TFF üyesi Galatasaray'ı bombaladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
10,325
[h=3]TFF üyesi Galatasaray'ı bombaladı[/h]
1366093106-yemen-eksioglu.jpg

"Galatasaray'ı sevmiyorum"
açıklaması tepki çeken Futbol Federasyonu Yedek Üyesi Yemen Ekşioğlu, sevmeme nedenini açıkladı, birçok konuda çok konuşulacak açıklamalar yaptı..

"Galatasaray'ı sevmiyorum" açıklaması tepki çeken ve Galatasaray yöneticisi Sedat Doğan'ın sert tepki gösterdiği TFF Yedek Üyesi Yemen Ekşioğlu, Beyaz TV'de Derin Futbol programı çarpıcı açıklamalar yaptı.

İŞTE EKŞİOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI

Tükürdüğümüzü yalayacak tip mi var. Federasyon yöneticisi olarak söylemedim, Yemen Ekşioğlu olarak söyledim. 1980 senesinde Beşiktaş'ta yöneticilik yapmışım, kimsenin görmediğini gördüm. Sevmiyorum, kıskanıyorum belki. Drogba'yı Sneijder'ı alıyorlar, insan gıpta ediyor sevmiyorum.

NEDEN SEVMİYORUM?
Neden sevmiyorum; Ergun Gürsoy'la görüşsünler geçmişi bir anlatsın. Sevmek zorunda değilim ki. Sevmiyorum, mecbur muyum sevmeye? Profesyonel yapısını sevmiyorum, hiç sevmedim, sevmeyeceğim, sevmiyorum da. 3 Temmuz'dan öncesinde neler oldu? 1980'lerden bu tarafa kadar. Ergun abiye sorsunlar. Fenerbahçe'yi severim Trabzonspor'u severim.

İÇİME SİNDİREMİYORUM
Tahkim Kurulu'nun Aziz Yıldırım'ı affedip ceza vermeyip Sekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Tayfur Havutçu, Serdar Adalı, Ahmet Ateş'e ceza veren Tahkim Kurulu'nu içine sindiremiyorum.

ARENA BABANIN STADI MI?
Beşiktaş stada gelmesin.. Babanın stadı mı? Dua etsinler Mustafa Sarıgül gibi adama. 20 sene önce Beşiktaş'a teklif edildi stadın arazisi, ayrılmak istemedi yerinden. Galatasaray'ı sevmek zorunda değilim. Sportif olarak sevmiyorum kimse sevdiremez.

TERİM'İ SEVERİM AMA..
Fatih Terimi çok severim. B kardeşim, arkadaşım. Aslan gibi, kimse laf söyleyemez. Son hal ve hareketlerinden bir kardeşi olarak hoşlanmadım, tasvip etmedim ama her yiğidin kendine göre bir yoğurt yiyişi var.

AZİZ YILDIRIM'A KIZIYORUM
İlhan Ekşioğlu benim yeğenim. Aziz Yıldırım'a son derece kızıyorum. Yaptınsa yaptım diyeceksin, arkadaşlarını satmayacaksın. 3 Temmuz'dan sonra kimse bu işlere kalkışamaz. Sahaya yansımadı ben de biliyorum ama teşebbüs de var.

SON 25 SENE KİRLENMİŞ
Futbolda son 25 senenin kirlendiğini de savunan Yemen Ekşioğlu, Türk futbolunun temizlenmesi için kendisinin de arasında olduğu 50 yaş üzeri; yönetici ve futbol yorumcularının futboldan el çekmesi gerektiğini savundu.

kaynak

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Ne olur Galatasaray'ı sev Yemen Ekşioğlu. Sensiz bir kişi eksiğiz... :p

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Bende seni sevmiyorun, senin babanında sevmiyorum, federasyonunu da sevmiyorum, tuttuğun takımıda sevmiyorum hatta nefret ediyorum. Evet babamızın malı varmı ötesi?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Ne kadar boş konuşmuş hiç birşey anlamadım, yada hala ayıkamadım:p

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Kısacası kıskanıyorum demiş iste:) içine dert olmusuz adamın. Bu senede kupayı bunun elinden alalım.:)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kendince gündem yaratmaya calışıyor tanınmak icin zaten katılıdığı program ve kanaldan belli tam kafasına göre adamlar bulmuş yemen hadi sevya ne olur sev bizi

Arkadaşlar bu adam nedir:) Tekerleklerin merkezinden geçen ve taşıtın altına enlemesine yerleştirilmiş mil, aks nedenir siz söyleyin :)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Neden Galatasaray aleyhine konuşan herkese saldırıyorsunuz arkadaşlar? Biraz objektif olarak düşünmeye çalışsanız futbol konuşmak daha zevkli olacak.

Adam Galatasaray'ı sevmiyorum demiş, sevmeyebilir de. Devletin yaptırdığı ve kira ödenen bir stada babamızın malı denilen bir ortamda mantık aramak ne kadar doğru olur bilemiyorum. Orası da ayrı bir konu.

Arena Stadyumu hakkında söylediklerine katılıyorum. Diğer cümleleri çok dağınık, heyecan ile açıklamalar yapmış sanırım.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bu adam fanatik Fenerbahçe'li.

Şimdi ben buraya, Saraçoğlu babanızın malı mı yazsam, mesajım en az 10 kişi tarafından raporlanır. Bir sürü cevap alır.

Ne zaman öğreneceksiniz bilmiyorum ama Türkiye'de taraftarlara, taraftarların kulübüne laf ederseniz, aleyhinde bir konuşma yaparsanız tepki alırsınız. Bu ilk değil, son da olmayacak. Galatasaray veya Fenerbahçe'lilerin yaptığı bir şey de değil.

Bu yüzden her konuda "saldırmayın" demekten vazgeçin.

Bu fanatik kişinin söylemlerini de dikkat almak bile hata olur. Ancak tiye alınır ki bizde onu yapıyoruz.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Neden Galatasaraya saldıran, aleyhine olan her haberi ciddiye alıyorsanız o sebepten. Diğer haberlerde hiçbiriniz ortada yoksunuz nedense. Türkiye'de kira ödenmeyen stadmı var? Parasını biz veriyorsak tabiki söz hakkı bizimdir. Amma dert oldu bu stad yıllardır aynı muabbet. Stadı devlet yaptı ama stadı stad yapan o statda drogbayı seyrettirmek, reali manchesteri vs ağırlamak stadın hakkını vermektir. Asıl zorlarına giden bu.:)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Neden Galatasaray aleyhine konuşan herkese saldırıyorsunuz arkadaşlar? Biraz objektif olarak düşünmeye çalışsanız futbol konuşmak daha zevkli olacak.

Adam Galatasaray'ı sevmiyorum demiş, sevmeyebilir de. Devletin yaptırdığı ve kira ödenen bir stada babamızın malı denilen bir ortamda mantık aramak ne kadar doğru olur bilemiyorum. Orası da ayrı bir konu.

Arena Stadyumu hakkında söylediklerine katılıyorum. Diğer cümleleri çok dağınık, heyecan ile açıklamalar yapmış sanırım.

Peki Ali samiyen stadt yeri nereye giti 191.5 milyon liraya yapılan bir stadt 475 milyon liraya satılan bir stadt aradaki farka bakın devletin mi oluyor bu ülkede heryer devletin hata oturduğumuz evler bile ozaman sizin evde devletin hocam ben fazla kira ödemek istemiyorum kiranın 1/4 vereyim bende size geleyim :) olurmu BJK neden kendi yerinden cıkmıyoru Tarih bir yapı var cık sın orada başka yerde yapsın stadt birde devletin se madem devlet stadt da oynayacaksa Atatürk Olympıc stadt Devletin orada oynabilir biz nasıl oynadıysak Bıraksınlar bu ayakları resmen kıskanclık cekememezlik Biz galatasaray olarak şükrü sarac oğlunda maclarımızı oynayalım zeminimiz düzelene kadar kabul müsünüz buna o stadt ne hale gelir biliyormusunuz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir de şunu demek isterim Fenerbahçe li arkadaşlar ve taraftarları TTARENA hakkında Hiç konuşmasınlar Onlara ATAŞEHİR Hatırlatırım.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Bu adam fanatik Fenerbahçe'li mi?

"1980 senesinde Beşiktaş'ta yöneticilik yapmışım" demiş. Fenerbahçe'li ya da Galatasaray'lı birisinin Beşiktaş yönetiminde ne işi var? :huh:

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Düşünki bura bi forum ve yazacaklarım kısıtlı.Hayal kur bi söylediklerimi...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Beşiktaş yöneticiliği yapmış bir adam nasıl "Fenerbahçemiz" diyebiliyorsa bu adam da fanatik Fenerbahçe'li.

Konuşturmayın şimdi. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu adam fanatik Fenerbahçe'li mi?

"1980 senesinde Beşiktaş'ta yöneticilik yapmışım" demiş. Fenerbahçe'li ya da Galatasaray'lı birisinin Beşiktaş yönetiminde ne işi var? :huh:

Hocam 1980 de demeki ekmek ordaymış ondan ordaymış olamazmı yöneticilik yapmak illaki o takımın tarftarımı olmak lazım Kasımpaşaspor bakın tüm yönetim BJKli :)

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bende Galatasarayı Sevmiyorum Zorundamıyım Sevmeye.Zorla Takımı Sevdirmezsiniz Kimse Bana Şimdi Ortamı Geriyorsun Demesin.Yemen Abi Sonuna Kadar Haklı...Yemen Abi İle 5-6 Kere Görüşmemiz Olmuştu.O Zamanlarda Bu Sözlerini Dile Getirmişti.Adam Beşiktaşlı Bir Kere Fenerbahçemiz Dediyse Ne Olmuş.8 Sene Beşiktaş Başkanlığı Yapmış Demirören Söyledi.Fenerbahçemiz Diye Bunların Başka Çıkarları Var...
Bende Fenerbahçe Ve Trabzonspora Saygı Duyuyorum Ama Galatasaraya Duymuyorum.Mühendis Oktayın Katillerine Taviz Vermem.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Adam Beşiktaşta Yöneticilik yapmış,Hala Bu Adam Fenerbahçeli Diyebiliyorsunuz ya.Pes.
Bu Adam konuştukları ile nefret saçmış ortalığa.Bulunduğu Makama yakışmayan Açıklamalar bunlar.
Birileride Bu Nefret Gazını alıp Saldırıya geçmiş.
Ondan sonra Sevgi Saygı Centilmenlik bekle bu liğden.Çok Beklersiniz.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bir Takımın Taraftarı önce kendi takımın Teknik Adamına Saygı Duyması lazım ve Sonra Ailesine ve Kızına Saygı Duyması lazım Kendine Saygısı olmayan Zaten Başkasına Saygı Duymasını Veya Sevmesini Bekleyemezsiniz ki Neymiş Bunu Yapanlar BJKli Taraftarı Olamaz diye yorumlar yapılıypr peki BJKli taraftar Değilse O Tribünlerde Ne işleri var :) Biz Kimseden bizi sevsinlerdiye beklentimiz yok kardeşim biz bize yeteriz cokta umrumuzda BJKlilerin Fenerlilerin Trabzonların bizi sevmemelerine Ama Şu Bir Gerçektirki Büyük Takımlar Herzaman Başarıları Nedeniyle Sevilmezler .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Adam Beşiktaşta Yöneticilik yapmış,Hala Bu Adam Fenerbahçeli Diyebiliyorsunuz ya.Pes.
Bu Adam konuştukları ile nefret saçmış ortalığa.Bulunduğu Makama yakışmayan Açıklamalar bunlar.
Birileride Bu Nefret Gazını alıp Saldırıya geçmiş.
Ondan sonra Sevgi Saygı Centilmenlik bekle bu liğden.Çok Beklersiniz.

Ben BJKli Ve ya FENERLİ olub olamdığını bilmem ama diğer yorumuna katılıyorum makamına konumuna yakışmıyan Bir kişi.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Öncelikle türkeyinin en değerli arazilerinden biri olan ali sami yen stadının arazisi devlete verilmiş karşılığında yeni statın üst kullanım hakkı alınmıştır. Devletin galatasaraya yaptığı stad karşılığı aldığı arazinin değeri statın inşaatına yaptığı harcadamadan yüksektir. Sonuç olarak stat galatasarayındır. evet babamızın malıdır bütün hakkı bizimdir çünkü. sezon başı araya bakan bile girdi stadı beşiktaş ile paylaşın diye o bile bunu yaptıramadı. Düşün biraz.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Öncelikle türkeyinin en değerli arazilerinden biri olan ali sami yen stadının arazisi devlete verilmiş karşılığında yeni statın üst kullanım hakkı alınmıştır. Devletin galatasaraya yaptığı stad karşılığı aldığı arazinin değeri statın inşaatına yaptığı harcadamadan yüksektir. Sonuç olarak stat galatasarayındır. evet babamızın malıdır bütün hakkı bizimdir çünkü. sezon başı araya bakan bile girdi stadı beşiktaş ile paylaşın diye o bile bunu yaptıramadı. Düşün biraz.
Bütün Hakları Sizin değildir.Çünkü İsmini bile siz veremediniz.Şu an İsmi stadı yapıp bitiren firmanın ismi.Bunları daha öncede tartıştık burada.
Devlet oraları Kulüplere vermiştir 49 yıllığına.Bu Saraçoğlu içinde böyledir.Türk Telekom içinde.
Yok Arazi daha pahalıymış.Pahalı ise değerlendirse idiniz.Yapamadınız Beceremediniz.
Birde Açılışda Stadın yapımına ön ayak Olan Bu Ülkenin Başbakanını Yuhaladınız.
Ne çabuk Unuttunuz bunları.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
türk telekon arena stadı Galatasaray kulübünün malıdır her ne kadar kıskansanızda,çatlasanızda drogba,sneijder,hamit,selçuk gibi oyuncular kulübümüzde forma giymektedir ve niceleri daha giyecektir kimse kimseyi sevmek zorunda olmamasına rağmen eğer bu kulüpler hakkında kara verebilecek bir yerde görev sürdürüyosanız bu şekilde açıklama yapma hakkınız yoktur.Yapılan her yorum bağlı olduğunuz kurumu da bağlar münferit olarak algılanamaz nasıl ki fatih terimin davranışı Galatasaray kulübüne ceza olarak dönüyorsa federasyon üyesinin yaptığı açıklamanın da bir yaptırımı olması gerekir.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bütün Hakları Sizin değildir.Çünkü İsmini bile siz veremediniz.Şu an İsmi stadı yapıp bitiren firmanın ismi.Bunları daha öncede tartıştık burada.
Devlet oraları Kulüplere vermiştir 49 yıllığına.Bu Saraçoğlu içinde böyledir.Türk Telekom içinde.
Yok Arazi daha pahalıymış.Pahalı ise değerlendirse idiniz.Yapamadınız Beceremediniz.
Birde Açılışda Stadın yapımına ön ayak Olan Bu Ülkenin Başbakanını Yuhaladınız.
Ne çabuk Unuttunuz bunları.

Turk telekom ismi sponsor anlaşmasından gelen bir isim. arazi daha pahalı yapamadık beceremedik diye bir şey öyle bir araziyi karşılığında herhangi bir teminat vermeden devletten alamassın alsan üstüne stadı yapabilmek için çok büyük bir nakit akışı sağlaman lazım o kadar kolay değil bu işler. başbakanın yuhalanmasına gelince siyasi bir olaydır o dönem toki ve galatasarayın arası gergindi zaten o dönemleri viraz araştırmalısın ayrıca bu ülkede başbakandan ve icraatlarından memnum olmayan milyonlarca kişi var bu da yuhalanmasına bi etkendir. Sonuç olarak galatasarayın bugün geldiği noktada stadın gelirleri çok büyük etken oluyor. çekememezlik seziliyor her taraftan.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Galatasaraylılar başlamış gene kendilerini poh pohlamaya

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Yıldırım demirörende Beşiktaş başkanıydı ama beşiktaşa kazık atıp gitti, kimi desteklediği de ortada. Yani tuttuğu takımda iş yapması gerekmiyor.

Bu elemanda kendi dediği gibi kıskançlığından gaza gelmiş.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Turk telekom ismi sponsor anlaşmasından gelen bir isim. arazi daha pahalı yapamadık beceremedik diye bir şey öyle bir araziyi karşılığında herhangi bir teminat vermeden devletten alamassın alsan üstüne stadı yapabilmek için çok büyük bir nakit akışı sağlaman lazım o kadar kolay değil bu işler. başbakanın yuhalanmasına gelince siyasi bir olaydır o dönem toki ve galatasarayın arası gergindi zaten o dönemleri viraz araştırmalısın ayrıca bu ülkede başbakandan ve icraatlarından memnum olmayan milyonlarca kişi var bu da yuhalanmasına bi etkendir. Sonuç olarak galatasarayın bugün geldiği noktada stadın gelirleri çok büyük etken oluyor. çekememezlik seziliyor her taraftan.
Konu nereye geldi yahu.
O Başbakan ön ayak oldu bu stadınızın yapımına,bu söyledikleriniz Nankörlük oluyor biraz.
Zira Polat zamanında tv lerde yardım topladığınız günleride unutmayın.
Şimdi çekememezlikten bahsediyorsunuz.Benim bu yazdıklarımıda çekememezlik olarak algılıyorsanız hiç yormayayım bende kendimi.
Çünkü Stadlar hakkında bazı şeyleri yanlış biliyoruz.Dediğim gibi orası size 49 yıllığına verildi.
Hatırlarsanız İsmini bile değiştirmeye kalkmıştınız,ama Firma buna itiraz etmiş,şimdiki İsmini almıştı stad.
FENERBAHÇE nin kullandığı stad olan Şükrü Saraçoğlu ise Bizzat Kulüp Tarafından yapılmıştır.İsmini bile kendimiz vermişizdir.
Neyse daha fazla bir şey yazmak istemiyorum konu konusundan çıktı.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Konu nereye geldi yahu.
O Başbakan ön ayak oldu bu stadınızın yapımına,bu söyledikleriniz Nankörlük oluyor biraz.
Şimdi çekememezlikten bahsediyorsunuz.Benim bu yazdıklarımıda çekememezlik olarak algılıyorsanız hiç yormayayım bende kendimi.
Çünkü Stadlar hakkında bazı şeyleri yanlış biliyoruz.Dediğim gibi orası size 49 yıllığına verildi.
Hatırlarsanız İsmini bile değiştirmeye kalkmıştınız,ama Firma buna itiraz etmiş,şimdiki İsmini almıştı stad.
FENERBAHÇE nin kullandığı stad olan Şükrü Saraçoğlu ise Bizzat Kulüp Tarafından yapılmıştır.İsmini bile kendimiz vermişizdir.

stadt isim değişikliği sponsorumuzla olan sözleşme bitikden sonra istediğimiz ismi verebiliriz adamlar oraya Türk Telekom ismini vermemiz icin para verdiler diyorsunki o firma izin vermedi evet doğrudur izin vermedi cünkü ozaman spor ve genclik müdürlüğü daha stadt devretmemişti bize imzalar atılmamıştı şimdi ise bu imzalar cok dan atıldı stadt artık bizim toprak ülke devletin ama stadt bizim iyi bir sponsor cıksın iyi bir para versin türk telekom dan iyi türk telekom kalan parası verilir başka sponsor olur bunada galatasaray karar verir işte burda sen yanılıyorsun @mustang ATAŞEHİR es gecmiyelim dimi bize salvolar yaparken birde sizinkini düşün :)

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konu nereye geldi yahu.

http://skorer.milliyet.com.tr/g-sar...-mujde-/galatasaray/detay/1612530/default.htm

https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_Telekom_Arena

stadın isim hakları ve galatasaraya devri konusunda devam eden süreç hakkında pek bilginiz olmadığı stadın ismini değiştiremediniz demenizden anlaşılıyor zaten konuda sizin söyledikleriniz yüzünden konusundan çıktı neyse daha fazla tartışmayalım.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
http://skorer.milliyet.com.tr/g-sar...-mujde-/galatasaray/detay/1612530/default.htm

https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_Telekom_Arena

stadın isim hakları ve galatasaraya devri konusunda devam eden süreç hakkında pek bilginiz olmadığı stadın ismini değiştiremediniz demenizden anlaşılıyor zaten konuda sizin söyledikleriniz yüzünden konusundan çıktı neyse daha fazla tartışmayalım.
Verdiğiniz 1.linkte sadece 16,5 milyondan kurtulduğunuz yazıyor.Yani hala stadın hakkı 10 yıllığına Telekomun.Buda benim yazdıklarımı Haklı çıkarıyor.
Bende süreç hakkında bilginiz yok deyince baktım,yeni gelişmemi var diye.Ama yok.
Sadece GSGM'ye para ödemeyeceksiniz.O kadar.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
adam TFF de ama kulüplere kin güdüyor...

bi git ne işin var orada o zaman?

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Verdiğiniz 1.linkte sadece 16,5 milyondan kurtulduğunuz yazıyor.Yani hala stadın hakkı 10 yıllığına Telekomun.Buda benim yazdıklarımı Haklı çıkarıyor.
Bende süreç hakkında bilginiz yok deyince baktım,yeni gelişmemi var diye.Ama yok.
Sadece GSGM'ye para ödemeyeceksiniz.O kadar.

o zaman verdiğim birinci linki tekrar oku orda ne diyor galatasaray stadın isim hakkını 10 yıllığına sponsora kiraladı karşılığında 65 milyon dolar aldı. Gençlik ve Spor Müdürlüğü araya girdi hooop stad benim dedi o paradan banada ver dedi 4 te 1 ini istedi mahkeme de ole bi para alamassın stad galatasarayındır dedi konu kapandı.

Şimdi dostum öncelikle stadın ismini değiştiremediniz falan diyorsun ole bişi yok isim hakkını zaten biz sattık.
Kemikleşmiş fikirler ve taraflı yorumlar ile insanlarında kafalarını karıştırıp yanlış bilgiler veriyosun bu yüzden daha fazla konuşmak istemediğim konuda tekrar buraya yazmak zorunda kaldım. Lütfen daha fazla uzatmayalım google yazalım araştıralım öğrenelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar