Tip konusunda çok takıntılıyım

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Beyler ben eskiden biraz şişman, bakımsız, kendini beğenmeyen, aynaya bakamayacak kadar asosyal biriydim. Hep kendimi düşük görürdüm. Sonra bir kıza aşık oldum, hislerime karşılık alamadım biraz hırs yaptım kilo verdim bayağı, bakım yapmaya başladım bizim apaçi gibi kesen bir berber vardı onu değiştirdim vs. baktım giderim var, okulda kızlardan rağbet görmeye başladım hayatımda almadığım kadar ilgi görmüştüm şu pandemi öncesi, kendime çok yakışıklı demiyorum ama giderim var diyelim. sosyal çevrem genişledi biraz, kızlar falan bakmaya başladı ben de bu ilgiyi görünce hoşuma gitti o formumu korumak için tipime takıntılı hale geldim. Berbere gitmeden önce çok düşünürüm acaba kestirsem mi kestirmesem mi vs. Hatta mutluluk seviyem de ona göre belirleniyor gün içinde. Mesela o gün aynaya bakınca vaoov yakışıklı gözüküyorum diyorsam o gün çok mutlu geçiyor, aynaya bakınca tipini skm diyorsam kötü geçiyor. Çoğu şeyimi etkiliyor. Artık bıkkınlık geldi sizce nasıl kurtulurum bunsan

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Şimdi Bro Hayatın En Büyük Yalanı Dış Görünüş Önemli Değil O Olaya Ve Saçmalığa Hiç Girmicem Çünkü Öyle Birşey Yok Dış Görünüş Elbette Önemli Ama Sana Göre Önemli Bakıcaksın Kendine Sen Kendini Beğeniyorsan Kimsenin Seni Beğenmesini Beklemiceksin Bak Eğer Bir Kız Seni Tipin İçin Yanında Taşıyorsa Zaten Sen Onun İçin Çantasın Hiçsin Asla Kimse İçin Birşey Yapmayın Kendiniz İçin Yapın Sadece Kendini Beğen Kendi Egonu Tatmin Et Zaten Senin Bu Özgüvenin Karşıyıda İster İstemez Etkiler Sen Sadece Kendini Beğeniceğin Şekilde Kendine Ayar Ver Başarılarını Ve Etkileşimlerini Arttır Özgüvenini Tavan Yap Emin Ol Bu Takıntından Kurtulursun Açıkcası Bende Tip Yok Çok Tipliyim Diyemem Ama Yaptığım Çok Şey Var Ve Özgüvenim Tavan Çoğu İnsanla Konuşurken Beni Baya Zeki Ve Hareketli Bilirler Sende Böyle Olsun Bence Başkası İçin Yaşamaktansa Kendin İçin Yaşa 'Dünya Senin Etrafında Dönüyor' Evet Yanlış Duymadın Cidden Senin Etrafında Dönüyor Sen Öldükten Sonra İphone 300 De Çıksa İşine Yaramaz Uçan Araba Da Çıksa İşine Yaramaz Ailen Zengin Olsa Bile İşine Yaramaz Yani Dünya Cidden Herkesin Kendi Çevresinde Dönüyor Gördüğümüz Kadar Yaşıyor Deneyimliyoruz Kendin İçin Yaşa Ve Özgüvenini Üstte Tut Emin Ol Ki Özgüvenden Etkili Silah Yoktur Benim Görüşüm Bu.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Bu artık sende takıntı olmuş en iyisi hiç aynaya bakmamaya çalış bugün nasıl görünüyorum diye düşünme sabah kalkınca.