Soru Tiktok Izledikten Kaç Saat Sonra Aptal Oluruz?

Bu konuyu okuyanlar

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Genel olarak tiktoku açtığın zaman kaydırma bağımlılığı yapıyor, ve aptal saptal videolara gelen like sayılarını görünce bunlar nasıl bu kadar beğeni alıyor diye düşünüyorsun, ve kaydırmaya devam ediyorsun böyle böyle gidiyor, bunu farkettikten sonra kendine teşhisi koyabilirsin.

Reaksiyon puanı
120
Şimdi hocam yaptığımız yanlış. Tiktokta da güzel içerikler var. Ama çoğunluk cinsellik veya daha saçma içerikli akımlar olduğu için bence devletin TikTok'a bir düzenleme getirmesi gerekiyor. Aynı şey YouTube'da da var. Yani uygulamayı cringe olmakla suçlayamazsın ama bana sorarsan ben kullanmam niye Doğu Türkistan'daki insanlara zulmeden Çin'in uygulaması neden kullanayım.

Not : Kuzenim adıma hesap açıp "edit"lerimi atmayı teklif etti. Kabul ettim :)

Reaksiyon puanı
1,768
Genel kullananların zaten büyük ölçüde etkisi var
Tiktok da güzel içerikler de var fln diyorlar da tiktok un temeli soyunup saçma saçma hareketler yapmaktır üstüne birde şarkı ekle tamamdır. özellikle ilk reklamlarında ve şu an ki reklamlarında da var bunlar :) kısacası tiktok da faydalı içerik üreticileri tiktok u amacı dışında kullanıyor :D tiktok un likee ya da vb platformlardan farkı yok.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Tiktok da güzel içerikler de var fln diyorlar da tiktok un temeli soyunup saçma saçma hareketler yapmaktır üstüne birde şarkı ekle tamamdır. özellikle ilk reklamlarında ve şu an ki reklamlarında da var bunlar :) kısacası tiktok da faydalı içerik üreticileri tiktok u amacı dışında kullanıyor :D tiktok un likee ya da vb platformlardan farkı yok.
Bu tamamıyla sizin kullanımınıza göre ve takip ettiğiniz hesaplara göre değişiyor. Mesela benim keşfetime sürekli olarak global çok izlenen videolar, araba videoları, bilgi videoları işte şu siteleri gördünüz mü gibilerinden, dizi film öneri videoları bunlar düşüyor. Çünkü ilgi alanım bu ama arada abimin hesabına girerim keşfette full karı kız paylaşımları :) gibi

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Hepiniz takıntılı olduğunuz için böyle söylüyorsunuz, herkes böyle diyor sizde onların dediklerini söylüyorsunuz, halk diliyle "arkadaşın halt yerse sende mi halt yiyeceksin" aynen bu şekilde. Instagram'da da tıpkı TikTok gibi aynı videolar paylaşılıyor TikTok çıkmasaydı Instagram üzerinden video çekilip atılırdı o zaman da Instagram'a laf atardınız. Hepinizin cihazında TikTok yüklü olduğuna eminim ama kanıtlayamam.

Reaksiyon puanı
1,768
Hepiniz takıntılı olduğunuz için böyle söylüyorsunuz, herkes böyle diyor sizde onların dediklerini söylüyorsunuz, halk diliyle "arkadaşın halt yerse sende mi halt yiyeceksin" aynen bu şekilde. Instagram'da da tıpkı TikTok gibi aynı videolar paylaşılıyor TikTok çıkmasaydı Instagram üzerinden video çekilip atılırdı o zaman da Instagram'a laf atardınız. Hepinizin cihazında TikTok yüklü olduğuna eminim ama kanıtlayamam.
Reis isterse uygulama listesini atim sana vAlla bİlla tiktok yok bende hatta hiç indirmedim :D annem indirmişti bir ara sonra sildik

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Tiktokta gayet iyi içerik üreten hesaplarda var mesela antikayla ilgilenen var iş videoları atan var bir avukat hesabı var düzgünce kullanırsanız tiktok size hiçbişi yapmaz. Sıkıntı hem o dediğiniz hesaplarda, hem de tiktoku nasıl kullandığınızda.