Tisho.com

Bu konuyu okuyanlar

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, ben Tisho.com sitesinde kendime bir dükkan açtım ve ürün tasarlamaya başlayacağım. Sorum şu : Acaba bu site tamamen bedava mı ? Yani ben tişört tasarımları yapıp sattığım zaman benden para alıyor mu ? Ve sitenin işleyişiyle ilgili de biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Daha önce hiç tishoda dükkan açmamıştım ancak dükkanınızın linki atarmısın ?

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha önce hiç tishoda dükkan açmamıştım ancak dükkanınızın linki atarmısın ?
Dükkanı yaklaşık 30 dakika önce açtığım için şuan link bölümünde : Dükkanınız henüz yeni sisteme taşınmamıştır. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra dükkan sayfanıza ait linkler burada görüntülenecektir. Yazısı var. Dükkan linkini aldıktan sonra unutmazsam paylaşırım.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Dükkanı yaklaşık 30 dakika önce açtığım için şuan link bölümünde : Dükkanınız henüz yeni sisteme taşınmamıştır. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra dükkan sayfanıza ait linkler burada görüntülenecektir. Yazısı var. Dükkan linkini aldıktan sonra unutmazsam paylaşırım.
Tamam sadece merak etmiştim ürünler nasıl diye
Bol kazançlar

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Merhaba, ben Tisho.com sitesinde kendime bir dükkan açtım ve ürün tasarlamaya başlayacağım. Sorum şu : Acaba bu site tamamen bedava mı ? Yani ben tişört tasarımları yapıp sattığım zaman benden para alıyor mu ? Ve sitenin işleyişiyle ilgili de biraz bilgi verirseniz sevinirim.
İllaki onun da bi karı olmalı diye düşünüyorum. İllaki alıyordur komisyon.

• Beğen
Reactions: MYT

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Sanırım şöyle oluyor: sen tasarlıyorsun, tisho.com satıyor. Sana belli bir komisyon veriyor. O sana komisyon veriyor.

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanırım şöyle oluyor: sen tasarlıyorsun, tisho.com satıyor. Sana belli bir komisyon veriyor. O sana komisyon veriyor.
yani ben tasarlıyorum bir kısmını tisho kendine alıyor bir kısmını bana veriyor, benim cebimden para çıkmamış oluyor. böyle mi ?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Sizden satış başına komisyon alınacaktır buyuk iht.
Giriş te herhangi bir ücret verdiniz mi

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Tam tersi. Satış başı ona komisyon verecekler. Tisho.com satacak, satış karının bir kısmını komisyon olarak verecektir.
Aynı şeye denk gelir
Ayrıca % 50 den fazlasını ürünü tasarlayan alacağından ona ait oluyor yani satıcı komisyon alacak
Fark etmiyor ayni şey

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizden satış başına komisyon alınacaktır buyuk iht.
Giriş te herhangi bir ücret verdiniz mi
girişte herhangi bir ücret vermedim, ödeme bölümünde banka adı ve iban istiyorlar, ibandan para çekemeyeceklerine göre ücretsiz bir servis sanırım.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
girişte herhangi bir ücret vermedim, ödeme bölümünde banka adı ve iban istiyorlar, ibandan para çekemeyeceklerine göre ücretsiz bir servis sanırım.
Yaptigin satışlardan komisyon alacaklar

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
İban falan giriliyosa @ghost_of_sparta, nın dediği gibidir komisyonları vs yatırmak için istemişlerdir.

• Beğen
Reactions: MYT

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaptigin satışlardan komisyon alacaklar
ürünün fiyatı 50 tl ise 35 onlar alacak 15 de ben alacağım benim istediğim de bu zaten. sorum şuydu şuan benim cebimden para çıkacak mı ?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
ürünün fiyatı 50 tl ise 35 onlar alacak 15 de ben alacağım benim istediğim de bu zaten. sorum şuydu şuan benim cebimden para çıkacak mı ?
Komisyon miktarını biliyor musun
Sen zaten satiyorsun diyelim 100 tl ye sattigin bir üründen onlar 35 tl alacak gerisi sana kalacak
Sen niye para versin
Bionluk var mesela giriş ücreti oda yokmuş orada bir ücret vermene gerek yok o zaman

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Çıkabilir belki mesela;
X tane kadar ürün satışa koymuşsunuz daha fazlası için şu kadar para gibi

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Çıkabilir belki mesela;
Bionluk gibi bir siteyse vardır dediğiniz gibi olabilir
İlanlar için para isteyebilir
Boşluk ta bitsin sistemi var mesala mesaj yazmak için bile bitsin kullanmalisin ve bitince parayla alman gerekiyor

Bu kullandığın site ödeme kanıtlı mi

MYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çıkabilir belki mesela;
başlangıçta 250 tane ürün sınırı var sanırım, satış yaptıkça artıyor bu sınır yani sınırı arttırmak içinde para ödemiyoruz anladığım kadarıyla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bionluk gibi bir siteyse vardır dediğiniz gibi olabilir
İlanlar için para isteyebilir
Boşluk ta bitsin sistemi var mesala mesaj yazmak için bile bitsin kullanmalisin ve bitince parayla alman gerekiyor

Bu kullandığın site ödeme kanıtlı mi
evet, youtube'da bu konuyla ilgili birçok video var ve zaten bu işi yapan en eski ve en popüler site galiba