Tema, WallPaper, Skin, - Vista Transformation Pack 8...

Bu konuyu okuyanlar

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Windows Se7en teması olarak hazırladığım bu Deski sizinle paylaşayım dedim bakalım beğenekmisiniz..........

to be Continued....

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
HEr şeyin büyüğü makbuldur diyorsun galiba? ( - )

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Messenger çok hoş duruyor onun dışında diğer tercihlerimden sadece masamın üzerinde belgelerim kalır erişeceğim dosyalara klavye den ulaşırım.

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
windows 7 temasını nereden bulabilirim bunun hakkında bana bir adres verebilirmisiniz.

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aliça dedi ki:
windows 7 temasını nereden bulabilirim bunun hakkında bana bir adres verebilirmisiniz.

Öncelikle yukardaki arkadaşın masaüstü gibi masaüstü istiyorsanız; şunları yapmalasınız...

*İlk önce WindowsBlinds'i kurunuz. İlk sayfada]burdaki][/url] istediğiniz temaları indirin ve kullanın.
*Windows iconlarını değiştirmek için ise Iconpackager programını kurmalısınız. İlk sayfada verildi.
*Gelelim sağdaki saat takvim gibi araçlar için kullanılacaklar. Burdaki] ayrıntılı bir şekilde bulabilirsin.

^^

4017741

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows klasik temayı tek geçerim gerisi sıkıyor adamı kurmadığım tema paket kalmadı hepsi makyaj ben doğal olanı severim...Kral klasik tema

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4017741 dedi ki:
Windows klasik temayı tek geçerim gerisi sıkıyor adamı kurmadığım tema paket kalmadı hepsi makyaj ben doğal olanı severim...Kral klasik tema

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Nasıl hoşuna gidiyorsa öyle kullan... ^^

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
teşkkürler arkadaşım süper bişey bu

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Resimleri büyütmek için üstüne tıklayın

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

[move]Şimdilik Bu Kadar...[/move]

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sağol İhsan ilki (saatli olan) hoşmuş :)

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
sağol ihsan çekinme devam et :) ^^

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

N73'üm ile çektigim bir fotograf... ^^

paleokastro

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Türkiye temasındaki masaüstü resmini biraz düzenledim. Umarım beğenirsiniz.

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeşili ve dogayı sevenlere...

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ellerine sağlık kaptım bazılarını

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bütün Paylaşımlar cok güzel hepinizin emeğine sağlık...

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu windowblins programlarına alışmadım bi türlü uxthemepatcher kullanıyorum her teme ve sayfa görünümü değişiyo sistemede ek bi yük gelmiyor iconlar için ise beeicon diye bi program var bu iconpaker kadar büyük değil çok küçük i program saniyeler içinde kuruluyo sistemde yerini ble hatırlamassınız ek hiç bir yükü yok garibimin öle kendi başına sessis sedasız duruyo bi kenarda ve bisürüde ikon idirebiliyosunuz sayfasından masa üstü simgelerinden harddisk ve dosyalara kadar hepsini değiştiriyo binlerce herzevke uygun paket var kullanımmmıda oldukca kolay sevmediğiniz ikkonları kaldırabiliyosunuz ikonlar arasında düzenleme yapabiliyosunuz mesela paketteki pc ikonunu sevmediniz ozaman başkasıyla değiştirebiliyossunuz denemenizi öneririm

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
paşazede dedi ki:
bu windowblins programlarına alışmadım bi türlü uxthemepatcher kullanıyorum her teme ve sayfa görünümü değişiyo sistemede ek bi yük gelmiyor iconlar için ise beeicon diye bi program var bu iconpaker kadar büyük değil çok küçük i program saniyeler içinde kuruluyo sistemde yerini ble hatırlamassınız ek hiç bir yükü yok garibimin öle kendi başına sessis sedasız duruyo bi kenarda ve bisürüde ikon idirebiliyosunuz sayfasından masa üstü simgelerinden harddisk ve dosyalara kadar hepsini değiştiriyo binlerce herzevke uygun paket var kullanımmmıda oldukca kolay sevmediğiniz ikkonları kaldırabiliyosunuz ikonlar arasında düzenleme yapabiliyosunuz mesela paketteki pc ikonunu sevmediniz ozaman başkasıyla değiştirebiliyossunuz denemenizi öneririm
resim ve link var mı?

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
resim yüklemeyi bilmiyorum
ama uxtheme patcher yazarsan google da hemen çıkar sp3 kullanıyosan onun içinde ayrı çıkıyo tabi programı indir çalıştır çıkan soruya evet de bukadr sonra pc yi kapat aç çalışır istediğin xp temasını indir mssstylers dosyasına tıkla açılan penceerede uygula de hepsi bu
beeicon konusuna gelicede link verebilirim http://www.beeicons.com/ adres bu program ücretsizdir indir kur sonrada bu siteden istediğin theme klasörünü beeicons la ac apply de olsun bitsin kabaca anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olmusumdur

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Gerçekten Çok Süpermiş Arkadaşım.
Gözlerim Şenlendi ;D
Saolasın ;)

H@yk0_H4v.R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb millet bu vt8 kasıo pc yi söyliyim bende ddr 512 ram 3.0 Ht de işlemci var kasıo pc yi dikkat edin kurduktan sonra pc elinizde kalmasın ama vistada da denedim onda bi problem cıkmıo elinizde vista varsa temayı kaçırmayın derim...İyi forumlar ;)

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
ram orta ise kurmayın kasıyo.. ne varsa standart gelen uygulamalarda var.. :D

occuplus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tema lar güzel aslında ama orijinalde geleni kullanmayı severim.

milanbaros44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vistayı kurduktan sonra sağ taraftaki saat ve bazı simgeler nasıl kurulacak yardımcı olurmusunuz