"Fırat Aydınus iğrenç ve rezildi"

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu Takım Oyunu programında, Medipol Başakşehir - Fenerbahçe maçının hakemi Fırat Aydınus'un yönetimi için, "Rezil ve iğrençti" dedi. Toroğlu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sarı lacivertli takımı antipatik yaptığını öne sürdü.

1462833590259.jpg

"AYDINUS İĞRENÇ VE REZİLDİ"

'Bu maçlar aynı anda oynansaydı nasıl olurdu, farklı olabilirdi. Dün Beşiktaş'ın yenmesi bugün Fenerli futbolcuların inanılmaz dağıtmış suratlarını, şekillerini. Aynı anda olsa daha farklı olabilirdi ama bir de şu var; Fırat Aydınus gibi iğrenç ve rezil bir hakemle eğer Fenerbahçe bugün kazanamadıysa bir daha kazanamaz. İğrenç ve rezil bir hakem idaresiyle, iğrenç ve rezil. İnanamıyorum ben, ayıp! Çok beğendiğim bir hakemdi ama hakemliğin sonuna geldiği zaman hakemler bırakacaklar. FIFA bitti mi hakemlik olmaz.'

"VOLKAN ŞEN YÜZÜNE 4 KEZ KÜFRETTİ"

'Suratına karşı Volkan 4 defa küfür edecek atamayacaksın, suratına karşı, sarı kart göstereceksin. Adamın suratına taban basacaksın, suratına suratına, alnına, atamayacaksın. Penaltını bir tarafa vereceksin, ver kabulüm. Ondan daha ağırını bu taraf yapıyor, koşan adama yapıyor, vermeyeceksin.'

"240 MİLYONCUK..."

'70 milyon Euro, 3.5 ile çarp 240 milyoncuk. Peki şampiyonluk gitti, Ülker isim hakkını aldı stada, şimdi yarın bu kötü Galatasaray Türkiye Kupası finalinde Fener'i yendi, olur ya futbol bu. Buyur cenaze namazına.'

"YILDIRIM FENERBAHÇE'Yİ ANTİPATİK YAPTI"

'Senin Türkiye'yi Fener'e düşman etme hakkın var mı? Herkes Fener'e gıcık, Fener'e gıcık değil. Aziz Yıldırım Türkiye'de Fener'i antipatik yaptı. Hakkın var mı senin Fenerbahçe'yi antipatik yapmaya. Saçma sapan 3-5 tane de bu fanatik Fenerli peşinden gidiyor. Aklı başında Fenerli yanında değil onu söyleyeyim ben size. Yola çıkın bakalım neler konuşuyorlar aklı başında Fenerliler. Bana diyor ki Galatasaraylılar, Beşiktaşlılar aman hoca çok sallıyorsun sende bazı şeyleri söylüyorsun sende bazı şeyleri söylüyorsun, söyleme adam kalsın artık sıra bize geldi. Bizde bir 2-3 sene olalım diyor Beşiktaşlılar. Galatasaraylılar zaten Beşiktaş olmazsa biz oluruz Fener olamaz bu kafayla diyor.'

"YALAKA YAZARLAR VE YORUMCULAR..."

'Bugün maçta Türkiye'deki bazı yalaka spor yazarları, yalaka diyorum. Bazı görsel basındaki yalaka yorumcular, Volkan Babacan'ın bugünkü oyunundan sonra acaba utandılar mı yaptıkları ince ince hesaplardan dolayı. Volkan Babacan'ı ince ince kıyarak, ince ince altını oyarak, Demirel'i pompalayarak, Babacan'ı psikolojik olarak çökerterek, o ince hesapları yapan ukalalar, yalakalar acaba ne hale geldiler bugün? Onların suratlarını görmek istiyorum. Sakın çıkıp da yarın bir gün Volkan Babacan'a aferin falan demesinler.'

(Ahaber)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Fırat Aydınus hakem falan değildir. Gitsin dizilerde oynasın. Tip yerinde zira.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Aziz yıldırım da antipatik olduğu için sorun yok.