Telefonuma gelen anlamsız çağrı

KemalS

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Selamlar. Geçen gün doğa yürüyüşü yapıyordum. Temiz hava etraf çok iyi kocaman dere kıyısı. Neyse yürüyüş yaparken Arayan Numara bilinmeyen diye bir çağrı geldi. Açtım. Bekledim bi 2-3 saniye sonra bir kadın sesi healoğ dedi. Bana bot gibi gelmedi. Ama kimse numarasını gizlemiş. Bende kapattım çağrı 7 saniye sürdü. Bu ne olabilir?

Son düzenleme:

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Selamlar. Geçen gün doğa yürüyüşü yapıyordum. Temiz hava etraf çok iyi kocaman dere kıyısı ama biraz uzak. Neyse yürüyüş yaparken Arayan Numara bilinmeyen diye bir çağrı geldi. Açtım. Bekledim bi 2-3 saniye sonra bir kadın sesi healoğ dedi. Bana bot gibi gelmedi. Ama kimse numarasını gizlemiş. Bende kapattım çağrı 7 saniye sürdü. Bu beni niçin aramış olabilir? Tekrar da arayamıyorum. Ben bu numaraları nasıl engellerim veya bu kim? Bana güzel birşey söyleyin birde azcık yolu kaybetmiştim bi 1,5km yürüdüm sonra çaldı korktum. Bilen kişiler yazsın
kelimelerim size karşı kifayetsiz kalıyor.. Allah akıl fikir versin

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ağabeyim sizi Şaka olarak aramış olabilirler. Bu aralar herkes evde olduğu için birbirlerine Şaka yapanlar çok var. Sende belki bu Şaka'ya düşmüş olabilirsin. Birisi seni arayıpta "Heloğğ." demez bence. Şaka yaptığı belli oluyor.

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Selamlar. Geçen gün doğa yürüyüşü yapıyordum. Temiz hava etraf çok iyi kocaman dere kıyısı ama biraz uzak. Neyse yürüyüş yaparken Arayan Numara bilinmeyen diye bir çağrı geldi. Açtım. Bekledim bi 2-3 saniye sonra bir kadın sesi healoğ dedi. Bana bot gibi gelmedi. Ama kimse numarasını gizlemiş. Bende kapattım çağrı 7 saniye sürdü. Bu beni niçin aramış olabilir? Tekrar da arayamıyorum. Ben bu numaraları nasıl engellerim veya bu kim? Bana güzel birşey söyleyin birde azcık yolu kaybetmiştim bi 1,5km yürüdüm sonra çaldı korktum. Bilen kişiler yazsın
Belki trollüyor olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha biraz daha komplike olarak düşünmek isterseniz o ses belki de gpsnize ulaşmak için olabilir böylece senin yerini bulabilirler ama bu sadece komplo teorisi

KemalS

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Konuyu biraz saf birisi gibi yazdım belki eğlence olur diye. Ancak beni hiç böyle bir numara aramamıştı ama şöyle göstereyeyim. Sadece meraktan soruyorum . Engel atacağım artık. Bıktım şöyle numaralardan yurt dışından falan. Uzun süre çaldırdı.

Ekli dosyalar

• 72315EA9-9132-4A4A-9209-35C087A76CFA.png
    72315EA9-9132-4A4A-9209-35C087A76CFA.png
    88.4 KB · Görüntüleme: 53

KemalS

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Merak unsuru. İyi akşamlar

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı