Tivibu kayıt

Bu konuyu okuyanlar

incsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar digiturk plus aboneliğimi iptal ettirerek tivibu Super pakete üye oldum ancak henüz bağlanmadı. Tivibu da kanal kaydetme özelliği varmıdır? Örneğin bir kanalı izlerken başka bir kanaldaki bir yayını kaydedip sonradan izleme şansımız varmıdır? Müşteri hizmetleri yok dedi ancak kendi sitesinde Rec özelliği var yazıyor. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım vardır. Ya da izleyemediğim dizi ve programları sonradan izleyebilirmiyim? Teşekkürler.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
kayıt özelliği yok fakat tekrar izle özelliği ile kaçırdığın bir programı izleyebiliyorsun en son bir haftalıkdı sanırım

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Neden iptal ettirdiniz Dijitürk' ü seneye şampiyonlar ligi orada

incsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Neden iptal ettirdiniz Dijitürk' ü seneye şampiyonlar ligi orada
Maçlarla aram iyi değildir arkadaşım. Digiturk de 1 kraltv dahi yok birkaç senedir birde ücreti yüksek. Standart kanal ve belgesellere 40 tl ödüyorum

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
database i kısıtlı. her programı yada dizi bölümünü bulamazsın. hatta son bölümü bulsan şanslısın. kayıt olayı 3 4 ay önce gelen bir güncellemeyle geldi, tam test edemedim. aslında kanal kaydetmeye gerek yok, tivibu bütün kanalların günlük göstermiş olduğu yayınları kaydediyor zaten. mesela açtın bir kanalı, günlük program listesinde geçmiş saatlerde ne gösterilmişse tıklayıp baştan izliyorsun. ben 3-5 kez kullandım gayet başarılı. bir önceki günü de tutuyor mu denemedim onu. eve gidince denerim :)

Derfils

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunlar dolandırıcı sakın bulaşmayın !!! Faturayı alınca süprizle karşılaşırsın 2 yılda kurtulamazsın