Temple Run: Brave Çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Imangi Studios tarafından geliştirilen sonsuz koşu oyunu Temple Run yeni oyunu Temple Run Brave ile karşımızda.

Temple Run’ı bilmeyen kalmış mıdır bilmiyorum ama kısaca hatırlayacak olursak karşımıza çeşitli engellerin çıktığı, cihazımızın hareket algılayıcısıyla ve dokunuşlarımızla yönettiğimiz çılgınlar gibi koşan karakterleri ile oldukça eğlenceli bir oyun.
İşte Temple Run’ın yeni oyunu Temple Run Brave yine temelde Temple Run ile aynı denebilir ancak yeni oyunda çeşitli farklılıklar mevcut. Brave animasyon filmindeki İskoç Kralının kızını yönettiğimiz oyundaki temel farklılık karşımıza çıkan bazı hedefleri vurmamız gerektiği oluyor. Bunun dışında Temple Run’ın sarı taş yollarından ormanllık bir yola geçişimiz diğer bir farkı oluşturuyor. Temple Run’ın ilk oyunundaki kontrollere ve gelişirmelere sahip olan oyun Apple AppStore’da ve Google Play Store’da 0.99$’lık fiyatıyla sunulmuş durumda. 22 Haziran’da çıkacak animasyon filmi ülkemize 7 Eylül’de gösterime girecek.

KAYNAK

Kendi yorumum : Oyunu satın alıp oynadım arkadaşlar , gayet eğlenceli ve güzel , s2 imde oynarken kasma ve dokunmatiğinde problem var fakat daha oyuna patch gelmedi , patch geldikçe düzelir bu takım sorunlar

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun kasım kasım kasılıyor. Tel xperia neo v ics 4.0.4

Boşa gitti paracıklarım dermişim:mrgreen:

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eskisinin yerini tutmayacak gibi. Ya ben yaşlandım gözlerim seçemiyor ya da renkler çok birbirine girmiş :)

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Eskisinin yerini tutmayacak gibi. Ya ben yaşlandım gözlerim seçemiyor ya da renkler çok birbirine girmiş :)

Eskisinin yeri ayrı olsa da bu daha güzel gibi geldi bana , tek sorun kasma olayı şu an için

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende kasılma yok ama dönmede sorun var, sağa sola döndürme çalışmıyor direk denize hucum ediyor :D bu arada grafikleri çok iyi,

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Benim telde de kasılma yok şükür :D Güzel oyunmuş eğlenceli.