Telefonunuz Android 11 alacak mı?

SOLTER

Doçent
Yasaklı
tenor (10).gif

Kaptomeister

Asistan
İşin özeti bu işte S9 PLUS cihazım android 11 almıyor 3 sene önceki cihazına güncelleme desteği sunamıyorlar . Rakibi 7-8 sene aynı cihaza güncelleme veriyor şaka gibi

İşin özeti bu işte S9 PLUS cihazım android 11 almıyor 3 sene önceki cihazına güncelleme desteği sunamıyorlar . Rakibi 7-8 sene aynı cihaza güncelleme veriyor şaka gibi
Bu yüzden ya ucuz android alacağız ya da adam gibi Apple amirali.
Gerizekalı android üreticilerinden gına geldi artık.
Bizi düşünmeyen firmaya para vermeye gerek yok.

TheLastWarrior

Profesör
Siz sanıyomusunuz ki apple her verdiği güncellemenin işe yaradığını 2 seneden sonra her güncelleme bataryanın ömrünün ve telefonun yavaslamasına neden oluyor bunun apple ve androidle alakası yok satış politikası 2 güncellemeden sonra cihazı yavaslatıyorlar ve yeni cihaz aldırmaya yöneltiolar

Siz sanıyomusunuz ki apple her verdiği güncellemenin işe yaradığını 2 seneden sonra her güncelleme bataryanın ömrünün ve telefonun yavaslamasına neden oluyor bunun apple ve androidle alakası yok satış politikası 2 güncellemeden sonra cihazı yavaslatıyorlar
Arkadaşımda 6S vardı. Bataryasını bizzat ben değiştirdim cihaz takır takır çalışıyordu hala. Bu kadar güçlü işlemcilerde uzun ömür mevzusu bitti gibi birşey.
Apple zaten fiyasko yaşadı. Kolay kolay bu işe yönelemezler.

TheLastWarrior

Profesör
Arkadaşımda 6S vardı. Bataryasını bizzat ben değiştirdim cihaz takır takır çalışıyordu hala. Bu kadar güçlü işlemcilerde uzun ömür mevzusu bitti gibi birşey.
Apple zaten fiyasko yaşadı. Kolay kolay bu işe yönelemezler.
Bu adamlar seni bni düşünmezler ceplerini düşünürler bnm gzmde android olsun ios olsun 2 snden sonra cihazlar bataryası su gibi akan ve artık yavastan takılmaların basladığı bi telefon haline gliyor ayrıca güncelleme herşey değil androidler 2 sene gncelleme alıyor ama onlarda gayet normal calısıyor önemli olan güncelleme vermek değil verdiğin güncellemenin optimizasyonu ne kadar iyi olduğudur 1 tane güncelleme ver sağlam ver göz boyamak için verme

Kaptomeister

Asistan
Siz sanıyomusunuz ki apple her verdiği güncellemenin işe yaradığını 2 seneden sonra her güncelleme bataryanın ömrünün ve telefonun yavaslamasına neden oluyor bunun apple ve androidle alakası yok satış politikası 2 güncellemeden sonra cihazı yavaslatıyorlar ve yeni cihaz aldırmaya yöneltiolar
Ben diyorum ki 3 yaşındaki cihazıma güncel androidi veremiyor.Rakibi 6 senelik cihaza veriyor . Yaptığınız yorum yanlış eğer güncelleme zorunlu olsaydı bu dediğiniz geçerli olurdu.Güncellemek güncellememek senin elinde o tarafta.Android neden 6-7 sene verip güncelleyip güncellemek bizim elimizde olmuyor ?

TheLastWarrior

Profesör
Ben diyorum ki 3 yaşındaki cihazıma güncel androidi veremiyor.Rakibi 6 senelik cihaza veriyor . Yaptığınız yorum yanlış eğer güncelleme zorunlu olsaydı bu dediğiniz geçerli olurdu.Güncellemek güncellememek senin elinde o tarafta.Android neden 6-7 sene verip güncelleyip güncellemek bizim elimizde olmuyor ?
Güncellemk zorunlu değilse neden güncelleme bkliyorsunki güncellemiycksn

Kaptomeister

Asistan
Bu yüzden ya ucuz android alacağız ya da adam gibi Apple amirali.
Gerizekalı android üreticilerinden gına geldi artık.
Bizi düşünmeyen firmaya para vermeye gerek yok.
Zamanının amiral gemisini alıyoruz androidde verdiği destek 3 sene şaka gibi bana bunu Samsungun Ceo su gelse açıklayamaz. Cihazı satana kadar firma olana firma demiyorum şu saatten sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncellemk zorunlu değilse neden güncelleme bkliyorsunki güncellemiycksn
Müşteri hazzı en önemlisidir firmalarda.Sen müşterinin beklentisini karşılarsın . Müşteri güncelleyip güncellememeyi kendi seçer. Şimdi bana açıklar mısın 3. sene öncenin TOP seviyedeki cihazı neden 3. sene güncelleme almıyor :tearsofjoy::tearsofjoy:

TheLastWarrior

Profesör
Zamanının amiral gemisini alıyoruz androidde verdiği destek 3 sene şaka gibi bana bunu Samsungun Ceo su gelse açıklayamaz. Cihazı satana kadar firma olana firma demiyorum şu saatten sonra

Müşteri hazzı en önemlisidir firmalarda.Sen müşterinin beklentisini karşılarsın . Müşteri güncelleyip güncellememeyi kendi seçer. Şimdi bana açıklar mısın 3. sene öncenin TOP seviyedeki cihazı neden 3. sene güncelleme almıyor :tearsofjoy::tearsofjoy:
Kendi yorumunla cakıstığının farkındamısın anlamadığın nokta çok güncelleme alması değil öz güncelleme alması 2 sene güncelleme ver sağlam ver 6 sene güncelleme vermesine gerek yok 3 sene versin sağlam versin müşteri memnuniyetini düşünselerdi iphone suan androidin özelliklerinin çoğuna sahipti adroiddeki kadar özgürlerdi

Kaptomeister

Asistan
Kendi yorumunla cakıstığının farkındamısın anlamadığın nokta çok güncelleme alması değil öz güncelleme alması 2 sene güncelleme ver sağlam ver 6 sene güncelleme vermesine gerek yok 3 sene versin sağlam versin müşteri memnuniyetini düşünselerdi iphone suan androidin özelliklerinin çoğuna sahipti
Biz anlaşamayacağız . Bana göre ben sana göre sen haklısın . Buraya bu cevabı yazarken kardeşim. İphone 7 plus cihazına ios 14 kurduğunu duydum . Bence bu kadarı yeterli...

Kendi yorumunla cakıstığının farkındamısın anlamadığın nokta çok güncelleme alması değil öz güncelleme alması 2 sene güncelleme ver sağlam ver 6 sene güncelleme vermesine gerek yok 3 sene versin sağlam versin müşteri memnuniyetini düşünselerdi iphone suan androidin özelliklerinin çoğuna sahipti adroiddeki kadar özgürlerdi
OnePlus 5T Android 7 ile aldım Android 10 verdi OnePlus cihaz takır takır çalışıyor zerre sıkıntı yok.
OnePlus veriyor Note 8 muadili cihazına Samsung ise Note 8i 9da bıraktı.

Güncell cihazda 2 sene sora gncelleme kesilince yine aynı kısır dmngü olck 😊 adamlarda onu istiyor yeni gncl cihazı almnı
S7ye Android 10 romu var piyasada hem de note 9 portu.
Note 8 portu çatır çatır çalışan Android 8 rom var.
Ben enayi değilim 10000 para vereceksem Apple'dan başka ürün almam bu saatten sonra.
Adamlar Türkiyede 13000 TL'ye problemli Exynos satıyor.

Güncell cihazda 2 sene sora gncelleme kesilince yine aynı kısır dmngü olck 😊 adamlarda onu istiyor yeni gncl cihazı almnı
S7ye Android 10 romu var piyasada hem de note 9 portu.
Note 8 portu çatır çatır çalışan Android 8 rom var.
Ben enayi değilim 10000 para vereceksem Apple'dan başka ürün almam bu saatten sonra.
Adamlar Türkiyede 13000 TL'ye problemli Exynos satıyor.

Son mesajlar