Torrent Dünyası Forumumuza Üye Alımı

Bu konuyu okuyanlar

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Merhabalar..

2011 yılında açmış olduğumuz torrent forum sitemize üye olmak isterseniz bana PM den ulaşabilirsiniz.

Forumumuzun üyelik alımları neden kapalı derseniz torrent konusunda uzman kişiler bilir yabancı torrent sitelerinde belirli oranları tutturamadığınız takdirde siteden ban alırsınız ve davet eden kişide zarar görür. Bizde kendi aramızda bildiğimiz kişilere davetiye göndererek bu akışı sağlam tutmaya torrent siteleri hakkında bilgilendirme yapmaya vs gibi şeyleri forumda yapıyoruz.Torrent ile ilgisi olmayan kişilerin zaten ilgisini çekmez site ilgilsi olan varsa üyelik konusunda yardımcı oluruz. Sitemizde fazla aktiflik bulunmadığından şu anda siteye yeni üye alarak aktifliği arttırmaya çalışmaktayız.Lütfen sırf 1 2 adet davetiye alayım vs gibisinden üye olmak için mesaj atmayınız. Torrent konusunda foruma ihtiyacı olan varsa bekleriz.

Teşekkürler

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Sitenin linkini paylaş bakalım bi'. Google'da Torrent Dünyası diye arattım çıkmadı. Ya domain farklı ya SEO da sorun var

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
hocam sitenin linkini paylaş da bizde siteyi gorelim

heko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhabalar..

2011 yılında açmış olduğumuz torrent forum sitemize üye olmak isterseniz bana PM den ulaşabilirsiniz.

Forumumuzun üyelik alımları neden kapalı derseniz torrent konusunda uzman kişiler bilir yabancı torrent sitelerinde belirli oranları tutturamadığınız takdirde siteden ban alırsınız ve davet eden kişide zarar görür. Bizde kendi aramızda bildiğimiz kişilere davetiye göndererek bu akışı sağlam tutmaya torrent siteleri hakkında bilgilendirme yapmaya vs gibi şeyleri forumda yapıyoruz.Torrent ile ilgisi olmayan kişilerin zaten ilgisini çekmez site ilgilsi olan varsa üyelik konusunda yardımcı oluruz. Sitemizde fazla aktiflik bulunmadığından şu anda siteye yeni üye alarak aktifliği arttırmaya çalışmaktayız.Lütfen sırf 1 2 adet davetiye alayım vs gibisinden üye olmak için mesaj atmayınız. Torrent konusunda foruma ihtiyacı olan varsa bekleriz.

Teşekkürler

uygunsa ben talibim hocam torrent işine yeni başladım yararlı olacağını düşünüyorum mail adresimi özelden gönderiyorum teşekkürler

heko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boşuna istekte bulunmayın arkadaşlar galiba mühendis yada profesör arıyor mesajlarıma bile cavap yazmadı

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Mesajlara dönüş yapıldı

baha1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Torrent siteleri DAVETİYE KODLARI

Söz konusu konu ile ilgili, TORRENT SİTELERİ ile ilgili DAVETİYE kodlarınız var ise ; kirmizibeyaz042@gmail.com ADRESİNE GÖNDERİM yaparsanız çok sevinirim.

İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler