Yardım Tenda modem kendiliğinden sıfırlanıyor

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar tenda modemim var 1,5 yıldır kullanıyorum, son 1 aydır modem kendiliğinden sıfırlanıyor , ara yüzüne girip şifreleri yazıp en baştan başlıyorum. son 10 günde bu işlemi 5 kez yaptım. 1.5 yıldır hiç bir sorunum yoktu sizce neden kendiliğinde modem sıdırlanıyor?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
O modemden artık bi hayır gelmez. TP-Link al 2 antenli. Bozulunca ara-ara kapanıp açılır ama bilgileri resetlemez.

Ucuz olanların 3 yıl gideri var ama pahalı olanlar daha fazla dayanır.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
O modemden artık bi hayır gelmez. TP-Link al 2 antenli. Bozulunca ara-ara kapanıp açılır ama bilgileri resetlemez.

Ucuz olanların 3 yıl gideri var ama pahalı olanlar daha fazla dayanır.
güzel kardeşim 4 antenli. sıfır aldım hiç bir sorun yok. yeni modem. neden böyle bir şey yapayım sonuçta yazılım bu mutlaka püf noktası vardır.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
güzel kardeşim 4 antenli. sıfır aldım hiç bir sorun yok. yeni modem. neden böyle bir şey yapayım sonuçta yazılım bu mutlaka püf noktası vardır.
Bizdede satıyordular. TPlink 2 antenli fiyatına Senin 4 antenli Tenda modelden.

Yok dedim bu işte bir yanlışlık olmalı. Böyle modem bu fiyata. Neyse dedim geçtim.
Şimdi anlıyorum neden o fiyata satılıyor.

Kötülemek gibi olmasın ama ne kadar yazılım felanda dersen o modem ömrünü tamamlamış.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bizdede satıyordular. TPlink 2 antenli fiyatına Senin 4 antenli Tenda modelden.

Yok dedim bu işte bir yanlışlık olmalı. Böyle modem bu fiyata. Neyse dedim geçtim.
Şimdi anlıyorum neden o fiyata satılıyor.

Kötülemek gibi olmasın ama ne kadar yazılım felanda dersen o modem ömrünü tamamlamış.
şuan çalışıyor sorun yok. fakat bir püf noktası var. en güzel hizmeti ise teknik servisi. yarın ararım baştan sona bakarlar. yarın sana sonuçları bildiririm.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
şuan çalışıyor sorun yok. fakat bir püf noktası var. en güzel hizmeti ise teknik servisi. yarın ararım baştan sona bakarlar. yarın sana sonuçları bildiririm.
İyi olur bilgileniriz.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Modemi güncelleyin birde ısındığından olabilir. Boşluk blok birşey koyun altına açıkta dursun.