Tiktok a bakışınız nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,842
Bizim muhteşem zeki Türk milletinden gelen bütün videoları engelledikten sonra sadece kedi ve köpek videolarını izlemek için kullandığım platform.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Gördüğüm kadarıyla burdakilerin fenomen veya ünlü olmak amacı dışında başka bir olayı yok. Yararlı kişiler elbette vardır ama çok çok büyük çoğunluğu boş ve işe yaramayan kişiler/videolardan ibaret.
Elleşmeyin gençler enerjisini atsın :)

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Ülkemizde her çıkan veya yayılan bir uygulama olsun,akım olsun cılkı çıkartılana kadar benliğimize empoze etmeye çalışıyorlar.Bu benliğimize zara veriyor.Nefsi duyguları bastırmak için yapılan bu ahlaksız paylaşımları sanki normalmiş gibi çoğu genç olmak üzere izliyor,paylaşıyor.Bu durumda en önemli silahımız olan gençler zehirleniyor.Sonra diyorlar :''Aşı olmayın bize çip takacaklar!!! ''Kardeşim benim sana çip takan takmış zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HanzeH, yalan mı agam?

Reaksiyon puanı
306
Tiktok, çok tehlikelidir.
Bilgi çalmaya telefon açıldıktan sonra başlıyor, parmak izi olan telefonların kayıtlı parmak izlerinide çalıyor malwarebytes'dan buldum onu.

İsmi tiktok yerine beynini -1000 IQ yapma uygulaması olsun

Thoron ZX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
selamlar arkadaşlar tiktok hakkında düşünceleriniz nedir insanlar orayı bir geçim kaynağına çevirmye çalışıyor ve google da artık bnu göstercekmiş
Hem çok güzel hem çok kötü videolar var. Yabancılar güzel yapıyor aslında. :) Biraz denemeye değer. Türk'ler genelde Düştüm Mapus Damlarına diyerek kameraya yürüyor :D

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
TikTok'u genellemek hem yanlış hem doğru bence çünkü hem çok kötü bir yanı var hem iyi bir yanı var. Örneğin TikTok TR'de 3-5 iyi içerik üreten oluyor galiba ancak bizim sosyal medyamız sevmediğinden düzgün içerikleri onlar başka platformlarda paylaşılmıyor, hep saçma şeyler görüyoruz. TikTok US vs.'de yapılan çok güzel içeriklerle karşılaşıyorum başka platformlarda (Insta'da vs.) ancak bu onların mükemmel olduğunu göstermez, çünkü ben biliyorum ki Reddit gibi global bir platformda biri TikTok kullanıcılarına laf salladığında herkes beğeniyor ve bu da yurtdışında da bizimkiler gibi saçma içerik üreticilerinin olduğunu gösteriyor. (Ki onlar genelde bizimki gibi saçma salak senaryolar oynamıyorlar yorumlardan anladığım kadarıyla.) Yani içinde aptalın çok olduğundan TikTok içerik üreticilerine "Ahh, aptal." diyebilirsiniz ama "Ben diğerleri gibi saçma şeyler yapmıyorum." dediğinde gözden geçirmelisiniz. Genellemeyi yanlış yapmayalım, herkes genelde olmak zorunda değil sonuçta. Sonuç olarak benim düşüncem TikTok kullanan benim için direkt aptaldır ama ben farklı şekilde kullanıyorum derse iş değişir.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ülkemizde her çıkan veya yayılan bir uygulama olsun,akım olsun cılkı çıkartılana kadar benliğimize empoze etmeye çalışıyorlar.Bu benliğimize zara veriyor.Nefsi duyguları bastırmak için yapılan bu ahlaksız paylaşımları sanki normalmiş gibi çoğu genç olmak üzere izliyor,paylaşıyor.Bu durumda en önemli silahımız olan gençler zehirleniyor.Sonra diyorlar :''Aşı olmayın bize çip takacaklar!!! ''Kardeşim benim sana çip takan takmış zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HanzeH, yalan mı agam?
senin ahlaksız dediklerinin avrupalı yaşıtları o yaşta sevişiyor. cinsellik beyni zehirlemez. tam tersi bizim gibi cinselliğin tabu olduğu ülkeler geriye gider.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Neslin olmayan beynini saçma içeriklerle eksiye düşürüyorlar.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ünlü olmak için türlü türlü salaklıklar yapan kekoların da bulunduğu şey.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Mr. Doge, @Spider-Sense, @Dora, @Usain, harika cevaplar. Ama işte bazılarına anlatamıyoruz.
O saçma uygulamayı kullanacağıma kitap okurum ve bilgilenirim. Tiktok da ise hiç bir bilgi öğrenemezsiniz.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Cringe patlamasıı

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
kimin ne şekilde kullandığına göre bakış açım değişir. Bazen gerçekten çok saçma saplan insanların gerizekalı paylaşımlarına geliyorum. Bazen ise yaratıcı hoş şeyler çıkıyor izliyorum

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Tepki gören, linçlenen çoğu şeyin aslında bir talebi var. TikTok'ta bunlardan birisi.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,842
TikTok içerisinde sayılamayacak derecede video var tabii ki. Bu kadar linçlenmesinin sebebi verdikleri saçma reklamlar olabilir. Ben severim ama, kedi ve köpek videolarına bakarım oradan. Cellat var bi' de. :D

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
selamlar arkadaşlar tiktok hakkında düşünceleriniz nedir insanlar orayı bir geçim kaynağına çevirmye çalışıyor ve google da artık bnu göstercekmiş
aslında kapanan vine uygulamasının alternatifi olabilecekken ve güzel bir platform olabilecekken bazı "cringe" kitleler yüzünden çöplüğe dönmüş bir uygulama

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,842
2928cc59-3737-42e4-80c2-5f62abd4c0fd.jpg

Bu konuya önceden yazdığım 2 yorumun sonrasında bunun gibi arkadaşların da olduğunu söyleyebilirim. TikTok içerisinde sınırsız ortam sunuyor, iyi bir ortam bulursanız çöplük değil. :D