Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Karantinaya girdiğimizden beri çoğu ünlü bir anda Tiktok hesabı açtı ve herkes video çekmeye başladı. En son dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de bu furyaya katıldı. Daha önce çekilen cringe videolar nedeniyle çoğu kişinin ön yargılı olduğu TikTok'u aranızda indirmeyen var mı? İndirenlerin görüşleri neler?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Uygulama da bulunan (...) kitle yüzünden insanlar maalesef aşırı ön yargılı yaklaşıyor.
İlk başlarda bende öyleydim. Hala öyleyim fakat profesyonel bir şekilde videolar hazırlayan ve bu videolarla kendine hayran bırakanlar da mevcut.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Master mezunu üst düzey aristokrat entellektüel insanların kullandığı muhteşem muazzam mükemmel bir uygulama...insanların genel kültür ve bilgi seviyelerini yükselten Zeka düzeylerine katkıda bulunan müthiş bir uygulama :D

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,938
Karantinaya girdiğimizden beri çoğu ünlü bir anda Tiktok hesabı açtı ve herkes video çekmeye başladı. En son dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de bu furyaya katıldı. Daha önce çekilen cringe videolar nedeniyle çoğu kişinin ön yargılı olduğu TikTok'u aranızda indirmeyen var mı? İndirenlerin görüşleri neler?

Ben 1 kere indirmiştim oda insanların neler yaptığına bakmak içindi. 1-2 gün sonra kaldırdım.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Uygulama da bulunan (...) kitle yüzünden insanlar maalesef aşırı ön yargılı yaklaşıyor.
İlk başlarda bende öyleydim. Hala öyleyim fakat profesyonel bir şekilde videolar hazırlayan ve bu videolarla kendine hayran bırakanlar da mevcut.
Çok saçma videoların yanında çok iyi videolar da var ben baya şaşırmıştım ilk baktığımda

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Hiç indirmedim. Ama kalitesiz videolae kadar kaliteli videolar da var

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99

O da ne ? Ben kullanmıyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,992
İnstagram bile indirmedim. Tik Tok bana Vız gelir Tırız gider

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
O da ne ? Ben kullanmıyorum.
O sondaki şey kadar rezalet şey yoktur sanırım bir erkek için, bu Öz'ün evde Seks yapın demesiyle gözümden düşmüştü, şimdi hiçbir değeri kalmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagram bile indirmedim. Tik Tok bana Vız gelir Tırız gider
Ben gitar soloları paylaşmak için bir hesap açmıştım ve bir hafta dayanabildim, o rezaleti kalbim kaldırmıyor.

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Yaklaşık 1.5 ay önce falan indirmiştim. Başlarda timeline aşırı kötüydü, o internette gördüğümüz kötü videolaran vardı. Zamanla beğendiğim videolara göre ve engellediğim kullanıcılara göre şekil değiştirdi ve aşırı bağımlısı oldum. Timeline yani "keşfet" kısmı net bir şekilde Instagram'dan daha güzel çalışıyor ve aşırı güzel, komik içerikler var. Bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. :D

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Yaklaşık 1.5 ay önce falan indirmiştim. Başlarda timeline aşırı kötüydü, o internette gördüğümüz kötü videolaran vardı. Zamanla beğendiğim videolara göre ve engellediğim kullanıcılara göre şekil değiştirdi ve aşırı bağımlısı oldum. Timeline yani "keşfet" kısmı net bir şekilde Instagram'dan daha güzel çalışıyor ve aşırı güzel, komik içerikler var. Bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. :D
Bazı konularda zevkler tartışılmaz fakat bu yoruma nasıl vardığınıza hayret ediyorum, hayatta girip denemeyeceğim bir rezaletin logosunu tıklamak bile istemem.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343

Vallahi billahi hala indirmedim :)

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bazı konularda zevkler tartışılmaz fakat bu yoruma nasıl vardığınıza hayret ediyorum, hayatta girip denemeyeceğim bir rezaletin logosunu tıklamak bile istemem.

Yani haklısınız o internette önümüze düşen Türk tiktok videoları seçmece videolar oluyor biraz ve doğal olarak ön yargı oluşuyor. Ama böyle internet "meme"lerine hakimseniz bütün meme'ler TikTok'un içinden çıkıyor. Yani ben uygulamaya girince müzik eşliğinde garip hareketler yapan veya senkronizasyonu tutmayan seslendirmeler falan yok. Hele Türk içerikler hiç yok. Ama bu hale gelmesi bi 15 gün falan sürdü.