Toplu E-posta Gönderme Yazılımı (Mailing) K - ML

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Toplu e-posta göndermek isteyenler firmalar ve web sitesi sahipleri için eşi bulunmaz bir yazılım olan 35 Dolar'lık K-ML, sadece bugün için bedava. Üstelik Türkçe.

Web sitesi sahipleri ve firmalar için nimet sayılabilecek bu yazılım sayesinde, hazırladığınız e-postayı binlerce kullanıcısı olan çok kabarık listelere tek tıklama ile gönderebilirsiniz. Yazılımın Türkçe arabiriminin olması ise bir diğer avantajı. Kurulumu ve kullanımı da son derece basit. Hemen bir deneme yaptık ve Hotmail e-posta hesabına kolayca bir e-posta gönderebildik ve Spam kutusuna da takılmadı.

Yazılımı tam ekran görmek için resme tıklayın.

Eşe Dosta Haber Verin!

Web sitenizin veya firmanızın tanıtımı için sizden e-posta almayı kabul etmiş kişilere ulaşmak için yazılıma bedava sahip olabilirsiniz. Ancak, acele etmeniz gerekiyor.

Bu fırsat, Pazartesi sabah saat 8'de sona eriyor ve o tarihten sonra yazılıma sahip olmak için 34,99 Dolar vermeniz gerekiyor. Firma veya web sitesi sahibi olan arkadaşlarınıza hemen tavsiye edebilirsiniz.

Yazılımın Kurulumu

:: Buraya tıklayarak download sayfasından yazılımı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Çıkardığınız klasördeki Setup.exe dosyasını çalıştırın.
:: Adımları takip ederek kurulumu bitirin.
:: Aynı klasördeki Activate.exe dosyasını çalıştırarak lisansı otomatik alın.
:: Artık lisanslı bir K-ML yazılımınız var.

Nasıl Kullanılır?

Yazılımın nasıl kullanıldığını adım adım anlattığımız aşağıdaki foto-derste anlattık. Ekran görüntülerini takip etmeniz yeterli.

Yazılımın Künyesi

Firma: KC Softwares
Dosya Boyutu: 1,76 MB
Dili: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista

:: Yazılımın kurulumu ve kullanımı hakkındaki sorunlarınızı ve genel görüşlerinizi bu başlıkta tartışıyoruz.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

Reaksiyon puanı
23
Gmail daha güzel ilk e-postayı yaz sonra , yaz sonra ikinci postayı yaz işte böyle gider kaç tane e-posta yazcaksan aralarına , koy mesajını ve konusunu yaz gönder

Fıldır Fış

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evde ki modemim gelsin, kesinlikle indirmem lazım.Lazım bana, arıyordum önceleri.

aragorn3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben kullanamadım mail adreslerini ekliyorum ama mail gönderemiyorum bana baştan kurulumu hariç programı nasıl kullanacağımı ( adresleri ekleme , mail yollama vd. )anlatırmısınız?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Sabredersen akşama anlatabilirim. Yazılımı kurduğum makineye sadece akşam ulaşabiliyorum.

aragorn3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam troy cevabını bekliyorum ben bu programdan nasıl mail yollıyabilirim hala yollıyamadım..yalnız kurulumunu istemiyorum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
aragorn3535 dedi ki:
selam troy cevabını bekliyorum ben bu programdan nasıl mail yollıyabilirim hala yollıyamadım..yalnız kurulumunu istemiyorum

Yazılımı Türkçe yaptığını varsayarak adımları Türkçe anlatacağım;

- Yazılımı açtıktan sonra CTRL + E ile liste penceresini aç.
- "İçe al" butonuna tıkla ve daha önceden kaydettiğin e-posta listesini bulundurduğun TXT dosyasını (Bunu sen yapıcaksın) göster ve aktar.
- Liste bu şekilde tamam. Şimdi de senin e-posta ayarlarına gelelim. CTRL+S ile mail ayarlarına gel. E-posta göndereceğin adresin POP3 bilgilerini gir. Yani, Outlook Express'e alırken girdiğin ayarlar.
- Bu ayarlar doğru olmuş mu diye "Test" butonuna basabilirsin. Burası da tamamsa şimdi de gönderici ayarlarına geçelim.
- Ana penceredeki iki küçük kafanın olduğu ikona tıkla ve "Profiller" penceresini aç.
- Burada da "Yeni" butonuna tıkla.
- Görünmesini istediğin bilgileri de gir. "Tamam" butonun bas.

Girmen gereken bilgiler bu kadardı. Şimdi de e-postayı nasıl yazacağına bakabiliriz.

- Konu kısmına e-posta başlığını yazabilirsin.
- Hemen altındaki büyük alana da göndermek istediğin mesajı.
- Word belgesinde olduğu gibi hemen yukarıdaki butonlarla da e-postanın içeriğini zeninleştirebilirsin.
- Mesaj tamam ise o zaman sağda en altta "Gönder" butonu var. Oraya basıp e-postaları listene gönderebilirsin.

Kolay gelsin.

(Bitti be)

memoli_vip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben bu siteden indirdim ama sıkıştırılmış dosya olarak değil normal exe dosyası olarak indi indirenler varsa nasıl indirildiğini resimli anlatabilirmi yada linkini verebilirmi

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
memoli_vip dedi ki:
Ya ben bu siteden indirdim ama sıkıştırılmış dosya olarak değil normal exe dosyası olarak indi indirenler varsa nasıl indirildiğini resimli anlatabilirmi yada]

Bu satten sonra maalesef ücretli. Sanıyorum o indirdiğin dosya da deneme sürümüne ait bir dosya.

Mtin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Troy dediğin ayarları yaptım fakat hiçbir şekilde @hotmail uzantılı bir e-posta adresine gönderim yapamadım... SMTP portuna gmail için olan 465 yazdım..fakat herhangi bir sonuç yok. Ayrıca ben günlük 40000 kişiye e-posta göndermek için bir görev aldım. Acaba bunu sağlayablir mi... Yani Gmailin günlük gönderim limiti var mı?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Mtin dedi ki:
Selam Troy dediğin ayarları yaptım fakat hiçbir şekilde @hotmail uzantılı bir e-posta adresine gönderim yapamadım... SMTP portuna gmail için olan 465 yazdım..fakat herhangi bir sonuç yok. Ayrıca ben günlük 40000 kişiye e-posta göndermek için bir görev aldım. Acaba bunu sağlayablir mi... Yani Gmailin günlük gönderim limiti var mı?

Gmail, aynı anda 20'den fazla kişiye gönderim yapmaz. Başka bir SMTP hizmeti veren e-posta adresi denemelisin.