Öneri The Witcher 3 Oyununu Nereden Almalıyım

Nereden almalıyım

• Kullanılan toplam oy
    26

Bu konuyu okuyanlar

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Özel sürümlerde zaten bildiğim kadarı ile oyun içerisinde bulunan itemlerde bir değişiklik oluyor diye biliyorum. Yanlış biliyorsam bilen arkadaşlar düzeltirse sevinirim.
Cevap verdiler mi bakmadım. Epic Games Store'da ki GOTY Edition, Steam'in Goty'sine eşit. Yani tüm dlcleri barındırıyor.

Mesele ucuza almak değil zaten fiyatlar aynı, platform açısından bakacaksanız, Epic Games'e vefa borcumuz var.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Forumda tek başıma Epic Games Store'u savunuyorum :tearsofjoy:
Ben normalde steam platformunu sevmem ama arkadaslarin tavsiyesi uzerine indirdim vefa borcu falan degil ben epic kullaniyordum zaten beles oyun vermeden once

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Epic ne kadar son zamanlarda Steam'a karşı büyüyen bir rakip olsa da Steam'dan almanı daha doğru buluyorum.(Steam Fanboyu değilim.)

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
İlk defa steamden oyun alıyorum ve alışveriş yaptığım yerlerde böyle bilgiler istemedi istese bile ininalin değil orada kullandığım adı yazıyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kendi ismimi yazdım ve fatura adresi ve posta kodu zip kodu ne oluyor
Oraları tamamen salla bir önemi yok o kısımların

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
@berkee
Var. Geforce now oturumunuz varsa Steam hesabınızı da bağlayın ve oyunu seçip oynayın.
1621876153667.png

Gördüğünüz üzere steam desteği yok epic ve steam hesabım bağlı

@berke0007777 hocam ben para iadesi talep ettim ne zaman geri verirler sistemim iyi değil geforce now üzerinden oynamam lazım

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
@berkee

Ekli dosyayı görüntüle 153161
Gördüğünüz üzere steam desteği yok epic ve steam hesabım bağlı

@berke0007777 hocam ben para iadesi talep ettim ne zaman geri verirler sistemim iyi değil geforce now üzerinden oynamam lazım
Bu ciddi olamaz ya ? 1 Haftadır ben Steam ve gfn üzerinden oynuyorum bu oyunu. Bi sıkıntı olmasın :)
İade konusunda 2 saatin üstünde oynamadığın sürece iade edebilirsin.

Oyna butonuna bassana bi sen
Bu ciddi olamaz ya ? 1 Haftadır ben Steam ve gfn üzerinden oynuyorum bu oyunu. Bi sıkıntı olmasın :)
İade konusunda 2 saatin üstünde oynamadığın sürece iade edebilirsin. Gece yarısından sonra onaylanır muhtemelen,2 gun icinde paran gelir

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
İade konusunda 2 saatin üstünde oynamadığın sürece iade edebilirsin.

Oyna butonuna bassana bi sen
Bastım sadece epic ve gog üzerinden girebiliyoruz steam desteği yokmuş ve tekrar nasıl basayım 1 saat bekletti iade etmeye tıkladım 20 Tl attım ininal karta şimdi tekrar alıcam iade ettikleri zaman kartta kalır ininal kartta bu sefer epicten alıcam şimdi

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Bastım sadece epic ve gog üzerinden girebiliyoruz steam desteği yokmuş ve tekrar nasıl basayım 1 saat bekletti iade etmeye tıkladım 20 Tl attım ininal karta şimdi tekrar alıcam iade ettikleri zaman kartta kalır ininal kartta bu sefer epicten alıcam şimdi
Bir yeri yanlış yaptınız ama neresi anlayamadım. İsterseniz internette araştırın, steam üzerinden alınan the witcher 3 ve goty sürümü gfn üzerinden oynanabiliyor.
İade ettiyseniz sağlık olsun diyelim. İyi akşamlar

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
@berke0007777 bu arada önceki mesajımda Türkçe yi aşırı kötü kullanmışım

Bir yeri yanlış yaptınız ama neresi anlayamadım. İsterseniz internette araştırın, steam üzerinden alınan the witcher 3 ve goty sürümü gfn üzerinden oynanabiliyor.
İade ettiyseniz sağlık olsun diyelim. İyi akşamlar
Hocam iade talebi gönderdim cevap bekliyor. Hocam alt tarafı bir oyun alıyorum neyde yanlış yapabilirim ki ininalimi yanıma aldım oyuna geldim sepete ekledim ödemeyi tamamla yerine geldim bilgileri eksiksiz girdim steami indirdim kütüphanemdeydi oyun sonra heyecanla gfn girdim ve sıra bekledim sıra bana geldi ve ne göreyim oyun açılmıyor

1621877197033.png

Bu ne ya bir oyun almaya niyetlendim başıma gelenlere bak @Shift® @berke0007777 @Bella Ciao @UnFrGvnG

İçerik Üreticisine destek vermemiz gerekiyormuş enes diye birinin adını yazdım sevinsin

Son düzenleme:

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
İnternetin iyiyse tadını çıkararak oyna. 200 saatimi verdim oyuna. Bi 200 saat daha veririm. Oyunun bitişi özellikle içimde yara oldu.
En başta Kaer Morhende başlıyoruz diye oyun bitince Kaer Morhen'e gittim. İçimde boşluk oluştu valla. Sevgilimden ayrılsam bu kadar duygulanırdım.
Balkondan dışarıyı seyredip yaptıklarımı falan düşündüm oyunda. Oyunla bütünleşmişim valla xd
1 hafta kadar bunalıma girmiş olabilirim xd

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
İnternetin iyiyse tadını çıkararak oyna. 200 saatimi verdim oyuna. Bi 200 saat daha veririm. Oyunun bitişi özellikle içimde yara oldu.
En başta Kaer Morhende başlıyoruz diye oyun bitince Kaer Morhen'e gittim. İçimde boşluk oluştu valla. Sevgilimden ayrılsam bu kadar duygulanırdım.
Balkondan dışarıyı seyredip yaptıklarımı falan düşündüm oyunda. Oyunla bütünleşmişim valla xd
1 hafta kadar bunalıma girmiş olabilirim xd
Hocam internet iyi değil ama 12 13 mbps alıyorum idare ediyor en azından eski sistemimden daha iyi yüksek ayarlarda açabiliyor gfn ama bugün Türk Telekomu aradık altyapı başvurusuyla alakalı -zaten onlar bizi aramıştı fiber internet için- ALLAHIN izniyle altyapı yazın gelebilir 100 mbps yapmak istiyoruz şuan oynarsam birazcık takılır lag olabilir ama ALLAHIN izniyle yazın oynarsam kasmaz ama dayanabilir miyim yoksa şimdi oynar mıyım sıraya girdim bile.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Hocam internet iyi değil ama 12 13 mbps alıyorum idare ediyor en azından eski sistemimden daha iyi yüksek ayarlarda açabiliyor gfn ama bugün Türk Telekomu aradık altyapı başvurusuyla alakalı -zaten onlar bizi aramıştı fiber internet için- ALLAHIN izniyle altyapı yazın gelebilir 100 mbps yapmak istiyoruz şuan oynarsam birazcık takılır lag olabilir ama ALLAHIN izniyle yazın oynarsam kasmaz ama dayanabilir miyim yoksa şimdi oynar mıyım sıraya girdim bile.
Eğer bana soruyorsan, bina içlerinde sıkıntı olmaz ama dışarılarda grafik kalitesi çok düşer.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Eğer bana soruyorsan, bina içlerinde sıkıntı olmaz ama dışarılarda grafik kalitesi çok düşer.
Zaten görüntü aşırı önemli değil benim için bir kaç ayar yaptım gfn den ama dışarıda fps yerlerde mi olur zaten fps her türlü yüksek oluyor düşük olma gibi bir ihtimali yok sadece ekran gecikmesi olur değil mi
Ve dışarılarda takılmalar fazla mı olur

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Zaten görüntü aşırı önemli değil benim için bir kaç ayar yaptım gfn den ama dışarıda fps yerlerde mi olur zaten fps her türlü yüksek oluyor düşük olma gibi bir ihtimali yok sadece ekran gecikmesi olur değil mi
Ve dışarılarda takılmalar fazla mı olur
İnternet zayıfsa grafik kalitesi düşer. İstersen bütün grafik ayarlarını ultra yap yine 60 fps alırsın.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
İnternet zayıfsa grafik kalitesi düşer. İstersen bütün grafik ayarlarını ultra yap yine 60 fps alırsın.
12 13mbps ile akıcı oynar mıyım doktor.

@berke0007777 bu hatayı alıyorum 3 kere denedim toplam 4 5 saat neden oluyor
1621887850127.png

Son düzenleme:

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
game of the year edition ile ek dlc geliyor. game of the year daha pahalıdır ama onu almanızı öneririm steam üzerinden

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
game of the year edition ile ek dlc geliyor. game of the year daha pahalıdır ama onu almanızı öneririm steam üzerinden
Steam üzerinden aldı ama sonra iade etti.

12 13mbps ile akıcı oynar mıyım doktor.

@berke0007777 bu hatayı alıyorum 3 kere denedim toplam 4 5 saat neden oluyor
Ekli dosyayı görüntüle 153197
Hiçbir fikrim yok. :) Senin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi valla. Oturumu kapat sonra tekrar açıp dene.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Steam üzerinden aldı ama sonra iade etti.

Hiçbir fikrim yok. :) Senin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi valla. Oturumu kapat sonra tekrar açıp dene.
Evet steamden almıştım ama vazgeçtim iade etmedim hem epicte hem steamde var ve witcher 3 sonunda girdim steamden ben geforce nowdan game of ther year edition tıklıyordum normal witcher 3 tıklamam lazımmış sonra girdim oynadım güzel oyun ve 2 tane game of the year almış oldum bir sürü DLC var

Keşke goty alsaydın
Hocam zaten goty aldım hem epic games te goty sürüm var hem steamda 30 T l gitmiş oldu 2 tane game of the year oyunum var ikiside witcher 3 zaten oyun başı bize dövüşü öğreten adam var onu kılıçla döverken bir anda kalenin kapısı kapanır ya böyle büyük onun dışına çıktı bir anda sonradan düzeldi ama. Birde steam üzerinden giriyordum 11 gb lik güncelleme yaptı

@berke0007777 daha demin griffini öldürdüm

Son düzenleme: