Telefonum şarj almıyor

Bu konuyu okuyanlar

AzeNumber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha düne kadar telefonum şarj alıyodu,bugün almıyor.Şarj cihazımı usb-siz diğer telefonlarda denedim çalışıyor,sonra usb-yi başka şarj cihazına takdım oda çalışıyor ama ikisin birleştirince çalişmıyor benim telefonda
Lütfen Yardım Edin

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
O zaman sokette bir problem vardır. Garantisi varsa servisle iletişime geçin çok geç olmadan.

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Telefonunuzun markası nedir ?

AzeNumber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman sokette bir problem vardır. Garantisi varsa servisle iletişime geçin çok geç olmadan.
Servise götürücemde servisler kapalı karantine göre bende servise götürmeden çözmek istiyordum

Barış Akıntı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha düne kadar telefonum şarj alıyodu,bugün almıyor.Şarj cihazımı usb-siz diğer telefonlarda denedim çalışıyor,sonra usb-yi başka şarj cihazına takdım oda çalışıyor ama ikisin birleştirince çalişmıyor benim telefonda
Lütfen Yardım Edin
Şarja takarken içerisinde ki pin'i kırmadı iseniz muhtemelen şarj girişine pislik dolmuştur. bir iğne ucu ile pinlere zarar vermeden tozları/pislikleri çıkarın ve şarja tekrar takın. olmaz ise garantiye gönderebilirsiniz.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Şarj entegresi arizali gibi duruyor, sokete zarar vermis olabilirsiniz.

AzeNumber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pislik
Şarja takarken içerisinde ki pin'i kırmadı iseniz muhtemelen şarj girişine pislik dolmuştur. bir iğne ucu ile pinlere zarar vermeden tozları/pislikleri çıkarın ve şarja tekrar takın. olmaz ise garantiye gönderebilirsiniz.
Şarj entegresi arizali gibi duruyor, sokete zarar vermis olabilirsiniz.
Soketde arıza yok usb kendisi çalışıyor telefonumda şarj adaptörümde çalıyor ama ikisi birleşince çalışmıyor