Trust Driver'ı Usb girişimi bozdu.

Bu konuyu okuyanlar

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Trust kulaklığım var normal çalışıyordu. Bunun driver'ı varmıdır diye düşünüp driverını yükledim. Yanlış site falan değil trust'un kendi sitesinden indirdim bunda bi sorun yok son sürümünü ve kendi sistemimle uyumlu olan 64 bit sürümünü seçtim. Yazılımı yüklerken "disconnect device" yazıyordu bende kulaklığın kablosunu çıkardım. Sonra yazılım yüklendi taktım kulaklığı yazılıma girdim baktığımda "device undetected" gibi bi yazı çıktı yanlış hatırlamıyorsam. Sonra müzik falan açmayı denedim kulaklıktan ses gelmedi ama kulaklığın ışığı falan yanmaya devam etti. Ses denetim masasından baktım kulaklık algılanmıyor. Kulaklığı çıkardım mikrofonun usb girişi ile yer değiştirdim ( mikrofon da, kulaklık da usb girişli ). Bu sefer çalıştı ancak bi sorun oldu driver'dan gidip kontrol ettim ingilizce olarak "cihaz bağlı" yazıyordu ancak kulaklığıın driverından sesleri kapatmaya çalışınca farklı marka olan mikrofonumun üzerinde mikrofonun susturulduğuna dair ışık yanıyordu. Şimdi trust'ın driver'ından başka marka mikrofonu yönetiyorum trust sayesinde trust'a bulaşmayın. Allah korusun bi daha trust alanı sevsinler. Bunun çözümünü nedir yardım eder misiniz? Sanırım tek çare windows ayarlarından windows'umu sıfırlamak olacak böylece trust sayesinde gereksiz yere uğraşıcam yine :(

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
windowsu uyumlu mu seçtin ?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Zaten başka işletim sistemi için yok ki sadece windows için vardı
:oops: ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten başka işletim sistemi mi var windowstan başka ? ben mi anlamadım yoksa anlatamadım mı ? ve dediğiniz cümleden zerre birşey anlamadım :).

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:oops: ???

zaten başka işletim sistemi mi var windowstan başka ? ben mi anlamadım yoksa anlatamadım mı ? ve dediğiniz cümleden zerre birşey anlamadım :).
demek istediğim sadece windows için driver bulunuyordu ben de windows için uyumlu olan driver'ı seçtim :D

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
demek istediğim sadece windows için driver bulunuyordu ben de windows için uyumlu olan driver'ı seçtim :D
nE ??? ayrıntılı ve açıklayıcı bir şekilde anlatır mısın kafam başka şekilde anladı da xd

sadece windows için driver bulunuyordu der iken ? atarmısın şu indirme linkini ?

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nE ??? ayrıntılı ve açıklayıcı bir şekilde anlatır mısın kafam başka şekilde anladı da xd
Driver'ı yüklemek için sadece windows seçebiliyoduk mac ya da linux için olan sürümü yok herneyse windows uyumlu seçtim

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
windows için olamaycak ta ne olcak ?

Driver'ı yüklemek için sadece windows seçebiliyoduk mac ya da linux için olan sürümü yok herneyse windows uyumlu seçtim
:eek::eek::eek::eek:????seninle işimiz zor :/

işletim sistemin ney ?

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows için olamaycak ta ne olcak ?

:eek::eek::eek::eek:????seninle işimiz zor :/

işletim sistemin ney ?
Windows 10 enterprise 64 bit

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sen komple baştan bir format at derdim fakat demiyeceğim :) yüklediğin driveri sil ve driver booster ile en baştan kur cnm.
sildim olmadı, yeniden yükledim olmadı. driver booster'la olacağını sanmıyorum

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driver booster ile olmazsa sorun driver kaynaklı değil.
kulaklık driversız da çalışıyor. driver'ı yükleyince oldu böyle yani driver booster olmaz diye düşündüm ama seni kırmayacağım yükleyeyim şu abuk subuk programı

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
kulaklık driversız da çalışıyor. driver'ı yükleyince oldu böyle yani driver booster olmaz diye düşündüm ama seni kırmayacağım yükleyeyim şu abuk subuk programı
abuk subuk mu ? program 70 tl ln xd

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driver booster ile güncel olduğunu söylüyor. anlamadım gitti. ?? sanırım o mükemmel ışıklı mışıklı format ekranını görmem gerekiyor

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
driver booster ile güncel olduğunu söylüyor. anlamadım gitti. ?? sanırım o mükemmel ışıklı mışıklı format ekranını görmem gerekiyor
bana driveri indirdiğin siteyi atar mısın ?

format ekranı mı ışıklı mışıklı mı ?

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iobit.com

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır driver boosterı iobit'den kulaklığın driverını trust nokta komdan

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne bilm sen "nokta kom" yazınca ben de link atmamam gerek diye düşündüm. ama driver booster'dan bağlantısı kesilmiş aygıtların verilerini temizleye bastım tarattım tümünü temizledim oldu sağol çok teşekkür ederim

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
ne bilm sen "nokta kom" yazınca ben de link atmamam gerek diye düşündüm. ama driver booster'dan bağlantısı kesilmiş aygıtların verilerini temizleye bastım tarattım tümünü temizledim oldu sağol çok teşekkür ederim
ne oldu mu ? driver booster sayesinde oldu değil mi ?

RFKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne oldu mu ? driver booster sayesinde oldu değil mi ?
Driver Booster, sürücüleri bozmaktan başka bir işe yaramıyor. Onun yerine format atarak sorundan kurtulabildim. Kulaklığı da sorun çıkarttığı için iade ettim. Trust'a bulaşmamanızı öneririm. 2 yıl sonra yazsam da, yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.