Telefonunuz Android 11 alacak mı?

ThorJ

infinity
İçerik Ekibi
Note 10 plus istisna.
Neden istisna olsun ki? Ben bilemedim:)
Galaxy A10 kullanıyorum.
İşte tuhaflık da burada. Redmi Note 8 ve 8 Pro bu cihazdan çok daha iyi bir donanıma sahip, ancak neden almıyor? Aklım almıyor. 6 GB RAM A10'u üçe katlıyor. Gerek işlemci gerekse temel donanımlar açısından Android 11'e donanımı yetiyor. Ama Xiaomi gibi yazılım devi bir firma neden Android 11 vermiyor kilit nokta burada. Redmi statüsünden mi bilemiyorum. Mi 9T ile RN8 Pro başbaşa iken ona verilip de RN8 ve Pro'ya verilmemesi beni şaşırtıyor. Bir o kadar da üzüyor. 6 GB RAM'li A50 alırken Redmi Note 8 / 8 Pro neden almıyor?

Gerçekten Xiaomi'ye yakıştıramadığım bir hareket.

(Evo)lution

Profesör
Neden istisna olsun ki? Ben bilemedim:)

İşte tuhaflık da burada. Redmi Note 8 ve 8 Pro bu cihazdan çok daha iyi bir donanıma sahip, ancak neden almıyor? Aklım almıyor. 6 GB RAM A10'u üçe katlıyor. Gerek işlemci gerekse temel donanımlar açısından Android 11'e donanımı yetiyor. Ama Xiaomi gibi yazılım devi bir firma neden Android 11 vermiyor kilit nokta burada. Redmi statüsünden mi bilemiyorum. Mi 9T ile RN8 Pro başbaşa iken ona verilip de RN8 ve Pro'ya verilmemesi beni şaşırtıyor. Bir o kadar da üzüyor. 6 GB RAM'li A50 alırken Redmi Note 8 / 8 Pro neden almıyor?

Gerçekten Xiaomi'ye yakıştıramadığım bir hareket.
Galaxy S8, A10 dan çok daha iyi cihaz olsada Android 10 güncellemesini bile almadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde Samsung 3 seneye çıkardı güncellemeleri ama S10 serisi ve sonrası için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yıl güncelleme olayı orta segment için geçerli mi?
A51 de 3 yıl güncelleme alacak.