Telefonum cok ısınıyor

Reaksiyon puanı
147
Arkadaşlar j6 plus kullanıyorum bir güncelleme geldi 4 5 ay önce ondan sonra çok ısınmaya başladı 5 Dakikalik işlemde bile çok ısınıyor, patlar diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi el atın ya çok ısınıyor

Son düzenleme:

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Pilini değiştirmeyi deneyebilirsin ama orjinal al yetkili servisten. Bir de söktürüp içini temizletin. Acaba mobil işlemcilere termal macun sürülüyor mu :D

Reaksiyon puanı
147
Pilini değiştirmeyi deneyebilirsin ama orjinal al yetkili servisten. Bir de söktürüp içini temizletin. Acaba mobil işlemcilere termal macun sürülüyor mu :D
Işin ilginç yanı telefonun garantisi bitti ondan sonra daha çok ısınmaya başladı, korona bi geçsin değiştiricem pili yoksa elimde patlayacak, havanin ısınmasıyla daha da isiniyor dolayı fazla kullanmicam.

AlpErTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Pil için bence korona sonrasını bekleme. Çok geç kalmanı istemem

AlpErTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Öncelikle geçmiş olsun. İnternetten sipariş verebilirsiniz. Görev yaptığım okulun birinde bir öğretmenimizin tlf cidden yandı. Telefon tamamen iptal. Allahtan cana gelmesin

Reaksiyon puanı
147
37⁰ felan oluyor en fazla sizce normal mi?

Şuan 30.8⁰ ama sıcaklığı hissediyorum, j6 plus ların bataryası biraz zor değişiyor inşallah değiştiren servis zarar vermez

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Şuan 30.8⁰ ama sıcaklığı hissediyorum, j6 plus ların bataryası biraz zor değişiyor inşallah değiştiren servis zarar vermez
37 mi ?

44 oluyor benimki bi konumda SS var