TRT den Ersin Düzen hakkında resmi açıklama

Bu konuyu okuyanlar

suzerain

Asistan
Reaksiyon puanı
143
TRT'de yayınlanan Stadyum programının moderatörlüğünü yapan Ersin Düzen'in aldığı maaş hakkında yapılan tartışmalara ilişkin TRT'den resmi açıklama geldi. TRT Spor'un Twitter hesabından yapılan açıklamada Ersin Düzen'e aylık 27 bin 500 TL ödendiği ifade edildi.

Kaynak :
TRT, Ersin Düzen’in aldığı maaşı açıkladı!

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Eee ne oldu şimdi =?

Fatih Altaylı yalan mı söylemiş ? Zaten ne zaman İsimin vermek istemeyen kaynağım denirse içi boş yalan dolan çıkıyor bu ülkede. Hep FETO oyunları bunlar insanları karalıyorlar boşu boşuna.

Veya sabah burada paylaşılan bir haber vardı muhalefet partili bir vekil sözde belge paylaşmıştı 412 bin TL para alıyordu ne oldu bu adamın itibarı şahsiyeti halsiyeti ? 3 gündür sövüyor millet...

Açıkçası canlı yayınını izlemiş biri olarak bana konuşması geçmişti sabahta söylediğim gibi. 400 bin TL almasada aylık 10'da 1 i yok benim maaşım söyleminden ben 30-35 bin TL bandında aldığını düşünüyordum 27.500 müş pek astronomik değil gibi Linç yiyecek kadar.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Alacak tabii ki milyonların önüne çıkan adam. Bir dili sürçse meslek hayatı bitebilecek insanlar televizyoncular. Yaptıkları iş kolay değil.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
trt nin basın açıklamasında aylık diye bir ibare geçmiyor. yalanlamaya çalıştıkları tabloda program başı 34 bin tl alındığı iddia edilmiş. trt nin düzelttiği kısım bu.
Benim anladığım kadarıyla program başı 34 bin değil de 27 bin alıyormuş.
ben kendi payıma hakkımı helal etmiyorum. trt nin yaptığı yayınların çoğunun halka bir faydası yok.
Hatta tarihi yanlış anlatan diziler yapıp halka zarar verdiği de oluyor.
fetönün kurduğu düzeni aynen devam ettiriyorlar. tek fark rantı yiyenler artık fetöcü değil

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
trt nin basın açıklamasında aylık diye bir ibare geçmiyor. yalanlamaya çalıştıkları tabloda program başı 34 bin tl alındığı iddia edilmiş. trt nin düzelttiği kısım bu.
Benim anladığım kadarıyla program başı 34 bin değil de 27 bin alıyormuş.
ben kendi payıma hakkımı helal etmiyorum. trt nin yaptığı yayınların çoğunun halka bir faydası yok.
Hatta tarihi yanlış anlatan diziler yapıp halka zarar verdiği de oluyor.
fetönün kurduğu düzeni aynen devam ettiriyorlar. tek fark rantı yiyenler artık fetöcü değil
E yuh be. Hem haber içeriğinde hem TRT'nin açıklamasındaki görselde aylık 27500 TL aldığı yazıyor. Hala benim anladığım kadarıyla program başı alıyormuş o parayı diyorsun. Hırsızın ev sahibini bastırması gibi bir şey senin yaptığın.

Reaksiyon puanı
3,027
Aylık 27B oldukça makul. TRT'nin ekran yüzlerinden biri için aylık 27B hiçbir şey. Program başı bu parayı alan var ama sektördeki maaşlar çevremden duyduğum kadarıyla daha yüksek.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
E yuh be. Hem haber içeriğinde hem TRT'nin açıklamasındaki görselde aylık 27500 TL aldığı yazıyor. Hala benim anladığım kadarıyla program başı alıyormuş o parayı diyorsun. Hırsızın ev sahibini bastırması gibi bir şey senin yaptığın.
aylık kısmını nedense görmemişim orada hatalıyım fakat benim açımdan 27 de alsa 100 de alsa bir şey değişmiyor. benim açımdan yaptığı iş israf. trt izlemiyorum. ilgili programı izleyen birinin de bir şey kazanacağını düşünmüyorum. türkiyenin futbol programına ihtiyacı yok. bu lükse ayıracak parası da yok. öğrencinin alıp evine koyacağı EBA ya bağlanacağı tabletten alacağı %2 lik bandrol parasının böyle programlara gitmesine ben razı değilim. Devletin öncelikli görevi eğitim hakkını sağlamaktır dizi çekmek, spor programı yapmak değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
aylık kısmını nedense görmemişim orada hatalıyım fakat benim açımdan 27 de alsa 100 de alsa bir şey değişmiyor. benim açımdan yaptığı iş israf. trt izlemiyorum. ilgili programı izleyen birinin de bir şey kazanacağını düşünmüyorum. türkiyenin futbol programına ihtiyacı yok. bu lükse ayıracak parası da yok. öğrencinin alıp evine koyacağı EBA ya bağlanacağı tabletten alacağı %2 lik bandrol parasının böyle programlara gitmesine ben razı değilim. Devletin öncelikli görevi eğitim hakkını sağlamaktır dizi çekmek, spor programı yapmak değil.

Bence Çok tehlikeli ve yanlış bakış açın var bu görüşten kurulmaya bak lütfen. Hayata böyle bakamayız. Yarın birisi çıkar asker gereksiz kiminle savaşacaz benim paramı neden S400 e F35 e yatırıyonuz diyebilir. Diğeri çıkar diyanet gereksiz camii orada imama ne gerek var öbürü çıkar senin gibi TRT gereksiz öbürü çıkar Bakanlıklar gereksiz öbürü çıkar okula ne gerek var ben okudum bitti neden ölene kadar eğitime vergi kesiliyor benden bir başkası çıkar benim sağlığım iyi neden hastane yapıyorsunuz vb liste uzar gider.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Futbol sevdalısı biri olarak yazıyorum bu yazdıklarımı. Spor halkı uyutmak, huzurunu sağlamak, oyalamak için devletlerin yıllardır kullandığı en güzel yöntemlerdendir. Geçim derdin mi var, mutlu değil misin, hayatın kötü mü gidiyor. Akşam tuttuğun takım kazandığı zaman senden iyisi yok.

Yıllardır batmış kulüplerimizin(GS,BJK,FB hatta TS) borçları devlet tarafından teker teker siliniyor. Çünkü bu kulüpler devletin parayla yaptıracağı herhangi bir şeyden daha fazla oyalıyor ve mutlu ediyor halkı. Sizin için, ilgi duymayan insan için, geleceği düşünen insan için söyledikleriniz tamamen haklı olsa da büyük çerçeveden bakınca maalesef söylediklerime çıkıyor bütün yollar.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Medya gücü>>>>Silah gücü. Ever dikkat etmezseniz medya size masumları zalim zalimleri masum gösterir, der Malcolm X. En basiti medya darbecilerin safında olmak yerine halkın yanında olsaydı 28 Şubat olmazdı. Sosyal medya oldaydı 28 şubat hiç olmazdı. TSK ne kadar önemliyse bu ülke için TRT'de o kadar önemlidir.