uydunet zaten hep akklı gibi hızlara bak:D

En iyisini etmişin kardeşim bende ttnet aboneliğimi iptal ettireceğim
69 tlye 5 mbit kullanırsınız ama 5te bire düşmez hız. Yada paraya kıyıp 10 mbit alırsınız hızınız düşmez .

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
uydunete ayda 100 lira verene kadar superonline dan veya ttnetten kralini alirsin pakedin kralini. hem de alt tarafi 10mbite kadar.. yani 10mbit bile değil.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
uydunete ayda 100 lira verene kadar superonline dan veya ttnetten kralini alirsin pakedin kralini. hem de alt tarafi 10mbite kadar.. yani 10mbit bile değil.
Hocam her "kadar" yazan tam vermiyormu sanıyorsunuz. Uydunet çok sorunlu bir yerde olmadıkça 10 mbit tam veriyor. Anten gibi bir girişli modem veriyorlar yada varsa sizde o şekilde oluyor. Ethernet değil .

frhtcvlgll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar AKK 50 gb.Modemimi az önce kurdum ilk günün şerefine mi bilmiyorum 6.6 mbs download hızım var şu an. İlk gün için şu an memnunum :D Modemm hem kablolu hem kablosuz özellıklı ilk 6 ay 9.90 sonra 59 geçmeyi dusunen arkadaşlara duyurulur şimdilik her şey iyi görünüyor :D

jaen38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla bende uydunetten başka bir servise geçicektim geçme dediler.Hepsinde AKK kotası varmış bide şu var ttnette filan 8 mbps'ye kadar diyor yani herzaman 8Mbps almazsın hatların yogunluguna fln baglı bende gecicektim yavas yavas cayıyorum fikrimden galiba uydunette kalıcam. Hiç değilse hız düşmüyor, kesilmiyor, ayrıca 4 portlu 50 kablosuz bağlantı yapabiliceğin bi kutu (modem) var. Bizim evde 3 pc var ama sana nasıl geliyorsa senin için en iyisi o memnunsan sorun yok.