TT Hornor 7 vs GM5+ [G4 ithalatçıyı kesin kafamdan sildim mutluyum]

masteraslx305

Öğrenci
Çoğu yerde g4 ws gm5+ muhabbeti dönüyor ama g4 kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı kafamdan kesin olarak sildim [çoğu arkadaşında silmesini öneririm.] benim aklımı karıştıran şey ise tt honor 7 mi gm5+ mı düşüncelerinizi bekliyorum.

xxzn

Öğrenci
hocam g4ü kafandan nasıl bu kadar rahat silebildin ya keşke şuan bende silebilsemde kendimi gm5+a adayabilsem:D

masteraslx305

Öğrenci
Konudada bahsettiğim gibi.kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı . bu saydıklarım hiçye yabana atılacak gibi sorunlar değil. Bunlardan bir tanesi başınıza geldiği an o telefondan soğumanız an meselesi olacaktır.Çünkü vahim sorunlar.İthalatçı 1200 tl satmasa bile gidip TR garantili almayı düşünseydim bile diğer sorunlar telefonu benden tamamen soğuttu.

masteraslx305

Öğrenci
Ek olarak şarjı sıkıntısı kesin bir sorun ama bazı yerlerde normal kullanımda 1 gün yetiyor diye gördüm ama elinizin altında sd808 varken sizz o telefonu normal kullanmazsınız :) ve şarj sorunun 3 gün sonra sizin canınızı sıkacak.

Zaten GM 5 Plus a yakındım , bu konunun da açılmasıyla birlikte iyice G4 ü kafamdan silmeye başladım. Honor 7 bence sadece arka kamera ve parmak izi okuyucusuyla 5+ a kafa tutar. Yinede ben 5 Plus ı tercih ederdim.

Gm 5 Plus iyi telefon hocam hakkı yenmesin :) Operatorden almamak kırmızı çizgim benim (bence herkesin olmalı). Bu konu açılmısken Honor 7 de de Turk Telekom uygulamalari var. Dedigim gibi ben GM 5 Plus a karar verdim (%90 ihtimalle)

Son mesajlar