Trafikte kadın şoför çıldırırsa!

Reaksiyon puanı
31
[SDNTV]http://img525.imageshack.us/img525/42/xce.mp4[/SDNTV]

Gülsemmi üzülsemmi bilemedim:glare:

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ya bende diyorum bu kadın niye arka arka gidiyor. Meğer araba salına salına gidiyormuş :D :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Zuhahaahhahhahaha amuhahahaauh puhahahha :D

Reaksiyon puanı
31
Video'yu direk koymak istedim fakat olmadı mod arkadaşlar düzeltirlerse sevinirim :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bu bayan arabayı durdurmamış mı?? niye geri geri gidiyor :D

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şarkı da yandan mı eklenmiş araçtan mı çalıyorsa tam üstüne denk gelmiş hahahahha o kapıyı açarken kapatamayışı felaket yaa şirkette sesli güldüm :D :D :D :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
awkjdbasdsafoweıhdfosahuıpr98rfhb 8738erwada AKLIMI KAÇIRICAM BU NE YAAAAA RFUI9QGR98732YSADFS8I DLKSDİFASDFASfdsaohfoıasehdaw

Benim anlamadığım şey arabanın içinde kayıtta olan kameranın ne işi var Kim ön konsola sürekli kayıtta olan bir kamera yerleştirir ? Ben hayatım boyunca arabanın içinde araç sürerken kendimi çekmedim.Birde nedense hep video çeken insanlar kaza yapıyor.Lanet midir nedir ?

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
awkjdbasdsafoweıhdfosahuıpr98rfhb 8738erwada AKLIMI KAÇIRICAM BU NE YAAAAA RFUI9QGR98732YSADFS8I DLKSDİFASDFASfdsaohfoıasehdaw

Benim anlamadığım şey arabanın içinde kayıtta olan kameranın ne işi var Kim ön konsola sürekli kayıtta olan bir kamera yerleştirir ? Ben hayatım boyunca arabanın içinde araç sürerken kendimi çekmedim.Birde nedense hep video çeken insanlar kaza yapıyor.Lanet midir nedir ?

:D Evet hep bi kamera hep bi kaza :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ya arkadaş gözlerimden yaş geldi gülmekten ! :D :D :D Kadın arabadan indikten sonra araç gitmeye başlıyo kadında kapıdan tutup peşinden koşuyor ya arkadan o müzik ! :clap::w00t::w00t: :laugh: Sonra kadın arabadan VAZGEÇİYOR kapıyı kapatıyor ! :w00t::laugh: Araba iyice hızlanmaya başayınca kadın tekrar arabanın peşinden koşuyor.ARKA camdan gözüküyor koştuğu.Hüseyin BOLT gibi koşuyo kadın ya dısuagdfrgedıua asuzuzahahhaufydasfıugsadfsa dfsa d :w00t::w00t::w00t::laugh:

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662

Normalde o kameranın yola bakması lazım ama hödük kendini çekmiş :D

Araç içindeki kameranın kullanım amacı yanılmıyorsam, eğer kaza filan olursa kimin suçlu olduğunu ispatlamak için.

Reaksiyon puanı
31
Ya arkadaş gözlerimden yaş geldi gülmekten ! :D :D :D Kadın arabadan indikten sonra araç gitmeye başlıyo kadında kapıdan tutup peşinden koşuyor ya arkadan o müzik ! :clap::w00t::w00t: :laugh: Sonra kadın arabadan VAZGEÇİYOR kapıyı kapatıyor ! :w00t::laugh: Araba iyice hızlanmaya başayınca kadın tekrar arabanın peşinden koşuyor.ARKA camdan gözüküyor koştuğu.Hüseyin BOLT gibi koşuyo kadın ya dısuagdfrgedıua asuzuzahahhaufydasfıugsadfsa dfsa d :w00t::w00t::w00t::laugh:
Hocam gülmekten yanak kaslarım ağrıdı :D :D

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Deja Vu filmini izleyince daha net anlaşılıyor ki, insanların çoğu, El Padrino isimli arkadaşın dediği gibi, bir görüntü izlerken o görüntünün sonuçta mutlaka bir görüntü kaydeden cihaz tarafından alındığına dikkat etmiyorlar.

Teknoloji bağımlılığı ve kitlesel bir uyuşturucu olarak kullanılıyor olması, bunun temel sebebidir. Deja Vu, Danzel Washington'un filmlerinden güzel bir filmdir; orada polis müfettişinin dikattini çeker, siz nasıl oluyor da geçmişteki bir görüntüyü 360 derece döndürebiliyor ve durdurup oynatabiliyorsunuz diye sorar. O bunu sorana kadar kimse fark etmemiştir ve bence buna izleyiciler de dahil.

O dereceye ulaşmış ki; tüm dünyanın 360 derece detaylı ileri-geri sarılabilen bir görüntüsünü görmek birçok insanı şaşırtmaz ve bunu normal karşılar.

Bu gereksiz olması icap eden "çalışmalar" bir ekibin çok işine yarıyor ve "normal" olaylar gibi izlemeyi seçiyor milyonlarca insan.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bir yerde bi saçmalık var ama :D

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Acidcowda sansürsüzünü görmüştüm ben de :D kız delikanlı ama el frenini çekecek kadar kafa yok :D

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kadin cildirmamis. biseye (kaldirima? veya yandan cikan araca ?) carpiyor. sonra disari cikan kadin el fenerini cekmedigi icin yokustan asagi surukleniyo araba. ki carptigi sey geri cekildigi icin de olabilir .
zaten yola niye ciktin diye (yada nerden cikti bu kaldirim? yada herneyse ? diye) bagiriyo birine dikkat ederseniz :p

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aklımdakileri yazmışsın koptum ya :lol:

Galilee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;ieijfRD6xYA]http://www.youtube.com/watch?v=ieijfRD6xYA&[/video]
şunda da erkek çıldırıyo:p