Televizyon Wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Serhatkocak000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir Hafta Önce Awox marka K5500rst televizyonu satın aldık televizyonda wifi özelliği mevcut fakat şöyle bir sıkıntı var (aldığımız ilk iki gün yoktu sonradan servis gelip televizyonun bir sorununu çözmek için fabrika ayarlarına döndürdüğünde başladı) televizyonu evin internetine bağladığımız anda evdeki tüm internet bağlantısı kopuyor yani modemin tüm ışıkları yanıyor ama televizyon telefon gibi cihazlara wifiden internet gelmiyor pcye lan kablosundan gelmiyor televizyonun wifi bağlantısını kapatınca düzeliyor
ben televizyondan bir sıkıntı olduğunu düşünüp telefonumdan internet paylaşımını açarak telefonumun internetine bağlandım bir sıkıntı olmadı sadece modeme bağlanınca ortaya çıkıyor internette çok aradım ama bir çözüm yolu bulamadım servisi arıyorum gelmiyorlar interneti arıyorum hat düşüyor (turknet) yardımcı olursanız sevinirim

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bir Hafta Önce Awox marka K5500rst televizyonu satın aldık televizyonda wifi özelliği mevcut fakat şöyle bir sıkıntı var (aldığımız ilk iki gün yoktu sonradan servis gelip televizyonun bir sorununu çözmek için fabrika ayarlarına döndürdüğünde başladı) televizyonu evin internetine bağladığımız anda evdeki tüm internet bağlantısı kopuyor yani modemin tüm ışıkları yanıyor ama televizyon telefon gibi cihazlara wifiden internet gelmiyor pcye lan kablosundan gelmiyor televizyonun internetini kapatınca düzeliyor
ben televizyondan bir sıkıntı olduğunu düşünüp telefonumdan internet paylaşımını açarak telefonuma bağlandım bir sıkıntı olmadı sadece modeme bağlanınca ortaya çıkıyor internette çok aradım ama bir çözüm yolu bulamadım servisi arıyorum gelmiyorlar interneti arıyorum hat düşüyor (turknet) yardımcı olursanız sevinirim
Türknet sorunlarından biri daha. TV'ye LAN kablosu ile bağlayın ve wifi yi kapalı tutun.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Farklı bir İnternete bağlanıp test edin sorun tvden kaynaklı mı yoksa türknetten kaynaklı mı öğrenirsiniz.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
internette arattırın tv modeli ve sorununuzu belki televizyon kaynaklıdır

Rene Descartes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam biz de yeni Arçelik televizyon aldık aynı problem bizde de var televizyon açılınca wifi kopuyor :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam televizyon dan bizim wifiye bağlantısını kestim düzeldi galiba şuanlık internet televizyon açılınca kesilmiyor

Son düzenleme: