TFF Süper Kupa Galatasaray'ın: 3-2

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Reytingin anasını ağlatmışlar resmen.

12.08.2012 SBT TOP100 AB GRUBU
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ BITIS SÜRE AMR% SHR
1 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - 2. DEVRE ATV 22:02:22 23:06:42 00:58:19 16,74 56,61
2 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - 1. DEVRE ATV 20:44:51 21:59:22 01:05:42 12,88 44,33
3 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - KUPA TORENI ATV 23:15:44 23:34:50 00:18:03 8,71 29,68
4 GALATASARAY - FENERBAHÇE SÜPER FİNALE DOĞRU ATV 20:18:49 20:32:14 00:13:25 3,57 14,72
5 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - SUPER KUPA ATV 23:34:50 25:14:40 01:13:19 3,40 14,86

12.08.2012 SBT TOP100 TUM KISILER
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ BITIS SÜRE AMR% SHR
1 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - 2. DEVRE ATV 22:02:22 23:06:42 00:58:19 17,04 57
2 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - 1. DEVRE ATV 20:44:51 21:59:22 01:05:42 14,42 48,60
3 GALATASARAY - FENERBAHÇE FUTBOL KARŞILAŞMASI - KUPA TORENI ATV 23:15:44 23:34:50 00:18:03 8,50 29,92
4 GALATASARAY - FENERBAHÇE SÜPER FİNALE DOĞRU ATV 20:18:49 20:32:14 00:13:25 4,50 17,68

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ya görende 90 dakika baskılı oynamışlar 3 tane gol atmışlar 2 si sayılmamış 3 tane penaltı pozisyonu verilmemiş devamlı atak yapmışlar hep saldırmışlarda hakem sizi oynatmamış, bizde 3 kere gelmişiz hep yanlış kararlar ile gol atmışız gibi konuşmuyorlarmı valla ağzımla gülmüyorum...

O pozisyonda faul yoktu zaten iyice izlerseniz Köyt topu ayağından aşınca Semih topa vuruyor ondan sonra düşüyor zaten Köyt.

Boş boş konuşmanın anlamı yok, istatislikler herşeyin ıspatı, kendinizi kandırmayı tatmin etmeyi bırakın !

İSABETLİ ŞUT
GALATASARAY
6
FENERBAHÇE 4
İSABETSİZ ŞUT
GALATASARAY
13
FENERBAHÇE 4
TOPLA OYNAMA
GALATASARAY
44%
FENERBAHÇE 56%
KORNER
GALATASARAY
12
FENERBAHÇE 3
FAUL
GALATASARAY
11
FENERBAHÇE 16
OFSAYT
GALATASARAY
1
FENERBAHÇE 1

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Fenerbahçenin topla oynama oranın yüksek olması çok doğal.

Adamlar kendi aralarında pas yapıyor sadece.İleriye gideyim diye bir düşünce yok.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya görende 90 dakika baskılı oynamışlar 3 tane gol atmışlar 2 si sayılmamış 3 tane penaltı pozisyonu verilmemiş devamlı atak yapmışlar hep saldırmışlarda hakem sizi oynatmamış, bizde 3 kere gelmişiz hep yanlış kararlar ile gol atmışız gibi konuşmuyorlarmı valla ağzımla gülmüyorum...

O pozisyonda faul yoktu zaten iyice izlerseniz Köyt topu ayağından aşınca Semih topa vuruyor ondan sonra düşüyor zaten Köyt.

Ama bak sadece danny olsa pozisyon içinde semih olmasa o pozisyona hekam penaltı frikik ne ise verirdi.Adım gibi eminim

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Herkes Her şey susar Dostluk konuşur...

bu7fw.jpg

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tebrikler GALATASARAY'ım:)
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] gece rahat uyuyamamışdır:mrgreen:

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Şemsiye meselesi.Uzarda uzar.

Yine yeniden tebrikler GS.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Boş boş konuşmanın anlamı yok, istatislikler herşeyin ıspatı, kendinizi kandırmayı tatmin etmeyi bırakın !

İSABETLİ ŞUT
GALATASARAY
6
FENERBAHÇE 4
İSABETSİZ ŞUT
GALATASARAY
13
FENERBAHÇE 4
TOPLA OYNAMA
GALATASARAY
44%
FENERBAHÇE 56%
KORNER
GALATASARAY
12
FENERBAHÇE 3
FAUL
GALATASARAY
11
FENERBAHÇE 16
OFSAYT
GALATASARAY
1
FENERBAHÇE 1
evet bu sayılar gösteriyor ki; galatasaray eze eze maçı almış. :yes:

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Galatasaraylı olarak hakemin yanlış kararlarına üzüldüm, Cüneyt Çakır'a nazar mı değdirdik...

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Galatasaraylı olarak hakemin yanlış kararlarına üzüldüm, Cüneyt Çakır'a nazar mı değdirdik...

Hakikaten dün noldu Cüneyt Çakır'a? Umut Bulut'un penaltı pozisyonunda bile yardımcı hakem görmese onu da vermeyecekti...

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hocam 10 kişiyle sizi kendi yarısahanıza cekildiniz daha hakememi suc buluyosunuz peeh

ne peh i kardeşim, dinime küfür eden müslüman olsa.
geçen sezonlarda sizin hakemlerden dolayı nasıl ağladığınızı iyi biliyoruz, o zamanlar hakemler Galatasaray aleyhine hata yaptı mı bütün hakemler Fenerbahçeli oluyordu,
Geçen sezonun yorumlarını aç da oku bakalım kim şikayet etmiş, en ufak bi hatada nasıl hakemlere tepki gösterilmiş, nasıl Fenerbahçeli yakıştırması yapılmış.
Fenerbahçe dün kötü oynadı diye hakemin hata mı yapması gerekiyordu,
Sizinle aramızdaki farkı söyleyim, bizim aleyhimize hakem hata yaptı mı biz hakem hata yaptı diyoruz, sizin aleyhinize hata yaptı mı siz hakem Fenerbahçeli, hakemi Fenerbahçe satın almış diyorsunuz. yani çamur atıyorsunuz, bunların hepsi yaşandı,
sen daha neyin derdindesin,
Aslında lafın sadece sana değil senin gibi düşünenlere, benim mesajımdan kaç tane alıntı yapıldı, bu lafım onlara da.

Birde şu eze eze kelimesi bu maçda bile kullanmanız sizin geçmişten gelen ruh halinizi gösteriyor, zamanın bir takım nasıl ezilir siz göstermiştik ama öğrenmemişsiniz,
isabetli şutlarda 2 tane fazlanız var geri kalanını dağlara taşlara vurmuşsunuz, 1 farkla yenmişsiniz eze eze diyorsunuz.
Gerçi sizin görebileceğiniz en iyi skor ya beraberlik ya tek fark, biz 2-3 fark attığımızda normal yenme olur 5-6 farkda ezdik deriz.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yanlız benim anlamadığım bizmi 10 işi kaldık fenerbahçemi :S sürekli onların sahasındaydık çözemedim durumu :p

EnSi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
23947276506277087753.jpg

1) 10 Kişi yeteriz..
2) 92 günlük kupa hasretimiz bitti..
3) Unutmayalım beyler adamlar bizi 6-0 yendi
64644820290483528153.gif

Bu arada bakkala giden Baroni'yi de unutmayalım >> http://s7.directupload.net/images/120812/eo4k6sqh.swf

Hakem Notu: FB-GS derbisinde Cüneyt Çakır gibi elit 10 hakem görev yapsa yine hata yapar.. yine hata yapar..
Şimdi iki tarafında hakemden muzdarip olduğu bir gerçek. Sonuçta Fenere değildi bütün hatalar :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ne peh i kardeşim, dinime küfür eden müslüman olsa.
geçen sezonlarda sizin hakemlerden dolayı nasıl ağladığınızı iyi biliyoruz, o zamanlar hakemler Galatasaray aleyhine hata yaptı mı bütün hakemler Fenerbahçeli oluyordu,
Geçen sezonun yorumlarını aç da oku bakalım kim şikayet etmiş, en ufak bi hatada nasıl hakemlere tepki gösterilmiş, nasıl Fenerbahçeli yakıştırması yapılmış.
Fenerbahçe dün kötü oynadı diye hakemin hata mı yapması gerekiyordu,
Sizinle aramızdaki farkı söyleyim, bizim aleyhimize hakem hata yaptı mı biz hakem hata yaptı diyoruz, sizin aleyhinize hata yaptı mı siz hakem Fenerbahçeli, hakemi Fenerbahçe satın almış diyorsunuz. yani çamur atıyorsunuz, bunların hepsi yaşandı,
sen daha neyin derdindesin,
Aslında lafın sadece sana değil senin gibi düşünenlere, benim mesajımdan kaç tane alıntı yapıldı, bu lafım onlara da.

Birde şu eze eze kelimesi bu maçda bile kullanmanız sizin geçmişten gelen ruh halinizi gösteriyor, zamanın bir takım nasıl ezilir siz göstermiştik ama öğrenmemişsiniz,
isabetli şutlarda 2 tane fazlanız var geri kalanını dağlara taşlara vurmuşsunuz, 1 farkla yenmişsiniz eze eze diyorsunuz.
Gerçi sizin görebileceğiniz en iyi skor ya beraberlik ya tek fark, biz 2-3 fark attığımızda normal yenme olur 5-6 farkda ezdik deriz.
sen geçen yılki konulara aç bak bakalım; galatasaray maçında yapılan hatalarda hakem hakkında neler yazıp çizmişsiniz? şimdi böyle konuşmak kolay...

evet skor olarak fark atamadık, beceriksizliğimize denk geldi. ama futbolumuzla eze eze yendik sizi. 10 kişiyken bile top göstermedik.

ancak şu durumda bile bu üstünlüğü kabul edemeyip üste çıkmaya çalışmanız, asıl sizin nasıl bir psikoloji içinde olduğunuzu net bir şekilde ortaya çıkartıyor.

nasıl bir kuyruk acınız var ki, dönüp dolaşıp 6 gollü maçı gündeme getirerek kendinizi avutmaya çalışıyorsunuz...

büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları galibiyelerler övünür. bizim de sizinle aramızdaki fark bu...

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sen geçen yılki konulara aç bak bakalım; galatasaray maçında yapılan hatalarda hakem hakkında neler yazıp çizmişsiniz? şimdi böyle konuşmak kolay...

evet skor olarak fark atamadık, beceriksizliğimize denk geldi. ama futbolumuzla eze eze yendik sizi. 10 kişiyken bile top göstermedik.

ancak şu durumda bile bu üstünlüğü kabul edemeyip üste çıkmaya çalışmanız, asıl sizin nasıl bir psikoloji içinde olduğunuzu net bir şekilde ortaya çıkartıyor.

nasıl bir kuyruk acınız var ki, dönüp dolaşıp 6 gollü maçı gündeme getirerek kendinizi avutmaya çalışıyorsunuz...

büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları galibiyelerler övünür. bizim de sizinle aramızdaki fark bu...

geçen seneki maçları ben gayet iyi hatırlıyorum, sizin hakemlerin hepsi Fenerbahçeli yakıştırmalarınızıda gayet iyi hatırlıyorum merak etmeyin,
Daha hala futbolla eze eze yendik diyorsun, sizin yendiğiniz bütün maçlarda yazdığınız standart laflar işte, bi bak maça bizim defans hatalarından ve hakem hatalarından başka ne yaptınız.

Ayrıca bizim kuyruk acımız yok, asıl senin kuyruk acın var ki ima bile etmediğim halde 6 gollü maçı hatırlıyorsun, dikkatini çekiyorum ima bile etmedim mesajımı birdaha oku.

Birde son kısımdaki yazınız dikkatimi çekti, sizin aldığınız kupaya diyecek lafım yok zaten ikinci sayfada tebrik ettiğimi bile yazdım ama siz bunları görmeden yine bilindik laflarla kendinizce laf söylemeye çalışmışsınız, siz laf söylemeseydiniz ben Galatasaray veya taraftarıyla ilgili hiçbirşey yazmayacaktım, siz kendi üstünüze alındınız, benim tepkim ilk başta hakemeydi, ama sizin taraftar hakeme sahip çıkmaya çalıştı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
geçen seneki maçları ben gayet iyi hatırlıyorum, sizin hakemlerin hepsi Fenerbahçeli yakıştırmalarınızıda gayet iyi hatırlıyorum merak etmeyin,
Daha hala futbolla eze eze yendik diyorsun, sizin yendiğiniz bütün maçlarda yazdığınız standart laflar işte, bi bak maça bizim defans hatalarından ve hakem hatalarından başka ne yaptınız.

Ayrıca bizim kuyruk acımız yok, asıl senin kuyruk acın var ki ima bile etmediğim halde 6 gollü maçı hatırlıyorsun, dikkatini çekiyorum ima bile etmedim mesajımı birdaha oku.

Birde son kısımdaki yazınız dikkatimi çekti, sizin aldığınız kupaya diyecek lafım yok zaten ikinci sayfada tebrik ettiğimi bile yazdım ama siz bunları görmeden yine bilindik laflarla kendinizce laf söylemeye çalışmışsınız, siz laf söylemeseydiniz ben Galatasaray veya taraftarıyla ilgili hiçbirşey yazmayacaktım, siz kendi üstünüze alındınız, benim tepkim ilk başta hakemeydi, ama sizin taraftar hakeme sahip çıkmaya çalıştı.
sen ne yazdığının farkında değilsin. ezilmişlik öylesine içine işlemiş ki...

sana iyi avuntular diliyorum. bu kafayla gittiğiniz müddetçe, torunlarınız bile 6-0 ile avunmaya devam eder... :)

ayrıca "eze eze yendik" deyimini sahadaki futbol için söylediğimiz aşikar. ama siz anlamazdan gelip, süreli tek farklı skora değinerek "acımadı kiiii..." edebiyatı yapıyorsunuz. klasik fbli kafası... :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sen ne yazdığının farkında değilsin. ezilmişlik öylesine içine işlemiş ki...

sana iyi avuntular diliyorum. bu kafayla gittiğiniz müddetçe, torunlarınız bile 6-0 ile avunmaya devam eder... :)

ayrıca "eze eze yendik" deyimini sahadaki futbol için söylediğimiz aşikar. ama siz anlamazdan gelip, süreli tek farklı skora değinerek "acımadı kiiii..." edebiyatı yapıyorsunuz. klasik fbli kafası... :)

hala 6-0 diyorsun, ben ima bile etmedim mesaj orda diyorum, sen daha aynı yerdesin.

Neyse boşver bunlarla kafanızı yormayın (bunu deken bende kafama takmıyorum artık.:))
Hayatta bizi meşgul edecek daha önemli işler var,
iyi akşamlar dilerim.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
hala 6-0 diyorsun, ben ima bile etmedim mesaj orda diyorum, sen daha aynı yerdesin.

Neyse boşver bunlarla kafanızı yormayın (bunu deken bende kafama takmıyorum artık.:))
Hayatta bizi meşgul edecek daha önemli işler var,
iyi akşamlar dilerim.
size de iyi akşamlar, hayırlı sahurlar. :)

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kolay maçı zora soktuk ama yinede almasını bildik.Helal olsun.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24

son dakika penaltısı bir insana neler kaybettirebilir bkz. :mrgreen: