TT Hornor 7 vs GM5+ [G4 ithalatçıyı kesin kafamdan sildim mutluyum]

Bu konuyu okuyanlar

masteraslx305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çoğu yerde g4 ws gm5+ muhabbeti dönüyor ama g4 kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı kafamdan kesin olarak sildim [çoğu arkadaşında silmesini öneririm.] benim aklımı karıştıran şey ise tt honor 7 mi gm5+ mı düşüncelerinizi bekliyorum.

xxzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam g4ü kafandan nasıl bu kadar rahat silebildin ya keşke şuan bende silebilsemde kendimi gm5+a adayabilsem:D

masteraslx305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Konudada bahsettiğim gibi.kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı . bu saydıklarım hiçye yabana atılacak gibi sorunlar değil. Bunlardan bir tanesi başınıza geldiği an o telefondan soğumanız an meselesi olacaktır.Çünkü vahim sorunlar.İthalatçı 1200 tl satmasa bile gidip TR garantili almayı düşünseydim bile diğer sorunlar telefonu benden tamamen soğuttu.

masteraslx305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ek olarak şarjı sıkıntısı kesin bir sorun ama bazı yerlerde normal kullanımda 1 gün yetiyor diye gördüm ama elinizin altında sd808 varken sizz o telefonu normal kullanmazsınız :) ve şarj sorunun 3 gün sonra sizin canınızı sıkacak.

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Zaten GM 5 Plus a yakındım , bu konunun da açılmasıyla birlikte iyice G4 ü kafamdan silmeye başladım. Honor 7 bence sadece arka kamera ve parmak izi okuyucusuyla 5+ a kafa tutar. Yinede ben 5 Plus ı tercih ederdim.

masteraslx305

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam GM5+ alacaksanız turkcell den almayın derim turkcelldekilerin içinde turkcellin uygulamaları var

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Gm 5 Plus iyi telefon hocam hakkı yenmesin :) Operatorden almamak kırmızı çizgim benim (bence herkesin olmalı). Bu konu açılmısken Honor 7 de de Turk Telekom uygulamalari var. Dedigim gibi ben GM 5 Plus a karar verdim (%90 ihtimalle)