Soru TikTok indirmeyen kaldı mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Karantinaya girdiğimizden beri çoğu ünlü bir anda Tiktok hesabı açtı ve herkes video çekmeye başladı. En son dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de bu furyaya katıldı. Daha önce çekilen cringe videolar nedeniyle çoğu kişinin ön yargılı olduğu TikTok'u aranızda indirmeyen var mı? İndirenlerin görüşleri neler?

The Judge

𐰀𐱃𐱅𐰃𐰞𐰀
Yönetici
Moderatör
Uygulama da bulunan (...) kitle yüzünden insanlar maalesef aşırı ön yargılı yaklaşıyor.
İlk başlarda bende öyleydim. Hala öyleyim fakat profesyonel bir şekilde videolar hazırlayan ve bu videolarla kendine hayran bırakanlar da mevcut.

Master mezunu üst düzey aristokrat entellektüel insanların kullandığı muhteşem muazzam mükemmel bir uygulama...insanların genel kültür ve bilgi seviyelerini yükselten Zeka düzeylerine katkıda bulunan müthiş bir uygulama :D

EFI Shell

Dekan
Karantinaya girdiğimizden beri çoğu ünlü bir anda Tiktok hesabı açtı ve herkes video çekmeye başladı. En son dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de bu furyaya katıldı. Daha önce çekilen cringe videolar nedeniyle çoğu kişinin ön yargılı olduğu TikTok'u aranızda indirmeyen var mı? İndirenlerin görüşleri neler?

Ben 1 kere indirmiştim oda insanların neler yaptığına bakmak içindi. 1-2 gün sonra kaldırdım.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Uygulama da bulunan (...) kitle yüzünden insanlar maalesef aşırı ön yargılı yaklaşıyor.
İlk başlarda bende öyleydim. Hala öyleyim fakat profesyonel bir şekilde videolar hazırlayan ve bu videolarla kendine hayran bırakanlar da mevcut.
Çok saçma videoların yanında çok iyi videolar da var ben baya şaşırmıştım ilk baktığımda

Son mesajlar