Tertemiz Bir Pc İsteyenler

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
S.a Arkadaşlar

Temiz bir pc kullanmak istiyorum ilk günkü gibi.Ama format atmadan bu verimi nasıl sağlayabilirim acaba?Lütfen bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim.Şimdiden saolun...;)

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Degerli arkadaşım format attıktan sonra norton gshot programını kullanarak pcye yedek alabilirsin ve cok başarılı bir program kullanmaktayım

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Format atmadan hiçbirtürlü temizlik sağlandığını duymadım pc temizliğini pormat paklar gerisi yalan.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Format atmadan diyorsun... Arkadaşım bi bilgisayar eğer internete giriyorsa temiz olmaz kusura bakma hayallerini yıktıysam. Ancak bazı programlarla işte virüs temizliği kayıt defteri temizliği disk birleştirme vede internet kalıntılarını temizleyen programlarla bu işi halledebilirsin...Benim kullandığım programlar Avg antivürüs, Advanced systemcare, Ccleaner, Galary utilities, Regcure vede smart defrag gibi... NİCE TEMİZ PC LER DİLERİM SANA...

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Degerli arkadaşım format attıktan sonra norton gshot programını kullanarak pcye yedek alabilirsin ve cok başarılı bir program kullanmaktayım

Format atmadan hiçbirtürlü temizlik sağlandığını duymadım pc temizliğini pormat paklar gerisi yalan.
Yorumlarınızı esirgemediğiniz için saolun.

Format atmadan diyorsun... Arkadaşım bi bilgisayar eğer internete giriyorsa temiz olmaz kusura bakma hayallerini yıktıysam. Ancak bazı programlarla işte virüs temizliği kayıt defteri temizliği disk birleştirme vede internet kalıntılarını temizleyen programlarla bu işi halledebilirsin...Benim kullandığım programlar Avg antivürüs, Advanced systemcare, Ccleaner, Galary utilities, Regcure vede smart defrag gibi... NİCE TEMİZ PC LER DİLERİM SANA...
Bu programları bende kullanıyorum.Ama yinede ilgin için saol.

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ccleaner + avast 4.8 home edition kur mavi ekranda full tarama yap + kaspersky virus removal tool ile tam tarat bitti hepsi bu kadar :) bana tamire gelen çoğu bilgisayarlara böyle yaptım ve kesinlikle 1 adet virüse spama kısacası zararlı hiçbirşeye rastlanmadı

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ccleaner + avast 4.8 home edition kur mavi ekranda full tarama yap + kaspersky virus removal tool ile tam tarat bitti hepsi bu kadar :) bana tamire gelen çoğu bilgisayarlara böyle yaptım ve kesinlikle 1 adet virüse spama kısacası zararlı hiçbirşeye rastlanmadı
Avast'ın performansı o kadar iyi değil...

C D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deep Freeze i dene istersen. Bilgisayarını kapatınca, o açılışta yüklenen her şey siliniyor. Yani he açılışta temiz bir PC. C'yi koru, D'ye dosyalarını yükle, temiz temiz kullan.

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acronis true image yi kullunmanı öneririm tertemiz olmasada çok kirlide olmuyo :)

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Advanced Windows Care 3.3 tavsiye ederim.

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Advanced systemcare pro tavsiye ederim tek kelimeyle mükemmel.
Sakın deep freeze programını kurma arada bir sapıtıyor ki en ufak bir sapıtması pc ye format gerektiriyor.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
format atmadan diyosun ama yerinde olsam önce format atar, programlarımı v.b kurar sonra iyi bi imaj(backup) alırım (acronis önerimdir)

ama dersin şuanki sistemi temiziliyip kullanıyım o zaman sıralayalım;
-ccleaner, register repair+ manuel temizle
-c ye sağ tıklayı disk temizlemesi yap
-c sağ tık araçlardan disk birleştirme yap
-xp cd nin varsa, cd tak ve çalıştıra SFC /SCANNOW yaz ve biraz bekle
v.b birçok şey daha söylenebilir...

konuyu diger yazılımlar bölmüne taşındı...