Tema önerileri

Eski Tema Daha iyi?

• Evet

Kullanılan: 97 57.4%
  • Hayır

Kullanılan: 72 42.6%

• Kullanılan toplam oy
    169

aXXo

Doçent
Reaksiyon puanı
39
Evet kesinlikle eski tema daha iyiydi.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bu tema daha güzel :) Ama renk konusuna el atmak gerek :) Yeni özellikler eklenmiş hoşuma gitti çok.

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
yeni olan bir şeye her zaman tepki olur ama gerçektende bu tema hiç hoşuma gitmedi. aslında sadece bir yeri hoşuma gitmedi o da yeni mesajlara tıkladığımızda gelen kısım gerçekten çok karışık.

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
forumu ilk açtığımda vbulletin ingilizce idi. Nasıl yaptıysam Türkçe oluverdi. İçim ısındı ondan sonra. Eski temada kenarda çok boşluklar vardı sevmiyordum. Yeni tema geniş ekran kullananlara için gayet güzel. Ama ben yine de yukarı sağda ki avatarım küçük. Daha büyük olsun isterim. Yoksa aynı mı kalsa. :)

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tema hakkında yorum yapmak istemiyorum fakat kendimle ilgili bir gerçeği sizlerle paylaşmak istiyorum. Eski tema varken hergün siteyi ziyaret ediyordum, yeni tema geldi geleli 3-4 günde bir girer oldum buraya. Sevemedim, ısınamadım bir türlü. işkence gibi geliyor anasayfayı gezmek bana.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Şık, eğlenceli, zor, anlaşılmaz bir şekil olmuş. vBulletin 4 yaramamış.

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Tema hakkında yorum yapmak istemiyorum fakat kendimle ilgili bir gerçeği sizlerle paylaşmak istiyorum. Eski tema varken hergün siteyi ziyaret ediyordum, yeni tema geldi geleli 3-4 günde bir girer oldum buraya. Sevemedim, ısınamadım bir türlü. işkence gibi geliyor anasayfayı gezmek bana.

Benim gibi düşünen bir arkadaş daha. Aynısı benim içinde geçerli.. Forumumuzu geri istiyoruz sade ve bizden...

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
eski tema daha iyiydi ya :( bu tema hemen hemen her sitede var . sdn ye yakışmadı

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
en eski gri olan tema güzeldi anasayfayla uyuyordu şimdi foruma tıklayın bi başka geliyor.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
ana sayfa üstündeki siyahlıkta kötü duruo nerde o eski gri temaaa nerdeee

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar allah aşkına şu forumda bi standarda artık ulaşsanız forum beta iken forum şekline hiç dokunmadınız betalıktan çıkan forum teması hergün değişiyor
işim gereği forumu sık takip edemiyorum fakat her girdiğimde farklı renk ve temalar ile karşılaşıyorum bazen bir an için yanlış yeremi geldim diyorum:crying:
not. bu şekli ile bence güzel olmuş her halde bu final sürümüdür:mrgreen::lol:

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Uyarı alabilirsin forum kurallarını çiğnemissin :)

Örnek : Başlık

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Forumda sürüm yükseltilmesi yapıldı arkadaşlar. O nedenle eski temadan vazgeçmek zorunda kaldık. Yeni temada, sizden gelen talepler doğrultusunda güncellemeler yapılacaktır. Eleştirirken, şurasını beğenmedim, şöyle olsa daha iyi olurdu derseniz harika olur dadından yinmez.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Troy seni sahalarda görmek güzel hoşgeldin :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Çok iş var, bundan sonra çık artık sahadab evin barkın yok mu diyceksiniz bana :D

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
İş olsunda hep yoğunluk olsun :D

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Dün girdiğimde temanın rengi başkaydı ancak bugün mavi ağırlıklı bir tonlama var. Gözü daha az yoruyor. Bir de şu yeni mesajların sayısını artırsanız. Aşağıya doğru indiğimizde sağ taraf devam ediyor orta cuk diye kesiliyor. Bence orantısız olmuş büyük bir boşluk var. Olmadı reklam alalım beleş reklam verebilirim :)

güzeltürkiyem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eleştirirken, şurasını beğenmedim, şöyle olsa daha iyi olurdu derseniz harika olur dadından yinmez.

forumun sağ tarafında yer alan yeni mesajlar ve en son konular adlı tablolar görselliği bozuyor. konu başlıklarını ve içeriklerini rahat okumamızı engelliyor. bu iki tablolunun kaldırılması veya en uygun hale getirilmesi çok iyi olacaktır. gerçekten göze batıyor. buna çözüm getirilmesi en güzeli ...

şuanlık rahatsız olduğum tek nokta bu ...

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
En son bugün yapılan düzenlemelerle forum güzel bir hal almaya başladı. İnşalllah bundan sonra daha güzel olacak ancak bir şey var chrome ve ff için forum gayet iyi ancak explorer kullananlar için bir iki yerde sorun gözüküyor. Yazılar üst üste biniyor. Bliyorum acid testinden geçemiyor ama optime edilmesi gerek.

YAVUZS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben bu şeklini daha çok beğendim.
ama bana sanki biraz daha yavaş gibi geliyor forum bu aralar. nedenini hala bulmadım...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
abonelikler gelsin artık

Abonelikler zaten duruyor ki. Eski sistemde 1000 kusur aboneliğim vardı şimdi yine aynı sayılır.

Eski sistemde Profiliniz başlığı altında açılan sayfayı soruyorsan yeni sistemde o sayfa sağ üstte bulunan Ayarlar sayfası ile aynı.

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar tasarım yönüne birşey söyleyemem ama işlevsel açıdan eskisini aratmaması lazım bence yeni sürümün.

Mesela profil sayfasındaki "Bu kişiye ait tüm mesajları bul!" bağlantıları sürekli hata veriyor. Bunlar üzerinde yoğunlaşılsa, işlevsel yetersizlikler giderilse (neye göre? eskiye göre.) tasarım olayı yavaş yavaş kendi oturur diye düşünüyorum.

Bir de genişlik için tarayıcının %100'ünü kullanmayın bence. %80 veya %85 yeterli bütünlüğü sağlayacaktır. Geniş tasarımlar hızlı okuma tekniklerine filan aykırı geliyor :D
Ayrıca sağa veya sola da yaslamayın.

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
Bundan olsun :D

Vbulletin 4.0.1 versiyon

d03d488a.png

602b6814.png

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bildiğim kadarıyla bu tema vbulletin orjinal temalarından. Bu haliyle üzerinde çalışılması gerekiyor. SDN için yeterli değil. Ve tahmin ettiğim kadarıyla güncellemeler sonrası fazla uğraşmamak için böyle bir karar verilmiş. Ama kişisel düşüncem, temalar sitelerin kalitesini gösteren önemli bir öğedir. Bu nedenle özgün olması önemlidir...Standartlıktan biraz uzaklaşılması gerekir.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
eski temayı istiyoruz ama nedense bu öneme alınmıyor :S '' biz ne yaparsak onu kullanın '' fikrimi yürütülüyor ? :S

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yaw burası teknoloji sitesi.. teknolojının hızına uyuyolar işte sureklı bıseyler degısıcek, gelişicek alışamasak da:p tamam buyutmeyın bu kadar :D :D