Telefonum kapandı açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Atmifc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonum Samsung Galaxy A51. Telefonu alalı yaklaşık 1,5 sene oldu. Şuana kadar hiçbir sıkıntısı yoktu. 2 gün önce telefon elimdeyken kendi kendine kapandı , açılış ekranı geldi ve o ekranda kaldı. Ne yapsam açılmadı . 40-45 dakika sonra kendi kendine geri açıldı. Ertesi sabah birkez daha oldu . Bu sefer açılıp kapanması 1-2 dakika sürdü. Aynı günün akşamı arka arkaya iki kez daha oldu , ilkinin açılıp kapanması yine 1-2 dakika sürdü. Hemen ardından ikincisi oldu ve kapandı fakat açılmadı, halada kapalı açılmıyor. Dün akşam kapandığında şarjım 34'tü yanlış hatırlamıyosam. Daha önce hiç şarjım bitmeden kapanmamıştı. Telefonu şarja takdığım zaman algılamıyor, bilgisayara taktığım zamanda algılamıyor. Telefondan oynadığım oyun sayısı sayılı, telefonu yorarak kullanmam. Bu sorunu buraya yazmadan önce internetten biraz araştırdım. Telefona yüklenen apk dosyalar bu soruna yol açabilir diye bir yazı gördüm. Telefona 1-1,5 hafta önce kullanımı daha iyi olan bir apk instagram yüklemiştim. Ne olduysa ondan sonra oldu. Bu sorunun nedenini ve çözümünü bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,346
Birden biremi kapanıyor yoksa önce birşey falan oluyormu?

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,346
Pc'ye bağlayınca şarj olmuyor ama aygıtı algılıyormu?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Selamlar,

Instagram için indirdiğiniz .apk dosyası nereden temin edildi?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
yaptırmaya gitsem masraflar ne kadar tutar peki bir bilginiz var mı
Samsung internet sitesinden yetkili servisi bulun sağa sola gitmeyin. Giderken irsaliye ile gidin yoksa ilgilenmezler. Kişisel veri güvenliği için telefonunuza hard reset atacaklar.

Apk kullanmayın.

Atmifc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung internet sitesinden yetkili servisi bulun sağa sola gitmeyin. Giderken irsaliye ile gidin yoksa ilgilenmezler. Kişisel veri güvenliği için telefonunuza hard reset atacaklar.

Apk kullanmayın.
Tamamdır çok teşekkürler

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Aero Insta | Official Web Site bir arkadaşım önermişti bu siteden indirmiştim
Yerel kaynaklar dışında Play Store, App Store vesaire harici diğer dış kaynakları genellikle önermiyoruz güvenlik açısından. Mümkünse telefonunuzda Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmeye izin ver kapalı olsun. Detaylı olmamakla birlikte, uygulamanın verilere direkt erişim sağladığını öğrendim yani Instagram'ın kendisinde olduğu gibi. Yaşadığınız problem farklı görünüyor, şimdi Aero Insta'yı suçlayamayız ortada bir şey yok fakat dikkat etmek gerekir. Bu hususta muhatabınız üreticiniz yani Samsung'dur elbette. Kolay gelsin. ✋