Testere Dönüyor!

Salt Okunur

Profesör
1 Haziran 2009
2,593
42
0
Ülkemizde 23 Ekim'de vizyona girecek olan Saw VI'nın ardından, PC kullanıcıları için de ölüm kalım savaşı başlıyor!..

İlk filmiyle büyüleyen Saw, yani Testere için bir dizi devam filmi yapıldı/yapılıyor. Bunlara eklenen son halka da, 23 Ekim'de ülkemizde ve dünyada vizyona girecek olan Saw VI. Beşinci filmin kaldığı yerden hikayeyi devralacak olan yapımda, dedektif Hoffman, özel ajan Strahm'ı öldürdükten sonra Jigsaw'ın mirasını yaşatmaya çalışacak... Korku ve gerilim filmi tutkunlarının merakla beklediği Saw IV, bu yıl göreceğimiz tek Testere yapımı değil. Öyle ki, sanal alem de Jigsaw'ın tuzaklarından nasibini alacak!
sawfilmposter1255935164.jpg
Geçtiğimiz günlerde PlayStation 3 ve Xbox360 için raflarda yer bulan Saw'ın PC sürümü, kullanıcılar tarafından ilgiyle bekleniyor. Yapılan açıklamaya göre oyun, bu ay sonuna doğru Steam üzerinden özel olarak satışa sunulacak. Kutulu versiyon için ise en erken 31 Ekim tarihi işaret ediliyor.​

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/1804/t_konami_gamersn09s.flv[/SDNTV]
:: Saw serisinin en beğendiğiniz filmleri hangisiydi?​

braveheart.fb

Profesör
21 Mart 2009
1,985
92
228
Zaten hiç gitmemiştiki geri gelsin. daha biri bitmeden diğeri geliyor .

En son 3 gitmiştim midem bulanmış ve dışıra çıkmamak için kendimi zor tutmuştum. Ben yetkili olsam bu senarist hakında direk tutuklama kararı çıkartırdım. Bu senarist kesinlikle normal değil.:D

chemical

Asistan
21 Mayıs 2009
309
5
18
İlk film tabiki en güzeli. Sonraki filmler bakalım nasıl mide bulandırıp psikopatlık yaparız yarışı..