Tolga Zengin ve defans oyuncuları gönderilmeli

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
A Spor Yorumcusu Erman Toroğlu, 3-3 berabere biten Akhisar Belediyespor - Beşiktaş maçı sonrası, siyah beyazlı takımın savunmasını ve kaleci Tolga'yı Eleştirdi. (Video)

Cgwbyl8U4AAy01-.jpg

Toroğlu, ''Önümüzdeki sezon Beşiktaş'ın kaleci ve savunmasını göndermesi gerek.'' diye konuştu.

Bazı şeylere ben takılıyorum. Maç olur 3-3, 2-2, 3-2; Beşiktaş da alırdı, Akhisar da alırdı. Fakat bu maçı Akhisar kaybetseydi futbol adına ayıp olurdu ve yazık olurdu.

Bazı gerçeklerin üzerine gitmezseniz bir yere varamazsınız.

Beşiktaş takımı bu kadroyla şampiyon olsa da, ikinci de olsa, arkada oynayan dörtlüyle, kaleciyi kesinlikle göndermesi gerekir. Bu maçın özeti bu benim için.

Diyeceksiniz ki, 'Golleri takım yiyor, golleri takım atıyor…' ama pardon, dağlara taşlara neler yaptılar...

Böyle oynadığı müddetçe Beşiktaş takımı eğer şampiyon olursa inanılmaz başarı.

Deplasmanda oynuyorsun, üç tane gol atıyorsun; rakibini yenemiyorsun. Bırakın hikayeyi!.

Son düzenleme:

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Alexsis Delgado yenilen 2 ve 3. golde %100 hatalı. Bu oyuncunun takımda kalmaması lazım........

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Her golde Delgado var, doğru. Penaltıdaki hareketi komik. 2. golde topa kaysa belki kornere atardı.

3. golde Tolga her zamanki gibi yerinde kalıp çıkmasaydı Delgado topu uzaklaştırırdı. O kadar maç oynadı hâlâ öğrenemedi kalede kaleci gibi kalecinin olmadığını. Direk bile top çıkardı Tolga çıkaramıyor.:mad:

Sözün özü Erman Toroğlu haklı.