The Hidden Wiki/deep web yasa dışımı?

Bu konuyu okuyanlar

Cicero

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Maksadınız kitaplar ise HumbleBundle veya diğer sitelerden çok ucuza sağlam programlama dilleri, linux üzerine kitaplar bulmak mümkün.
Bunların harici bir google araması ile ücretsiz kitaplara ulaşabileceğiniz bir sürü web sitesi mevcut.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Maksadınız kitaplar ise HumbleBundle veya diğer sitelerden çok ucuza sağlam programlama dilleri, linux üzerine kitaplar bulmak mümkün.
Bunların harici bir google araması ile ücretsiz kitaplara ulaşabileceğiniz bir sürü web sitesi mevcut.
Hocam galiba yanlış konuya yazdınız :)

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Oldukça yukarıda kalan bir mesajı etiketlemeden cevapladığı için fark edememişim. Sağolun gösterdiğiniz için.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Söylediğiniz şeyler bilinçli kullanıcı için geçerli arkadaşlar. Konu sahibi belli ki deneme amaçlı giriyor. Bilinçsiz girerse dediğim mesajı etiketlemişsiniz bir de. Lütfen doğru okuyunuz yazımı. İşini bilen arkadaşlar zaten böyle konu açmaz. Gider gereken önlemleri alır bilinçli şekilde dolaşır. Her şeyin doğrusunu bir siz biliyorsunuz zaten.
Dostum konu hakkında yeteri kadar bilinçli olup olmadığımı soruyorum sadece sakin ol

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Dostum konu hakkında yeteri kadar bilinçli olup olmadığımı soruyorum sadece sakin ol
Güzel soru sorma şekli. "Javascript bu yüzden kapatılmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?" gibi bir şey yerine, "Javascript bu yüzden kapatılır." gibi bir soru cümlesi...

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Güzel soru sorma şekli. "Javascript bu yüzden kapatılmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?" gibi bir şey yerine, "Javascript bu yüzden kapatılır." gibi bir soru cümlesi...
Dostum sakin ben tam olarak Türk değilim dil bilgisinden o kadar anlamıyorum sadece biraz sakin ol