Toplama sistem montajı nasıl yapılır?

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Daha önce hiç sistem toplamadım ve doğal olarakta hiç montaj yapmadım. Bu konuyla alakalı YouTube'da içerik var mı? Varsa link atabilir misiniz? veya internet ortamında bir makale varsa o da olur.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
GOOGLEYE pc montaj yazıp,videoları tıklayın. Epey bi video çıkar.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Satış yapan Siteler artık montaj ve test hizmetide yapıyorlar kendiniz toplamayı öğrenmek isterseniz şu videolar yardımcı olur azda

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Satış yapan Siteler artık montaj ve test hizmetide yapıyorlar kendiniz toplamayı öğrenmek isterseniz şu videolar yardımcı olur azda

Biliyorum ama üzerine ek ücret bindiriliyor. Hem kendim öğrenmek istiyorum hem de maliyeti düşürmek. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Biliyorum ama üzerine ek ücret bindiriliyor. Hem kendim öğrenmek istiyorum hem de maliyeti düşürmek. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Ne demek hocam bu işi kendiniz yaparsanız ufaktan meslekte edinmiş olursunuz cevrenizdeki insanlara toplayabilirsiniz blli bi ücret karşılığında

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
2 tane üst düzey PC topladım hiç ücret istemedim toplaması benim için zevkli diye keşke isteseydim.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Aranan bişey sonucta bilgisyar toplayacak herkese yarayabilir parcaları ayrı ayrı aldırırsnız youtube kanalıda kurabilirsin sistem toplama üzerine para paradır ?
Senin zekan ticarete çalışıyomuş ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bir şey diyeceğim. Videoyu izledim (Donanım Arşivi) Çok fazla kablo ve alan var eğer ben bir şeyi yanlış yaparsam sistem çöp olur mu?

Edit: Açıkçası montaj yapmaktan korkuyorum.

Son düzenleme: