Torrent davetiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilek®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bende Torrentleech.org Davetiyesi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

Mail:.................

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
dilek® dedi ki:
Merhaba arkadaşlar bende Torrentleech.org Davetiyesi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

Mail:Shiftdelete sansürü
sen yanlış anlamışın biz torrentturk davetiyesi veriyoruz...

dilek®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım arkadaşım teşekkür ederim bana torrentleech lazımdı :( Mesajını editlermisin acaba sakıncası yoksa hotmail adresim açık görünmesin

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Torrentleech davetiyesi biraz zor, dağıtalım desek paylaşım yapmıyorsunuz siz paylaşım yapmayıncada daveti atan kişi uyarı alıp banlanıyor.O yüzden çok yakın arkadaşın dışında kimseden bulabileceğini sanmıyorum..

dilek®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim arkadaşım olurmusunuz :)):)) Şaka şaka tekrar teşekkür ettim arkadaşlar ilginize

beyazkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende torrentturk davetiyesi bekleye gariplerdenim mumkunse banada gönderebilirmisiniz...
şimdiden teşekkürler
aykut_6@hotmail.com

TheTRaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese Selamun Aleyküm sitenin yeni üyesiyim bir torrentturk davetiyeside ben alabilir miyim?

ahmetbecerik@gmail.com

k.adı= Thetrap veya Byvitamin

şimdiden tüşekkürler

beyazkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar boşuna yorulup davetiye istemeyin torrentturk uye alımı yapmıyor davetiye gelsede bende iki gundur uğraşıp duruyorum arkaşlarda sağolsun çıkıp söyleme zahmetinde bulunmuyorlar açılana kadar bekleyeceğiz artık heğinize kolay gelsin...

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
djnisroc dedi ki:
elinizde birazcık dahi olsa kaldıysa banada yollarsanız sevinirim

oaozdemir@gmail.com

Arkadasim Davetiye sistemi Torrent turk de birsureligine durdurulmustur.Suanda Direk uyelik sistemi acilmistir.Gec kalmadan sende uyeolabilirsin istersen...

8600GTS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba elinizde hiç torrentleech.org davetiyesi varmı.Gerçekten amacım bu siteyi sömürmek değil, referansıyla kayıt olacağım üye asla benden dolayı uyarı almayacaktır.Lütfen eğer elinizde varsa esirgemeyin.

mail adresi : juarev@gmail.com

dadya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bircok siteye uye oldum ama hala Demonoid davetiyesi bulamadim varsa eger yardimci olursaniz cok sevinecegim simdiden tesekurler..
gunaydemir@hotmail.com

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben istemiştim arkadaş bana yollamıştı şimdi üyeyim ve çokda memnunum gerçekten türkiye için gerekli bir site olmazsa olmazlardan teşekürler dostlarım.

kemalgider

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR HERKESE SELAM

torrentleech.org sitesine üye olan arkadaşlar varsa banada bi davetiye yollayabilirseniz çok sevinirim iyi günler

vamosallez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
turktorrent.com ya da torrentleech davetiyesi olan bir arkadaş paylaşmak isterse mutlu olurum. iyi çalışmalar :)

ensz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende istiyorum torrent davetiyesi
k.adı ensz
e-mail:enversensoz@gmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...