TT Müd. ve TTnet Müş. Hiz. Hakkında...

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandan beri 1 Mb'lik adsl kullanıyorum. Geçenlerde Üsküdar daki TT müd. gittim ve orada ki santral görevlisi ile konuştum. Dedim "ben hızımı arttırmak istesem kaç Mb kadar çıkarım?" Hat numarasını verdim, baktı ve "8Mb'e kadar çıkabilirsin" dedi. "Yani bizim tarafımızda sıkıntı olmaz ama girişteki kutudan sizin daireye kadar giren kablodan sonra hatta ne olur bilemem" dedi. "Peki 16 Mb bağlantı almak istesem ne olur?" dedim. "Sizin bir alt sokaktan fiber geçiyor, sizin sokakta yok" dedi :cursing: :cursing: :hammer: :hammer: "hay a...... dedim" içimden :D :D neyse yapacak bir şey yok 8Mb ile idare edeceğiz. 2 gün önce de bu seferde TTnet müş. hiz. sorayım onlar ne diyecek bakalım diyip aradım. Karşımda ki kişi gayet ilgili bir şekilde yardımcı oldu ve son dediği "siz ancak 4-5 Mb arasında hız alırsınız" dedi ve konuşmanın sonunda bana "tekrar TT müd. ile görüşün" dedi.

Şimdi bu ne yaman çelişkidir anlamadım?

Ne yapmalıyım sizce ya da başına böyle bir şey gelen oldu mu?

muratveb

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Santraldaki eleman en fazla kaç mb hız verebilioz dediyse o kadar verebiliolardır. TTNet ile bende rahat bi 100 kere muhattap olmuşumdur. Ordan gayet iyi bilirim. Santralden kesin bilgiyi alın. TTnet müşteri hizmetlerindeki elemanların cok fazla santral hakkında bilgileri olmuyor genelde cünkü.