Tıkla Windows 8 Release Preview İndir

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ekran kartını ve Win7 sürücüsünü dahi tanımayan sistem, sistem değildir. Bana yaramadı.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kurdum ve format atıp win 7 yükledim :)
o kadar mı kötü olmuş?
daha önceden çok hızlı çok güzel gibi laflar dolaşıyordu bende onlara inanıp heycanlanmıştım, sanırım microsoft bi iyi bi kötü işletim sistemi çıkarma huyundan vazgeçmeyecek.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Desene o zaman hiç uğraşmayım kim yükleyecek şimdi o kadar programı :D
walla dedim bi denemek lazım adamlar uğraşmış. Fakat yüklediğime pişman oldum. başlangıcı silip nalet bişi yapmışlar. bi müziklerim klasörünü açmam 10 saniye sürüyor.
Tasarım berbat.

o kadar mı kötü olmuş?
daha önceden çok hızlı çok güzel gibi laflar dolaşıyordu bende onlara inanıp heycanlanmıştım, sanırım microsoft bi iyi bi kötü işletim sistemi çıkarma huyundan vazgeçmeyecek.
gerçekdende bir iyi bir kötü. win 9 u beklemek lazım =)

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
7sn sistem açılıyor 10. saniyede masaüstüne erişiyorum :) sistemin tek kötü yanı işletim sistemini ram'in üzerine açması... (metro arayüzüne elbet zamanla alışırsınız zaten sonra eskisi size garip gelir.)

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Usb'den yüklemeye çalışıyorum yüklüyor yüklemeyi yeniden başlattığında yine başa dönüyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Usb'den yüklemeye çalışıyorum yüklüyor yüklemeyi yeniden başlattığında yine başa dönüyor.
Yüklemeden sonra yeniden başlatınca usbyi çıkar pcden :) Pc usbden açılmaya ayarlı olduğu için tekrar usbyi okuyor ondan tekrar başa almış gibi sandın herhalde :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Windows 8'e Kaspersky Internet Security ve ya Pure yükleyen oldumu? Yüklediyse,yükledikten sonra internete bağlanan metro uygulamalarının açılmasında sorun yaşadımı? CP sürümünde Kaspersky yükleyince metro uygulamaları açılmıyordu o sebeple sordum.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben de yükle dedikten sonra key istedi :D Nasıl bişeyse artık :D

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 tamamen zaman kaybı... Bu kadar zorlanacağımı bilseydim kesinlikle yüklemezdim... Saçma sapan bir işletim sistemi olmuş... Gece 00:00'da Windows 7'ye geri döneceğim...

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
ben çok sevdim açıkcası :) gayet eğlenceli entegre ettim tüm sosyal sitelerlede sohbeti vs metro arayüzünü kullanıyorum maillerde öyle güzel bir çalışma ama geliştirilmeli

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
türkçe sürümü indirmişim ingilizce dil paketi nerden indiricem ya

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
normal bir internet kullanıcısıyım. windows 8 yükledim. arayüz biraz garip geldi ama windows 7 de garip gelmişti ilk çıktığında. metro arayüzü karşılıyo ilk başta. çoğu şimdilik sık kullanılacak menüler değil. npormal masaüstü göster seçeneğiyle windows 7 pek farkı kalmıyo.yüklenen programlar falan bu masa üstüne atıyo kendini. metro arayüzünden kullanabileceğiniz programlareıda alt menğü çubuğuna sabitliyosunuz.tek alışma zorluğunu başlat menüsünde arıyoruz çünkü yok.çoğu programı kurudm bi sorun yaşatmadı drivırlarımı buldu kurdu (5 yıllık laptop yani). bier ekran kartında sorun çıktı onuda windows old klöseründne yükledi.. metro arayüzünde market bile var. ücretsiz uygulamalr yüklenebiliyo. oldukça eğlenceli bi sistem öğrenirken biraz zaman geçiyo en azından şimdilik.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saçma sapan hatalar aldım hayatımda hiç almadığım kaç kez mavi ekran hatası aldım hayır olmamış 7 nin değerini bilin

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Metro arayüzü mükemmel. Adamlar 10 günün hava durumunu bile koymuş otomatik belediyenizi tanıyor :)

Şuan denedim Windows Live Mail sağlıklı çalışmıyor ilk başta bir sorun yoktu sonra programı açtığımda çevrim dışı çalışıyor. çevrim içi olunca otomatik tekrar çevrim dışına geçiyor. Ayrıca Windos 8i bir msn ile kullanmak yerine yerel hesapla kullanırsanız uygulamaları açarken yönetici ayrıntıları istemez yoksa öbür türlü heryerde sorun çıkarıyor. deneyimlerimi buraya yazmaya devam edicem.

Windows 8de 3 çeşit şifreli giriş yapıyorsunuz.

1.cisi msn şifrenizle
2.cisi belirlediğiniz bir pin kodu ile
3.cüsü bir resim üzerine masue veya dokunmatik ekranda 3 çeşit dokunma ile sistem açlılıyor. sistem açılırken eskisi gibi hoşgeldiniz falan demiyor. En azından beni güzel bir manzara resmi karşılıyor ve saat alt sol köşede. dokununca şifre ekranı geliyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
ben yalnız bu hava durumunu yapamadım :)
Hava durumuna tıkla yerini otomatik bulmasına izin verirsen kendisi bulunduğun ile ait hava durumunu gösterir. Otomatik bulmayı açmazsan sana il seçtirir otomatik günceller daha sonra hava durumunu.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Butun mesajlari okumadigim icin kacirmis olabilir. Bu final surumunden bir onceki surum mu? Yoksa ona daha var mi?

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
şimdi xp bakıyorumda, ben bunu eskiden nasıl kullandım diye düşünüyorum.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Hava durumuna tıkla yerini otomatik bulmasına izin verirsen kendisi bulunduğun ile ait hava durumunu gösterir. Otomatik bulmayı açmazsan sana il seçtirir otomatik günceller daha sonra hava durumunu.

Bende öyle bir ekran gelmiyor app preview diyor altında noktalar dönüyor duruyor :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Antivirüs programı yükledinmi peki? Ben kaspersky yüklediğimde açılmıyordu metro uygulamalar belki onun gibi birşeydir.

Evet sorun bundan kaynaklanıyor olabilir. Bu hava durumu aracı bulunduğunuz ilin atıyorum haziran ayının tarihte en soguk olan yılını ve en sıcak olan yılın tüm istatistikleri veriyor. Saat saat hava değişimini gösteriyor mesela şuan hava iyi yalnız bir saat sonra hava şu kadar soğuyacak veya sıınacak veya yağmu yağacak gibi bir çok özellik var.

Messenger uygulamasında ise face twitter msn gibi bir çok sosyal ağı bileştiriyor. Siz pcinizi açınca onlarda arkaplanda otomatik açılıyor oturuma ruhunuz blie duymuyor. pat diye iri yazınca ekrana beliriyor. Süper..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
[MENTION=60852]S4B0T4J[/MENTION] Dediğin gibi hesaplara bağlanması güzel. Tarayıcıda ek olarak facebook açmak zorunda kalmıyoruz biriyle mesajlaşmak için. Mesajlaşma uygulaması güzel çalışıyor o konuda.