Soru Tiktok Izledikten Kaç Saat Sonra Aptal Oluruz?

Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bu tamamıyla sizin kullanımınıza göre ve takip ettiğiniz hesaplara göre değişiyor. Mesela benim keşfetime sürekli olarak global çok izlenen videolar, araba videoları, bilgi videoları işte şu siteleri gördünüz mü gibilerinden, dizi film öneri videoları bunlar düşüyor.
Tiktok hiç indirmedim ama instagramda tiktok videoları var araba ile ilgili olan tiktok videoları fena değil bence.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Tek tiktok değil. Her yerde insanın aklından ve zamanını boşa çalan şeyler var. Akıllı telefon ve asosyal medyadaki saçma şeyler yüzünden insanlar iyicene saçmalıyorlar. Boş ve gereksiz videoları seyrediyorlar ve çekiyorlar. Bazıları da savunuyor onları. Her birini de görünce üzülüyorum. Bilim veya uzay çağı falan deniliyor ama bazı teknolojik şeyler yüzünden insanlar daha çok akılsızlaşıyor. Ben insanların daha çok akıllanıp kendi fikirlerini söylemelerini ve iyi mantıklı düşünüp cevap vermelerini beklerdim.
Ama anlatmak zor bazılarına. Böyle düşünüyorum diye geri kafalı oluyorum. 20 yaşındayım ve geri kafalıyım evet. Bende saçma sapan videolar çekip veya zamanımı boşa harcayacak şeyler yapmayacağım ve de önermeyeceğimde kimseye asla.
Aklı başında olan o saçma videoları sevdiğinden veya komik diye gülmez. Sadece saçma diye üzülür ve gelecekten de insanlardan da ümidini kesebilir.
12 yaşında nefessiz kalma meydan okuması diye saçma şey yaptı ve öldü. Ben 5 veya 7 gibi yaşlarımda söz dinler ve oyuncaklarımı bile fazla dağıtmazdım.
Bir de başka çocuklarda bu saçma şeyleri görecek ve yapmak isteyecek belki. Çocuklarınıza sahip çıkın ve internette ne izlediklerini takip edin.

Son düzenleme:

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
hesaplayamadım ama 10 15 ışık yılı arasında insanların zekasına göre düşüyor ve eğer bu etkiyi 1dk üzerine çıkarırsan iq un 3 haneli olur ama negatif taraftan

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
Tek tiktok değil. Her yerde insanın aklından ve zamanını boşa çalan şeyler var. Akıllı telefon ve asosyal medyadaki saçma şeyler yüzünden insanlar iyicene saçmalıyorlar. Boş ve gereksiz videoları seyrediyorlar ve çekiyorlar. Bazıları da savunuyor onları. Her birini de görünce üzülüyorum. Bilim veya uzay çağı falan deniliyor ama bazı teknolojik şeyler yüzünden insanlar daha çok akılsızlaşıyor. Ben insanların daha çok akıllanıp kendi fikirlerini söylemelerini ve iyi mantıklı düşünüp cevap vermelerini beklerdim.
Ama anlatmak zor bazılarına. Böyle düşünüyorum diye geri kafalı oluyorum. 20 yaşındayım ve geri kafalıyım evet. Bende saçma sapan videolar çekip veya zamanımı boşa harcayacak şeyler yapmayacağım ve de önermeyeceğimde kimseye asla.
Aklı başında olan o saçma videoları sevdiğinden veya komik diye gülmez. Sadece saçma diye üzülür ve gelecekten de insanlardan da ümidini kesebilir.
12 yaşında nefessiz kalma meydan okuması diye saçma şey yaptı ve öldü. Ben 5 veya 7 gibi yaşlarımda söz dinler ve oyuncaklarımı bile fazla dağıtmazdım.
Bir de başka çocuklarda bu saçma şeyleri görecek ve yapmak isteyecek belki. Çocuklarınıza sahip çıkın ve internette ne izlediklerini takip edin.
çocuk napmış da ölmüş öyle illa ki kendini kitlemesi falan lazım kafanı suya daldırıp yada nefesini tutarak kimse kendini öldüremez millet delirmiş abi düşünemiyorlar bile artık

Reaksiyon puanı
3,027
Boş konu. Sizi aptal yapan uygulama değil içeriği. Kullanmaya başladıktan bir hafta sonra içerik sizin zevkinize göre şekilleniyor. Instagram'ın TikTok'tan farkı olduğunu mu sanıyorsunuz? TikTok'u severek kullanıyorum gidip de düet videoları falan izlemiyorum karşıma teknoloji ve bilimle alakalı şeyler çıkıyor.

Cyrepraus

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
17
Reis abartıyorlar tiktoğu zaten insanlar şekillendirir fazla bilgili insan yok hocam indirme
Mesaj otomatik birleştirildi:

mükkemmel cevap reis

Salise hafif kalır, yeni bir birim. Bu birim ışık hızı olabilir.
Uzmansınız sanırım başarılarının devamını dilerim yorum yapmaya devam et! başarılı kardeşim

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Tiktok izlediğin için aptal olmazsın. Aptal izlediğin için aptal olursun ki sanırım bu gerçekleşmiş ve böyle bi gönderi açmışsın.

deadpoolbeyalieren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saati bırak dk yı bırak saniyede değil salisede olursun ve bir daha seni kurtaramayız

deadpoolbeyalieren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saati bırak dk yı bırak saniyede değil salisede olursun ve bir daha seni kurtaramayız

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Direk 2 video izledikten sonra akıl sağlığımı kaybederim.