Thermal Macun ve Thermal Macun Temizleme Sıvısı

islamzeki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıktanda anlaşıldığı gibi termak macun ve termal macun temizleme sıvısı alacağım önerdiğiniz ürünler varsa öğrenmek ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek istiyorum...

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ARCTIC COOLING MX-2 Thermal Macun 30 Gr.
Dünyanın en performanslı termal macunlarından MX Serisi Geri Döndü!!! Overclock Uzmanlarının Tercihi Arctic Cooling MX Serisi yeni modeli ile karşımızda!!!

MX-2 yüksek ısı iletimi ve düşük ısı direnci sayesinde optimum ısı iletimi için en uygun tercihlerinizden biri olacak. İster Anakart İşlemcisinde, ister Ekran Kartı İşlemcisinde ya da Kuzey/Güney Köprüsü birimlerinde kullanın, her zaman en iyi sonuçları MX-2 ile elde edeceksiniz.
Ana Özellikler Fiyatı 100 tl http://www.sanalmarketim.com/urun/6...3594/ARCTIC-COOLING-MX-2-Thermal-Macun-30-Gr.
* Yüksek Isı İletimi
* Düşük Isı Direnci
* Elektrik İletmeyen Yapı
* Kapasitif özellik göstermez
* Boya polimerizasyonu yapmaz
* Korozyon yapmaz
* Sızma yapmaz
* Kokusuz

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tavsiyem artic coolin mx 3 veya 4 alın.tr de 4 sadece gittigidiyorda satılıyor.3 ise pek çok mağazada var.ama tavsiyem büyük boy falan alıp çok para vermeyin.max 40 tl verilir thermal macuna.zaten uzun süre dayanır.

islamzeki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARCTIC COOLING MX-2 Thermal Macun 30 Gr.
Dünyanın en performanslı termal macunlarından MX Serisi Geri Döndü!!! Overclock Uzmanlarının Tercihi Arctic Cooling MX Serisi yeni modeli ile karşımızda!!!

MX-2 yüksek ısı iletimi ve düşük ısı direnci sayesinde optimum ısı iletimi için en uygun tercihlerinizden biri olacak. İster Anakart İşlemcisinde, ister Ekran Kartı İşlemcisinde ya da Kuzey/Güney Köprüsü birimlerinde kullanın, her zaman en iyi sonuçları MX-2 ile elde edeceksiniz.
Ana Özellikler Fiyatı 100 tl http://www.sanalmarketim.com/urun/6...3594/ARCTIC-COOLING-MX-2-Thermal-Macun-30-Gr.
* Yüksek Isı İletimi
* Düşük Isı Direnci
* Elektrik İletmeyen Yapı
* Kapasitif özellik göstermez
* Boya polimerizasyonu yapmaz
* Korozyon yapmaz
* Sızma yapmaz
* Kokusuz

Tavsiyem artic coolin mx 3 veya 4 alın.tr de 4 sadece gittigidiyorda satılıyor.3 ise pek çok mağazada var.ama tavsiyem büyük boy falan alıp çok para vermeyin.max 40 tl verilir thermal macuna.zaten uzun süre dayanır.

Haklısın sonuçta 1-2 gr kullanacağım çok almaya gerek yok ... Genelde zaten pekçok kişiden ARCTIC COOLING MX tavsiyesi aldım galiba ona yöneliceğim
yardımlarınız için teşekkürler...
a

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
çok para vermeyin hepsi neredeyse aynı şeylerden oluşuyor 15 tl fln olanları her daim işinizi görür :)