Tivibu kayıt

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

incsoft

Üyecik
Arkadaşlar digiturk plus aboneliğimi iptal ettirerek tivibu Super pakete üye oldum ancak henüz bağlanmadı. Tivibu da kanal kaydetme özelliği varmıdır? Örneğin bir kanalı izlerken başka bir kanaldaki bir yayını kaydedip sonradan izleme şansımız varmıdır? Müşteri hizmetleri yok dedi ancak kendi sitesinde Rec özelliği var yazıyor. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım vardır. Ya da izleyemediğim dizi ve programları sonradan izleyebilirmiyim? Teşekkürler.
 

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
kayıt özelliği yok fakat tekrar izle özelliği ile kaçırdığın bir programı izleyebiliyorsun en son bir haftalıkdı sanırım
 

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Neden iptal ettirdiniz Dijitürk' ü seneye şampiyonlar ligi orada
 

topalsolucan

Rektör
database i kısıtlı. her programı yada dizi bölümünü bulamazsın. hatta son bölümü bulsan şanslısın. kayıt olayı 3 4 ay önce gelen bir güncellemeyle geldi, tam test edemedim. aslında kanal kaydetmeye gerek yok, tivibu bütün kanalların günlük göstermiş olduğu yayınları kaydediyor zaten. mesela açtın bir kanalı, günlük program listesinde geçmiş saatlerde ne gösterilmişse tıklayıp baştan izliyorsun. ben 3-5 kez kullandım gayet başarılı. bir önceki günü de tutuyor mu denemedim onu. eve gidince denerim :)
 

Derfils

Üyecik
Bunlar dolandırıcı sakın bulaşmayın !!! Faturayı alınca süprizle karşılaşırsın 2 yılda kurtulamazsın
 

Son mesajlar

Üst